Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomysł na NAKLEJKĘ !!!


Gość bubamotorli

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bubamotorli

Mam pomysł z którym chciałbym się podzielić z reszt? Użytkowników.

Chciałbym zrobić naklejkę w stylu "Stop Wariatom Drogowym" tak? sam? ,tylko o innej tre?ci :

:lol: STOP BURAKOM DROGOWYM !happybth

Były różne pomysły typu :"motocykle s? wszędzie","zmie?cimy się wszyscy" ale mam nadzieję,że taka tre?ć na tle czerwonego drogowskazu dałaby troszku do myslenia nerwowym ,m?ciwym i zawziętym arogantom polsich szos...

Co wy na to???

pomysł na !w00t czy bardziej !happybth ???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pomysł może i dobry .Ja już to mam za sob?.prze?ledz stare posty i zobacz czy warto.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Chciałbym zrobić naklejkę w stylu "Stop Wariatom Drogowym" tak? sam? ,tylko o innej tre?ci :

!scooter STOP BURAKOM DROGOWYM !w00t

Kto mieczem wojuje, to od miecza ginie.

Dla mnie ten pomysł jest :D

- ile naklejek zmie?ci się na :angry: ?

- ile osób przeczyta przy prędko?ci 20 km/h wszystkie naklejki na :angry:

Moim zdaniem, najlepszym rozwi?zaniem jest pozostawienie tego co mamy:

- naklejka klubowa

- i naklejki " wszyscy się zmie?cimy"

po pierwsze, reklamuje nasz klub, po drugie jeste?my uprzejmi !OKK

czy warto walczyć broni?, któr? zaczęli walczyć inni !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Popieram Więcka, może to się odwrócić przeciwko nam, lepiej być kojarzony z uprzejmo?ci?.

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem, najlepszym rozwi?zaniem jest pozostawienie tego co mamy:

- naklejka klubowa

- i naklejki " wszyscy się zmie?cimy"

po pierwsze, reklamuje nasz klub, po drugie jeste?my uprzejmi :D

czy warto walczyć broni?, któr? zaczęli walczyć inni !

No i ja to popieram Więcka, ale je?li masz ochotę i miejsce na swoim :angry: to możesz sobie naklejać to na co masz tylko ochotę :angry:

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem, najlepszym rozwi?zaniem jest pozostawienie tego co mamy:

- naklejka klubowa

- i naklejki " wszyscy się zmie?cimy"

po pierwsze, reklamuje nasz klub, po drugie jeste?my uprzejmi :D

Więcek dobrze prawi i ja popieram. :angry::angry:

Odnośnik do komentarza

A ja tam my?lę Ľe moĽe to być ok efekt.

"stop burakom drogowym" czy inne hasło nie usi być przecieĽ tylko na skucie, ale i na aucie.

Moze go?ć przeczyta i się zastanowi : JESTEM BURAKIEM ???

Albo wlepa na skuta: DZIĘKUJĘ ?E USTˇPIŁE|. NIE ?.............SIĘ

Polityka miło?ci jest fajna, tyle Ľe jako? chyba ?rednio daje efekty.

Zawsze lepsz? no?no?ć będzie miało hasło radykalne, ostre, a go?ciu z kapelusikiem, sory ale my?lę

Ľe jest tronio mało sugestywny

PZDR ------pomysł :D

PS.

Ja tam zawsze czytam co ma kto

Odnośnik do komentarza

Mysle ze lepiej aby skuter nie kojarzyl sie z agresja. Dla mnie jest on blizszy samochodu rodzinnego niz wyscigowego. W takim przypadku jest mniej prawdopodobne ze stanie sie obiektem atakow ze strony agresywnych kierowcow. A to juz plus. Jest takim rodzaj plytkiej ambicji ...byc lepszym, szybszym, mocniejszym, tylko wtedy gdy to nie wymaga wysilku. Jak jedzie to piesi powinni uciekac, jesli idzie wszystkie samochody powinny stawac. Jest tez szybszy od kazdego motocykla jadac autem...bo jak nie to puknie i odjedzie...najlepiej jak bez swiadkow. I co bedziemy dalej mocni w walce z glupota?

