Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Laptop w schowku skutera


Slavequs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć, czy przewozicie swoje laptopy w schowkach pod siedzeniem. Zastanawiam się, czy nie stanowi to zbyt dużego ryzyka dla komputera. Chodzi oczywi?cie o wstrz?sy, na które byłby niew?tpliwie narażony. A może bezpieczniej jest przewozić go w plecaku?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W schowku jest bezpiecznie, natomiast nigdy mi nie przyszło do głowy załadować kompa do górnego kufra ze względu na drgania.

Odnośnik do komentarza
Taaaaa a mi poszła matryca ale akurat wtedy przewoziłam go bez torby !sciana bolesne to było i kosztowne :lol:

Kapustę kiszon? też można wzi?ć do kieszeni zamiast do reklamówki, tylko ten zapach ...

Odnośnik do komentarza

W ubiegłym roku przewiozłem laptopa w kufrze centralnym i to był bł?d. Płyta główna dostała mikropęknięć.

Od tego czasu tylko i wył?cznie pod siedzeniem i w dodatku na miękkiej wy?ciółce.

Odnośnik do komentarza

Wygodniej pod siedzeniem, ale wydaje mi się, że bezpieczniej na plecach (więcej elementów 'amortyzuj?cych' różnorakie wstrz?sy) !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kilka set km.woziłem w kufrze centralnym ale chyba przeniosę go jednak pod siedzenie mimo że żadnej usterki nie stwierdziłem.

Odnośnik do komentarza
Taaaaa a mi poszła matryca ale akurat wtedy przewoziłam go bez torby !guns  bolesne to było i kosztowne :angry:

Kapustę kiszon? też można wzi?ć do kieszeni zamiast do reklamówki, tylko ten zapach ...

Ubawiłam się.... i wracam do garów....

Odnośnik do komentarza

własnie wczoraj kupiłem sobie ?niadanie w postaci jaki? sałatek i załadowałem to do centralnego kufra, i teraz juz wiem dlaczego nie nalezy tam chować laptopa, nigdy tego nie robiłem ale teraz wiem dlaczego

sałatka z uwagi na wibracje została wyeksponowana na pół kufra,

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Po pierwsze notka chyba i tak zawsze wozicie w torbie do tego przeznaczonej, ja tak woze. W kufrze tylko wtedy kiedy jest zapakowany ciuchami a notek jest owijany recznikami. Co do salatki to Orzechowi wyskoczyla pizza z pudelka i zjechala pod ciuchy !scooter wiec wozenie tam notka na pusty kufer to chyba nie najlepszy pomysl

Odnośnik do komentarza

Woziłem przez rok Asusa W2 (model z 17 calow? matryc?) oczywi?cie w oryginalnej torbie, pod siedzeniem swojego AN650. Nic się nigdy złego nie stało. Nie używałem żadnych dodatkowych zabezpieczeń i amortyzacji !scooter

Odnośnik do komentarza

No przecież wiadomka że lapka zawsze wozimy w torbie! moim zdaniem nawet pineczka ochronna to za mało. W burgmanie schowek uformowany jest tak że bardzo wygodznie chowa się lapka prostopadle do kierunku jazdy !scooter

Odnośnik do komentarza

No i może ja dorzucę że co jaki? czas wożę swojego IBM w schowku pod siedzeniem .. oczywi?cie w Torbie i nic mu nie dolega .. a pokonuje z nim trasę około 85 km w każ? stronę.

Odnośnik do komentarza
Gość 16-calowy

Ja czasem wożę HP w centralnym (bo schowka nie mam). Ale zawsze w placaku na laptopa. który jest takich wymiarów, że rozpiera się w kufrze i nie ma szans się przesuwać. Mam nadzieję, że w ten sposób nic się nie uszkodzi

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na S9-tce jeĽdziłem z laptopem w plecaku. Po prostu wrzucałem do plecaka

bez dodatkowej torby i tak jeĽdziłem kilka ostatnich lat. W przypadku X9, laptop

w torbie, l?duje pod siedzeniem i jeszcze kurtka się zmie?ci jak jest gor?co...

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...