Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kymco we wspolpracy z BMW


rambo wwa

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa... te "rodowodowe Chińczyki" to od zawsze miały i zawsze będ? miały daleko do Kymco...

Kymco obecnie produkuje silniki dla BMW.

Za to od BMW Kymco posiada technologię elektrycznie regulowanych amortyzatorów montowanych np. w modelu Myroad 700i.

Hmm... ciekawa ta nowa 800-tka !

Ciekawe kiedy wejdzie do sprzedaży (w Polsce) i ile będzie kosztować.

Patrz?c na terminy wprowadzania modelu Myroad do sprzedaży to nowa 800-tka pewnie nie pojawi sie szybciej niż za 2-3 lata.

Ostatnio napaliłem się wła?nie na Myroada... hmm, ale ten nowy maxi od Kymco tez mi się podoba. Wy?cig zbrojeń trwa...

już szukam po necie... !scooter ;)

http://www.kewego.com/video/iLyROoafMriZ.html -od minuty 3:30

Odnośnik do komentarza

My?lę ze Kymco jest dobra alternatyw? , stosunek jako?ci i ceny jest bardzo zadowalaj?cy. A prezentowany model robi wrażenie , stylistyk?. My?lę ze osi?gi tez będ? ciekawe. ;)

Odnośnik do komentarza

Poprzednie modele byly sa trwale i calkiem niezlej jakosci. Dyńki sa nieco tansze od innych w danej grupie. Seria grand ma np niskie spalanie. U kolegi jest egzemplarz z 30 tkm i ma sie dobrze. Mankamentem tego egzemplarza jest wysokie zuzycie oleju. Jest ono jednak stabilne.

Nowy model wyglada ladnie. Czekamy na pierwsze wrazenia z jazdy. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

To co? nie tak jak olej spala... Z kilkoma użytkownikami Grand Dinka gaworzyłem - żadnemu nie pożera oleju (czyli bez dolewek od wymiany do wymiany).

Co do silników i osi?gów... Nowa jednostka 300ccm (dokładnie to 297 chyba) montowana w modelu już w tym roku dostępnym (oczywi?cie nie w PL, a np. w DE - jest na niemieckich stronach kymco) posiada (bagatela) 33KM. Czyli pojemno?ć i spalanie jak 300, a osi?gi jak 400ccm... Jak tak dalej pójdzie to ten 800 prze?cignie wszystko co do tej pory było, nawet o tej samej pojemno?ci. Nowy silnik 300 to "G5" bodajże.

Co do filmiku - mi to wygl?da na 100% ?ciemę. Popatrzcie tutaj:

KLIK - Kymco w Niemczech

Jak dla mnie to dokładnie to co na filmie jest. Do tego na pocz?tku jak się przyjrzeć napisom po bokach to jakie? za długie jak na Dink Street...

Odnośnik do komentarza

Misiek to o extra rabat walcz - w końcu będziesz beta-testerem! ;-)

I czy MyRoad wogóle w jakimkolwiek kraju jest do kupienia czy tylko dummy do poogl?dania gdzieniegdzie?

Mi osobi?cie starczyłby Downtown. Ładny, zgrabny i mocny wystarczaj?co na dalsze wojaże z plecaczk?. W 2010 nowy Xciting po liftingu ma być, to może i tego downtowna dołoż? też do oferty w PL? Jak nie i się gotówka uzbiera to do DE pojadę i kupię tam, tylko z gwarancj? będzie lipniej, ale co tam - zaprzyjaĽniony salon/serwis pewnie nie odmówi, zwłaszcza jak tak często będę korzystał z gwarancji jak przy 50ccm (czyli praktycznie wcale) ;-)

Odnośnik do komentarza

http://www.kymco.it/schede/scooter_fam.php

Ja też zazdroszczę choćby Włochom wyboru modeli. Lepiej też maj? np. Czesi.

Sam rozgl?dam się za czym? powyżej 125 cm i ze względu na koszty co? mniejszego niż 500 cm. Od 3 lat jeżdżę B&W 125 i mam 100 % zaufanie do tej marki (nie mylić imortera/dealerów). Jako?ć-trwało?ć-cena bezkonkurencyjna.

Dlaczego u nas nie ma Downtown 300, Xcitinga 300 ?

I zwróccie jeszcze uwagę na stylistykę Xcitingów rocznika 2009. Stylistyka podobna do tej nowinki ze strony skutery. net.

Odnośnik do komentarza

Dzi? dzwoniłem do Motorlandu.

Dowiedziałem się, że:

1. Pozostała gdzie? 1 szt. Xcitinga 500 i nie ma już importu w tym roku.

2. Nie planuje się importu Xcitinga 300 (podobno zbyt mała różnica w cenie).

3. W przyszłym roku Xciting 500 bedzię droższy (cena ok. 22 ty?.)

4. Najprawdopodobniej będzie to wersja zmodyfikowana.

Oprócz pkt. 4 masakra. Ręce opadaj?. Kasa już prawie zebrana, kobieta już prawie przekonana (jeszcze tylko 2 pary butów :D ), a tu surprise komuna i reglamentacja pełn? gęb?. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...