Pamietam takie teksty z Texasu ..w samochodzie patrz przed siebie, spojrzysz w bok i cie zastrzela.

Byl taki stary poski film..facet jezdzi motorem i rozprawia sie z chamstwem drogowym. Agresywna nalepka traci tym filmem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

DIAMANDA2002 podstawa psychologii ludzkiej - metoda marchewki ma dużo wyższ? skuteczno?ć niż metoda kija. Zatem lepiej nalepkę dziękuj?c? tym, co s? mili dla nas. Jak nie wierzysz i twierdzisz, że karcenie ma lepszy efekt - odsyłam do dowolnej publikacji z dziedziny psychologii (nagradzania i karania). :angry:

Odnośnik do komentarza
Gość auksencjusz
Polityka miło?ci jest fajna, tyle Ľe jako? chyba ?rednio daje efekty.

|rednio daje efekty? A notowania Donalda rosn?...

A tak na poważnie, to wg mnie na drodze jest już i tak za dużo agresji (chociażby naklejka, o której już pisałem "Patrz w lusterka, bo wpadnie ci MOTOCYKLISTY NERKA", dlatego lepiej nie pisać o burakach, czy innych warzywach, bo to niepotrzebnie wzbudza emocje, w dodatku negatywne.

Bardziej skłaniałbym się ku dziękowaniu kierowcom 4oo i pokazywaniu, że kierowcy jedno?ladów to także zwykli ludzie, a nie tylko zamaskowani bandyci. !piwko :angry:

Odnośnik do komentarza

Naklejka z kapelusikiem jest bardzo fajna. I tez zgadzam sie z tymi, co sa bardziej za nagradzaniem niz karaniem, ale pomysl z burakami jak najbarzdiej o.k. ale w nawiazaniu do kampani z warzywami np. "idzie wiosna będ? warzywa - a buraki s? przez cały rok" !piwko

Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie ze nie warto takiej naklejki naklejac tak jak wczesniej napisane wzbudzic moze to duzo nieptrzebnych emocji- niepotrzebnie,a poza tym czy my jestesmy zawsze"niewinni"?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Chciałbym zrobić naklejkę w stylu "Stop Wariatom Drogowym" tak? sam? ,tylko o innej tre?ci :

  !tut STOP BURAKOM DROGOWYM :angry:

Kto mieczem wojuje, to od miecza ginie.

Dla mnie ten pomysł jest !tut

- ile naklejek zmie?ci się na !piwko ?

- ile osób przeczyta przy prędko?ci 20 km/h wszystkie naklejki na :(

Moim zdaniem, najlepszym rozwi?zaniem jest pozostawienie tego co mamy:

- naklejka klubowa

- i naklejki " wszyscy się zmie?cimy"

po pierwsze, reklamuje nasz klub, po drugie jeste?my uprzejmi :angry:

czy warto walczyć broni?, któr? zaczęli walczyć inni !

Popieram Więcka. Nalepka klubowa i "wszyscy się zmie?cimy" zupełnie wystarczy. Oczywi?cie można okleić skuter samymi nalepkami, tylko czy to będzie estetyczne, w?tpię. Owszem, polityka miło?ci nie jest może zbyt spektakularna, ale zbytni radykalizm przynosi efekty przeciwne od zamierzonych. Ja napewno nie nalepię nic co będzie kogo? dotykało. Buraki zdarzaj? się wszędzie i tego nie zmienimy żadn? nalepk?.

Odnośnik do komentarza

gdzie mozna zdobys naklejkę "Patrz w lusterka, motocykle s? wszędzie..."

Uwazam ze z naklejek ta wlasnie na samochodzie czyni najwiecej dobrego dla motocyklistow, bo poprawia bezpieczenstwo.

Odnośnik do komentarza
Gość bubamotorli

No przespałem się z tematem i macie rację.Taka naklejka na 2oo nie będzie dobrze kojarzona.Najlepiej pomysł sprawdziłby się jako kampania w mediach,w TV i na bilboardach...

