Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ile ich jest ...... oczywi?cie MAXI ?


antoniaczek

Rekomendowane odpowiedzi

eh, i po tak prostym przykładzie widać jak daleko nam do "Europy" :D u nas nie uszły by te BABY nawet 50m. bo zaraz jakie? strażniki albo policjanty je po prostu by aresztowały za obrazę moralno?ci ;)

Generalnie mi sie podobało !sciana whist:D

ps. dobry jest ten gostek na Pantheonie :P

Odnośnik do komentarza

Witam!

Całkiem, całkiem fajny clip. Rzeczywi?cie ta pierwsza Baby na mój gust odrobinę zbyt ko?cista. Pozostałe dwie... całkiem, całkiem. Black & white. whist

W połowie clip'u (tuż przed trzeci? zmian? pałeczki/radyjka/boombox'a) po lewej stronie, przed białym 4oo chyba czarna Majeczka 400.

Co działoby się u nas, lepiej nie my?leć.

Pierwsze moherowe berety o laskach spałowałyby kobitki na ?mierć, następne, te na wózkach rozjechałyby je wielokrotnie na przysłowiowego "tatara" a po fakcie, kto? "trzeĽwy" zaalarmowałby zakład oczyszczania miasta, Policję i może pogotowie dla ratowania ci?nienia co niektórych napastniczek. !sciana

Pozdrawiam

Agnus

Odnośnik do komentarza

Jakie MAXI? Nie zaobserwowałem ani jednego ... ! Mówicie, że była Majka, Burgman i Pantheon? Hmmm muszę obejrzeć jeszcze raz !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ten nygus na pantheonie rz?dzi whist !sciana

Piękna vespa biało-czerwona stoi prawie na pocz?tku...

I końcówka - X9 prawie takie jak mój :D:D

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dawaj, chociaż pierwsza baby, wg mnie, zdecydowanie za "szczupła",

dzięki czemu zauważyłem Vespę, ostatnia za? nie w moim typie, st?d

udało mi się zauważyć X9 :blink::D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Ostatnio kumpel podesłał mi klip, a ja ............. pierwsze co to An650 wypatrzyłem :blink:

U mnie niestety: "Ten film wideo jest niedostępny w Twoim kraju z powodu ograniczeń wynikaj?cych z praw autorskich." :D ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sorki za mały OT ;):)

U mnie niestety: "Ten film wideo jest niedostępny w Twoim kraju z powodu ograniczeń wynikaj?cych z praw autorskich."  :( ...

Bigu, masz pewnie w lewym górnym rogu jutuba taki tekst: "Deutsch" . kliknij i wybierz preferencje np. na "caly swiat" (alles landes ???). Może zadziała...

@Burgerman - :blink: !w00t :P:D

pzdr

Odnośnik do komentarza

tak sie na baby skupili?cie, a ja tu widze lustrzane odbicie w tym klipie, tylko nie za bardzo rozumiem, po co autor zastosował ten trik

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
... w Polsce byly by juz na komendzie ;)

Kolejny "biczownik", że niby ta nasza Polska taka "ciemna"... ;)whist

W większo?ci państw europejskich i np. w Stanach, reakcja

stróżów prawa i "stróżów moralno?ci" byłaby taka sama...

Po kiego wogóle te wycieczki ? Nie lepiej było policzyć skutery ??? whist

pzdr

Odnośnik do komentarza

Wybrażacie sobie tyle maxi !placz1, na jednej ulicy, w jednym polskim mie?cie. whist

W "SERDECZNO|CIACH" - w dziale widziany, widziana

było by gor?co. ;):lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystko dobrze tylko po co kto? przeedytował ten filmik i wszystkie MAXI pozasłaniał czarnymi prostok?tami?

!placz1

Odnośnik do komentarza

Mi przypadla do gustu 2 baby. Pierwsza za koscista a druga nie w moim typie smile.gif

A w tym klipie wszystkie "skutery(baby)"... mozna obejrzeć jednocze?nie i porównać !placz1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...