Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IX Rajd Katyński


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
Również trzymam kciuki, na szczęście już niedaleko do Polski. !yeah Myślę, że należałoby powitać Marka na mecie rajdu. !NOT

Prośba do Komara o podanie dokładnych namiarów kiedy i gdzie?

Z tego co wiem po wjechaniu do Polski uczestnicy imprezy rozjeżdżają się do domów a oficjalne zakończenie Rajdu będzie w Warszawie dopiero w październiku.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Komar

    19

  • Pleban

    13

  • eMKa

    7

  • prodzyn

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Bzzzzzzzz

Witajcie. Nowa wiadomość

11 SMS 09.09.2009 21:30

"Dziś 'tylko' Petersburg - miasto niezwykłe. Mam ochotę jeszcze tu wrócić. Trudno porównać z innymi - Wenecja, Piza, Stambuł - ale inna skala; trudno opisać. Jutro ruszamy już na południe"

Nie wykluczone, że Marek przez kilka dni zabawi w Warszawie. !wchair

Ciekawe czy on już o tym wie??? :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Nie wykluczone, że Marek przez kilka dni zabawi w Warszawie. !wchair

Ciekawe czy on już o tym wie??? :)

Możemy mu zafundować dłuuuuugi serwis w Wawce :)

Odnośnik do komentarza

Bzzzz

Aż zesztywniałem jak przeczytałem co to się działo :)

12 SMS 10.09.2009 21:10

"Za nami ponad 5kkm; Dziś wróciliśmy do UE - Estonia przywitała nas przelotnymi ale intensywnymi deszczami. To piękny zakątek świata, całkowicie odmienny od matuszki rasiji; Jak można było wcielić do ZSRR tak różniące się od siebie narody kultury... Na granicy RUS/EST mieliśmy incydent; Jednemu z naszych do bagażnika podrzucono coś co wywąchał pies, skuter na bok, kipisz brak jakichkolwiek wyjaśnień ze strony mundurowych; domyślam się że to były ćwiczenia ale dla nas niezbyt miłe. Dziś znów namiocik - twardym trzeba być ;) Pozdrawiam"

Marek napisał że w skuterze podrzucono to "coś". Trochę mnie to dziwi myślałem że Majka ma zabezpieczony bagażnik !OK Ale pewnie to chodzi o sakwy.

Już za parę dni będzie z nami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Rezerwuj dla nas jakiś weekend. Mamy trochę do pogadania :)

Myślę, że Marek po powrocie powinien zrobić spotkanie dla wszystkich zainteresowanych i zrobić pogadankę, bo jak będzie robił to indywidualnie dla każdego to jeszcze gardło zmarnuje chłopaczyna :D

Marku trzymam kciuki za twoją wielką wyprawę :)

Odnośnik do komentarza

:) Pozdrowienia dla dzielnego Marka, taka podróż to na pewno

nie zapomniane przeżycia i wrażenia.

:D Wystarczy poczytać całość tematu... jak wiele emocji jest w takiej wyprawie.

Odnośnik do komentarza
Rezerwuj dla nas jakiś weekend. Mamy trochę do pogadania  :P

Myślę, że Marek po powrocie powinien zrobić spotkanie dla wszystkich zainteresowanych i zrobić pogadankę, bo jak będzie robił to indywidualnie dla każdego to jeszcze gardło zmarnuje chłopaczyna !OK

Marku trzymam kciuki za twoją wielką wyprawę !piwko

Ten pomysł jest słuszny. Napewno będzie dużo zdjęć i opowieści...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Rezerwuj dla nas jakiś weekend. Mamy trochę do pogadania  !YES

Myślę, że Marek po powrocie powinien zrobić spotkanie dla wszystkich zainteresowanych i zrobić pogadankę, bo jak będzie robił to indywidualnie dla każdego to jeszcze gardło zmarnuje chłopaczyna !OKK

Marku trzymam kciuki za twoją wielką wyprawę :D

Ten pomysł jest słuszny. Napewno będzie dużo zdjęć i opowieści...

Przyłączam się, bardzo dobry pomysł ;)

Odnośnik do komentarza

Bzzzzz

13 SMS 12.09.2009 00:53

"Tym razem do pisania krótkich wieści rajdowych wykorzystuję czas nocnej warty , która wreszcie 'dopadła' naszą grupę ;) .

Dziś złożyliśmy kolejny (to już 22) wieniec w miejscu ważnym dla nas - Polaków. Na terytorium Łotwy jest pole bitwy znane nam jako Kircholm. Nocujemy w przepięknej okolicy;

Pogoda dziś dopisała, więc udało się wysuszyć namioty. Jutro Litwa."

Marek napisał jutro ale chyba chodzi o dziś :D

Odnośnik do komentarza

Cześć

Dostaliśmy od Marka informację, że prosto z granicy pojedzie do Darłowa !OK whistwhist:D bo jak pisze "... chce wylądować w okolicy domu i nie jeździć bez mocy po polskich drogach ..."

Emka jeszcze raz dziękuje wszystkim za wsparcie. Ta informacja nadeszła z Wileńszczyzny.

Pozdrawiam Monika

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzz

14 SMS 12.09.2009 23:10

"6kkm w siodle. Dziś dotarliśmy do Wilna . O 17:30 była msza w Ostrej Bramie, a pod Ostrą Bramą w dwóch rzędach stało 80 motocykli, przy nich uczestnicy rajdu. Niezwykły widok. Potem Rossa - wieniec i pierwsza brygada przy sercu marszałka. Nocujemy w szkole przywitani przez harcerzy i dzieciaki w strojach krakowskich chlebem i solą. Wzruszające. Jutro do Polski!."

To już chyba koniec relacji SMS-owej jaką ja przekazywałem wszystkim zainteresowanym IX Rajdem Katyńskim. Teraz pora na Marka.

Emka czekamy na Twój opis - relację z ponad 6tyś. km jazdy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

cieszę się, że udział w rajdzie przebiegł pomyślnie :D:D czekam teraz na relację i zdjęcia , pozdrawiam i gratulacje

Odnośnik do komentarza

Jesteście Wspaniali Przyjaciele!

Witam Was już z polskiej ziemi. Wybaczcie, ale "zmęczenie materiału" nie pozwoli dziś na dłuższą wypowiedź. ość powiedzieć, że szczęśliwie otarłem już do 3miasta (w środę postaram się być na 'sumie'); na liczniku 6.860 km. Do Darłówka 'pęknie' 7kkm.

Do Polski wjechaliśmy wczoraj: Suchowola (środek Europy) następnie wizyta u Mamy ks. Jerzego Popiełuszki i nocleg w przegościnnej Sokółce, gzie policjanci życzliwie pozdrawiają przejeżdżających motocyklistów uniesioną dłonią. Dziś przejechałem z Sokółki do 3miasta - na rajd wyjechałem motocyklem, a wracam odblokowanym motorowerem :). Ale z niektórymi TIRami jakoś sobie radziliśmy (jak było z górki :)).

Pozdrawiam jeszcze raz dziękując za towarzyszenie. Obiecuję więcej napisać, ale już nie dziś... dzięki za wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super, że szczęśliwie wróciłeś :) i "miętowa majka" dała radę (no chyba, że o czymś, poza membraną nie wiem;)). Odpocznij nieco i daj tu nam długą relacje :) . Czekamy.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...