Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Poszukuje Nowej Mapy Do TomTom


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może kto? z Burgmaniaków ma zainstalowan? jedna z nowszych map TomTom np.V.8.25.Chciałbym poznać opinie czy jest dużo dokladniejsza w porównaniu z poprzednimi wersjami.czy warto ja nabyć??? (ja mam navi Tom Tom One V4 a mapa V675)

Temat przeniesiony do działu OT.

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Polecam Ci lekturę:

KLIK

Ogólnie, ja używam iGo 8.x.x.x i sobie chwalę. W Polsce AutoMapa EU też jest w miarę niezła.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Polecam Ci lekturę:

KLIK

Ogólnie, ja używam iGo 8.x.x.x i sobie chwalę. W Polsce AutoMapa EU też jest w miarę niezła.

pzdr

Się nie dziwię. iGo to bardzo dobry program mapowy. Od czasu, gdy Navteq poprawił dane mapowe, to całkiem fajny zestaw. Dla odmiany Automapa dysponuje w Polsce najlepszymi danymi mapowymi przy lekko dupawym programie obsługuj?cym....

A cały mój powyższy wywód można o kant drzewa w lesie rozbić w wypadku kolego omek77, bo on ma nawigację TomTom i tylko mapy tej firmy s? mu potrzebne.

Nie róbmy więce offtopa.... Kto? odpowie na pytanie emka???

Pozdrówka

P.s. Czytałem gdzie? chyba, że TomTom wła?nie skumplił się z Navteq'iem i mapy te same, co w iGo i Garminie CNE..... Ale palca za tę wie?ć nie dam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Nie róbmy więce offtopa.... Kto? odpowie na pytanie emka???

Nikt nie robi tu offtopa, Drogowiec, jakby? klikn?ł w linkę podan? przezemnie, zauważyłby?, że tam można wła?nie znaleĽć odpowiedĽ na pytanie Omka... !TAZ

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...