Skocz do zawartości
Forum Burgmania

REKLAMA SKUTERA SUZUKI


Gość omek77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

A cóż w tym dziwnego?

Każdy orze jak może.

Miał talent, dlatego mógł, chciał i zrobił to.

Wzi?ł za to pieni?dze, zapewne nie małe... i tyle.

Petunia non olet. Samo życie.

Pozdrawiam

Agnus

Odnośnik do komentarza

w latach 80 jeszcze znosiłem jego muzykę, tymczasem w latach 90 juz mnie to nudziło, a to co jeszcze działo się wokół niego tylko mnie w tym utwierdzało, nie nosze po nim żałoby iprzypadkowo zgadzam się z Robertem Leszczyńskim na jego temat.

Odnośnik do komentarza

Temat troche zdryfowal :D , ja wlasnie przed chwila sluchalem w samochodzie "Liberian Girl" i "Smooth Criminal" !sciana . Czasami lubie tez zarzucic sobie w samochodzie "Of the Wall" whist ...

Odnośnik do komentarza

Swietna muza, i szkoda ze od 10 lat mało co tworzył tylko sie po s?dach włuczył.

Jak czytam teraz mnostwo rzeczy na jego temat to stwierdzam, ze musial miec facet strasznie smutne życie.

Odnośnik do komentarza

w?tek OT, ale skoro już jest (...) nigdy MJ'a nie zapomnę

[']

tommi, to co się w okół niego działo było podsycane przez ludzi szukaj?cych sensacji, redaktorów brukowców itp itd. Człowiek miał wrażliw? duszę, ciepłe serce i wiele, ale to bardzo wiele dobrego do zaoferowania. Jest nawet takie przysłowie "Ból uszlachetnia", on miał w życiu go sporo. Pieni?dze i sława nie zast?pi? miło?ci... Doskonale słychać jego zaostrzaj?c? się wrażliwo?ć z czasem twórczo?ci. Zreszt? kilka czy na?cie utworów jest na to doskonałym dowodem.

MJ przeważnie krytykuj? osoby nie znaj?ce jego biografii, przez to tylko siej? zament.

Odnośnik do komentarza
Gość auksencjusz

|mieszna ta reklama. :angry: Ten skuterek taki delikatnie mówi?c mały, a do tego Michael Jackson - wielka osoba (mam na my?li dokonania artystyczne). Wszystko wyszło tak, jakby Polacco jechał na takim maleństwie w teledysku do piosenki o Burgmanie 650. !piwko lekka parodia...

Odnośnik do komentarza

Przecież ten spot nie został nakręcony w tym roku. Reklama jest z lat ok. '70-'80. Jackson nie miał wtedy jeszcze takiej popularno?ci a taki skuter w tamtych czasach to był szyk i elegancja.

Odnośnik do komentarza

brachu nie interesuje mnie jego zyciorys, przeszlo?c czy utracona czy niespełniona miło?ć, poprostu traktuję go jako muzyka, a jego twórczo?c do mnie nie przemawia, szczególnie bior?c pod uwagę utwór "black or white" gdzie sma wplywa na kolor swojej skóry jest dla mnie tymbardziej odpychaj?ce, mnie ta muzyka nie porywa a zatem i w żałobie nie jestem, to jednak co robi? "pismaki" i nie tylko w sprawie MJ, odbieram jakoi najgorsza strona ludzkiego (zwierzęcego) zachowania, i temu stawian snanowcze NIE.

każdy ma swoje preferencje muzyczne, mnie muzyka MJ nie odpowiada, a jak pisałem przypadkowo zgadzam się opini? Roberta Leszczyńskiego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...