Odnośnik do komentarza

A propos tre?ci (zaczepnej) naklejek na pojazdach. S?dzę, że najlepiej przemawia do kierowcow aut info od innego kierowcy auta np. "Patrz w lusterka..." (poczucie grupowej solidarnosci) , natomiast wszelkie komunikaty plyn?ce od JADˇCEGO 2oo kierowane do STOJˇCEGO w korku 4oo obarczone s? ryzykiem niezrozumienia i wywołania emocjonalnej reakcji. Ja podzielam poglad przedstawiony w ksiazce "Motocyklista doskonały" (polecam wszystkim) , ze droga publiczna do dżungla gdzie rację ma wiekszy, a taktyka motocykisty polegaj?ca na demonstrowaniu swojej przewagi ma krotkie nogi i skonczy sie raczej predzej niz poĽniej w szpitalu lub na cmentarzu. Pamietajmy rowniez ze kierowcy traktuj? nas jako zbiorowo?ć i kierowca wkurzony przez jednego motocykliste , ktory mu odjechał odegra sie za chwile na innym spotkanym motocykli?cie.

Odnośnik do komentarza

tomwwa napisano 11-07-2009, 9:27

gdzie mozna zdobys naklejkę "Patrz w lusterka, motocykle s? wszędzie..."

znajdziesz na allegro

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
gdzie mozna zdobys naklejkę "Patrz w lusterka, motocykle s? wszędzie..."

Uwazam ze z naklejek ta wlasnie na samochodzie czyni najwiecej dobrego dla motocyklistow, bo poprawia bezpieczenstwo.

W knajpie 2kola sa dostepne na pewno. Ulica Tunelowa na tylach dworca zachodniego PKP

Odnośnik do komentarza
DIAMANDA2002 podstawa psychologii ludzkiej - metoda marchewki ma dużo wyższ? skuteczno?ć niż metoda kija. Zatem lepiej nalepkę dziękuj?c? tym, co s? mili dla nas. Jak nie wierzysz i twierdzisz, że karcenie ma lepszy efekt - odsyłam do dowolnej publikacji z dziedziny psychologii (nagradzania i karania). !scooter

MISIO !

Nie ma czego? takiego, jak metoda kija i matoda marchewki. Jest metoda KIJA i MARCHEWKI.

I jest ona w pewnych przypadkach BARDZO skuteczna !!!!!!!

Lataj?c po wawie, jak mi kierowca ust?pi tak wyrażnie, zawsze, ale to zawsze robię jakie? dzięki.

Jak jeĽdzę 4oo, zawsze mi to sprawiało rado?ć jak ust?piłem się w korku i z 2oo dostałem znak np. ręk?"dzięki"czy kiwnięcie kaskiem.Ale nie o to chodzi. Mi juĽ samo to Ľe ust?pie daje satysfakcję.

To marchewka.

Jad?c wczoraj z Kazika, P...da w czerwonym fokusie "zaszalała" i o mało co nie zepchn?ła naszej koleĽanki z drogi. I naprawdę było mało. Było nas 9 skuta, pole, niezły tłok z naprzeciwka. Poprostu na chama widz?c Ľe nie zd?Ľy wyprzedzić, wwalła się w prawo na nasz? pupilę.

I co propojujesz/proponujecie wtedy zrobić ?

NO ?

Się rozpisałem...

oyooyo, potwierdzam, w 2oo s? do wzięcia, ale rozumiem, ze od ciebieto troche daleko. Napisz na PRV, ja w 2oo bywam w miarę często, więc mogę Ci kilka mogę poczt? podesłać.

PZDR

Posty lacze, uzywaj opcji "edytuj".

dr.big

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
(...)- ile naklejek zmie?ci się na !scooter ?

Więcek, Mario sprawę rozpracował. Ma na kuferku Vespy zarówno nalepkę

Burgmanii jak i VespaClubu i Ducati. A zmie?ciłoby się jeszcze kilkana?cie... !scooter !OKK

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jaki? czas temu widziałem fajn? naklejkę:

Motocyklista trzymaj?cy w ręku wielki cylinder w ge?cie podziękowania. Bez żadnego napisu czy komentarza. Symbol czytelny jak dwa piszczele i czaszka !scooter

Taki znak jest bardzo uniwersalny, mówi wszystko i sprawdza się w każdym miejscu na ?wiecie. Chciałem zapytać motocyklisty gdzie można takie cudo nabyć, lecz niestety nie miałem szans dogonić go swoj? 50-tk?.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...