Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pro?ba o przechowanie skutera


grzegorz76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam.W dniach 23-26 wybieram sie na GP Węgier.Miałem jechać :lol: ale zgadałem się z ludzmi z Wrocławia i zaproponowali wspólny wypad samochodem bo razniej,weselej itp...Plan ma taki żeby dojechać skuterem do Wrocka,tam zapakować się do nich do auta i dalej na Wegry.W niedziele wrócić wieczorem po wy?cigu wsi??ć na skuta i ?mign?ć do Wawy.I tu moja ogromna pro?ba

Czy kto? z szanownych maxi maniaków mieszkaj?cych we Wrocławiu mógłby przechować na 4 dni mojego skuterka?Może kto? z Was mieszka w domku z kawałkiem ogrodu lub na jakim? strzeżonym osiedlu albo ma miejsce na parkingu strzeżonym.Chodzi mi o to żebym mógł zostawić sprzęta i spać spokojnie.Oczywi?cie gwarantuje że odpowiednio sie odwdzięcze. :lol:

Z góry wielki dzięki.

Odnośnik do komentarza

U mnie możesz. Garażu pełnego nie mam, ale zadaszenie na tyle wielkie, że i twój i mój się pomieszcz? i nic na nie nie napada z nieba. Do tego w domku jednorodzinnym lekko zabunkrowane za gratami będ? więc nikt nie wypatrzy i nie ma szans, że kto? obmaca !happybth Jakby co łańcuch 5kg mam to przypniemy dla pewno?ci.

tel. 502 289 308

Pozdr - Paweł

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sprawa obgadana i załatwiona z Misiooo. !happybth

Tobie Lucjan73 też wielkie dzięki za propozycje.

Wiedziałem że w razie potrzeby można na kogo? liczyć. !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...