Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie " były milicjant " nie poradził sobie z szatańskim !happybth pojazdem w kolorze !happybth diablo czerwonym , może niech sobie kupi biały ??? :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Co z niego za Milicjant .... a może sobie zapomniał jak to się robi .... jaja do szuflady i się odechce brykania - tajwański wywrotowiec !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poprostu dziadkowi sprzedali skuter bez sprzęgła !yawn !OK , oszu?ci jedni, Jak tak można?

Odnośnik do komentarza

Byl 23 lata temu Policjantem? W jakim kraju !yawn ?

Ze tez ktos zawraca sobie glowe takimi pierdolami... Dziadek pojechalby sobie na rybki "Ukraina" i nie byloby problemu :lol: ...

Edit: 2009 - 23 = 1986 -> na ten okres przypada koniec jego "sluzby" !OK ?

Odnośnik do komentarza

gdyby mial lole zaraz by go nauczyl moresu !OK no tego skutera -----a na marginesie ta bestia rzeczywiscie ma trzy biegi w nodze ale nima sprzegla !yawn sprzeglo jest automatyczne skrzynia mechaniczna

Odnośnik do komentarza

Z ogromnej masy skuterów (50cm) dostępnych na rynku wybrał sobie najtrudniejszy w obsłudze - po cholerę mu te biegi - automatów nie było?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Były milicjant z dochodzeniowo - ?ledczego, dopiero kiedy sobie przypomniał

kim był 23 lata temu, podj?ł czynno?ci wyja?niaj?ce, maj?ce na celu doprowadzenie i przesłuchanie...bestii !scooter !scooter

Przypomina mi się cytat z "Psów".

" - I co ja k..a teraz będę robił, jak ja tylko przesłuchiwać umiem..."

!OKK

pzdr

Odnośnik do komentarza
Wła?ciciel skutera twierdzi, że nic nie dawało kręcenie manetk? gazu. - Musiałem się przewrócić, aby zakończyć szaleńcz? jazdę. I tak trzy razy. Cały jestem obolały - narzeka.

Nie od dzi? wiadomo, że kręcenie manetk? gazu jest najlepszym sposobem aby zatrzymać skuter a sprzęgło jest podstawowym elementem ratuj?cym życie. Duży plus za upór i wytrwało?ć: przewrócić się trzy razy niż użyć hamulca.

Dlatego apeluję do Pana Oleszka i jemu podobnym:

Stop wariatom drogowym i ich szatańskim maszynom!!!

Jak długo zamierzacie pędzić jak szaleńcy? Jak długo będziecie stawać dęba i zaliczać szlify przy każdej okazji?

Odnośnik do komentarza
W przypadku wszystkich takich bestii powszechnie wiadomo, że nie wielko?ć się liczy, a kolor!

Czerwone - najostrzejsze s?! Patrzcie tylko na tego

ogiera czerwonego i jego młodszego brata. Bez znaczenia wielko?ć - kolor czerwony to bestia narowista!

Ja tam slyszalem, ze niebieskie sa najszybsze whist

A swoja droga jak gosciu zapomnial, ze byl w milicji, to moze jak wsiadl to zapomnial, ze jedzie i stad te gleby :):)

Odnośnik do komentarza

Ewentualnie wsiadł i zapomniał, że odpalić bestię trzeba... I gleba, bo bez odpalenia to mógł sobie manetk? kręcić do woli. Jechało to mu z buzi winkiem jakim? wtedy pewnie albo chorobami wieku starczego... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...