Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czyżby jakas awaria ?


pisklak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tak , niestety , czę?ć postów zniknęła ... na szczę?cie tylko kilka z wczorajszego dnia.

Powodem s? kolejne prace naszego providera. Zostali?my "sprzedani", tzn. nasz dotychczasowy dostawca sprzedał serwery nowej firmie, a ta wszystkich klientów przeniosła na serwery w Polsce.

Niestety o przenosinach i możliwo?ci utraty danych zostałem poinformowany dzisiaj w południe...

Bior?c pod uwagę moje dzisiejsze boje z now? firma host uj?c? nasz? stronę obawiam się że to jeszcze nie koniec kłopotów ....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzi? rano, było wszystko O.K., to znaczy wygl?dało tak jakby? odtworzył

bazę z backupu... :) Teraz znowu jest stan z wczoraj :)

Widać, że TROSZKĘ czasu zajęło providerowi przeniesienie danych na

serwery w Polsce. St?d pewnie ten "rozjazd"... Tylko dlaczego znowu

odtworzył się stan z wczoraj !winkiss

pzdr

Odnośnik do komentarza

Mialem kompa chodzacego od wczoraj na "starym" forum, dopiero odpalajac lapka w miescie na "hot-spocie" dojrzalem tematy, ktore mowily o przenosinach.

A dziwilem sie, ze taki maly ruch i spokoj na forum !OK . Na "starym" (serwerze?) widzialem jeszcze ok. 5 uzytkownikow i ok. 10 gosci... (pozdrawiam m. in. Emiksika !piwko )

Co dziwne, na moim wifi wszystkie urzadzenia (lapek, palm, GSM) pokazywaly ten sam stan ze starego forum, jeszcze przed chwila ostatni post datowany byl na 13:34, ale o postach z przenosinami czy innymi nie bylo ani sladu... Czyli jedynie drobna czesc postow od wczoraj wieczorem byla dla mnie widoczna.

Dopiero zresetowanie wifi dalo rezultaty !OK .

Dodatkowo wszystkie posty pisane "tam" nie sa widoczne "tu". Czyli w praktyce mamy dwa fora i dwie strony glowne...

PS. Dodam jeszcze, ze taraz kazda strona forum otwiera sie ok. 15 sekund (wczesniej od razu). Mam nadzieje, ze to tylko poczatkowe problemy z rozruchem...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To oznacza, że portal był wł?czony w 2 lokalizacjach (2 numery IP) a DNS-y

się nie zsynchronizowały. Tudzież miałe?/mieli?my zcache-owany stary adres IP portalu.

W takim przypadku w systemach M$ wystarczy z linii poleceń wpisać ipconfig/flushdns.

Rozumiem, że "znikniętych" postów i w?tków odzyskać się już nie da ?

pzdr

Odnośnik do komentarza

Witam. Mój temat na ogólnym też diabli wzieli. No i Admi usun?ł mi cyferki z mojego Nicka tak jak chciałem ale teraz ponownie mam stary Nick t.j Dasko78. Rozumię, że tematu już nie odzykam ale chciałbym żeby zniknęły cyferki z Nicka. Szkoda mojego tematu bo było tam duzo przydatnych informacji dla mnie. Pozdro. whist

Spoko. Pewnie nick zmieniony zostal akurat w momencie kiedy wcielo kilkanascie godzin "zycia forumowego". Poprawiam.

dr.big

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hmm jesli zmiany dotknely np zmiany nick name, zapewne tez osob o statusie validation ktore zostaly dodane do grupy uzytkownikow ehhh

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...