Skocz do zawartości
Forum Burgmania

kieruj?ca samochodem wymusiła pierwszenstwo


Gość jj23

Rekomendowane odpowiedzi

przejazdu ruszajac wprost przed nadjezdzajacym skuterzysta,dzialo się to dzi? o 10 rano na ul .Kasprowicza we Wrocku na moich oczach,skuter jakby podejrzewał babę o najgorsze zreszt? słusznie bo nie jechał zbyt szybko,jednak hamowanie do oporu skutkowało uderzeniem w lewe przednie drzwi focusa,upadek-skuterzysta wykonał pół salta,sprzęt-połamane plastiki,szkody zdrowotne na szczę?cie chyba niegrożne,szczerze mówi?c to nie był raczej wypadek tylko zamierzona próba załatwie nia skuterzysty bo widoczno?c na tym skrzyżowaniu jest niczym nie zakłócona-po prostu łobuzerskie ruszenie z podporz?dkowanej Boya-żeleńskiego wprost tuż przed skuterzystę.

Odnośnik do komentarza

Heh. Ja nieraz miałem takie sytuacje i tak jak piszesz - "przewiduję" takie zachowania - czyli zawsze my?lę za innych i patrzę na nich jakby celowo chcieli mnie załatwić. Bez wyj?tku jaki to pojazd - wszyscy chc? na mnie zamach przeprowadzić :) Dzięki temu jeĽdzi mi się znacznie bezpieczniej i nieraz uratowało mi to tyłek (i nie tylko).

Tr?bienie - w Egipcie maj? taki zwyczaj, że przed krzyżówkami tr?bi?. I jak skręcaj? też - w prawo to raz, w lewo to dwa razy tr?bn?. I nawet w lusterka nie trzeba patrzeć, bo słychać, że kto? nas z prawej b?dĽ lewej będzie wyprzedzał whist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...