Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania .... skutermania ;)


Szaary

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie dzisiaj latam po internecie i postanowiłem w końcy odwiedzić zaprzyjaĽnion? ;) stronę www.skutery.net

Okazało się że zmienili serwer ale i nie tylko. Patrzę dokładnie i co... .......... nazwa strony w wyszukiwarce uległa odrobinę transformacji na www.skutermania.com

Hmm

Może to tylko taki przypadek ale ja widze lekk? zbieżno?ć z nazw? naszego klubu, lub jest to być może ? nawi?zanie do burgmanii jako ?miało można to już powiedzieć największego klubu - miedium - forum maxiskuterowego w Polsce.

Moim zdaniem powinni?my się cieszyc że inni stawiaj? sobie nas jako przykład i w jakim? stopniu się na nas wzoruj?.

Życzę administratorom strony jeszcze takich użytkowników jak u nas( czyli praktycznie 0 pracy dla moda lub admina )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz zawsze nasladuje sie najlepszych. Co tu wiecej dodac, nowa nazwa nowe koszty, bo trzeba na nowo robic klubowe gadzety. Miejmy nadzieje ze z nowa nazwa bedzie nowa jakosc ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Je?li chodzi o nazwę SKUTERMANIA to jest to nazwa Ogólnopolskiego Zlotu Skuterów Zabytkowych i Klasycznych, który odbywa się cyklicznie. A ostatni VI odbył sie w Piasecznie. Patrz relacja ze zlotu: http://www.vespaclub.org.pl/copper/index.php?cat=2

pozdr....

Ortos vel Mr. C1

ps.

Z tego co pamietam Twórc? nazwy / i zreszt? również organizatorem pierwszych zlotów/ jest Czołowy Polski Mods: Amadeusz Jimmy Markowski

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Stara nazwa ;) o czym ty mowisz, czesc forumowiczow Burgmanii pamieta chyba ze 3 wersje stron zanim ukazala sie w obecnym ksztalcie i nie przypominam sobie zeby byla to taka nazwa. Co do stwierdzenia Ortosa, faktycznie z glowy mi wypadlo ale ta nazwa faktycznie jest w obiegu od wielu lat wsrod Modsow. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dokładnie, skutermania to pierwsze zloty w Chmielnie ;)

a co do s.net to nie doszukiwałbym sie nawi?zywania do Burgmani, z tego co sprawdziłem skutery.com poprostu s? już zajęte, więc najprostszym słowotwórstwem zrobiono skutermania.com ...

i nie ma w tym nic dziwnego ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z tego co widzę dzięki "whois" (dla wtajemniczonych :D)), domena została zarejestrowana conajmniej rok temu przez "netrunnera". Tak więc

mogła ale nie musiała być przed Burgmani?. Zreszt?, jakie to ma znaczenie ???

Jeste?my wolnymi ludĽmi i dlatego ja np. wolę czytać burgmanię...

Co do samej nazwy,

skoro udało się komu? domenę zarejestrować i wykupić, znaczy to, że kto? kto ro?ci

sobie do niej prawo teraz ("twórca nazwy" ? ;))), niestety nieco się spóĽnił... :D

Nie ma co z igły robić widły, takie czasy, trza my?leć i robić coraz szybciej i bardziej "agresywnie"... :)

Swoj? drog?, s? kolesie, którzy nieĽle sobie daj? radę rejestruj?c, a następnie odsprzedaj?c prawa do domen. Obecnie, z reguły, firmy nie rejestruj? jednej domeny o swojej nazwie, tylko wiele skojarzonych.

pzdr

Odnośnik do komentarza

"Eh to wieczne sikanie do butów i plucie do coli" , a dajcież Wy żyć innym własnym życiem, nie ma naprawdę innych tematów jak tylko zagl?danie na skutery.net i interpretowanie każdej zaszłej tam zmiany w ten sposób jak to zrobiłe? Szary ?!

Lepiej by? parę kawałów zamie?cił jak sie nudzisz :);)

Pozdrawiam

Burgero i Skuter - maniaków

RobB. :D

Odnośnik do komentarza

Oj nie popadajmy w paranoję Skutero-nazwow?...... z tego co wiem następuje przeprowadzka z jednego serwera na drugi .... a wtajemniczeni wiedz?, że dla sprawnej przeprowadzki musz? być dwie nazwy ... po skończeniu nazwa wróci do starego kształtu ... a tak a propos nawet gdyby się miała tak nazywać to co w tym złego to przecież zaszczyt dla tej osoby która tę nazwę wymy?liła a szkoda tylko że nie zastrzegła.

Podobnych nazw jest w necie wiele ... niestety co można wymy?leć nowego a ze skuterami zwi?zanego ;).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Oj nie popadajmy w paranoję Skutero-nazwow?......  a tak a propos nawet gdyby się miała tak nazywać to co w tym złego to przecież zaszczyt dla tej osoby która tę nazwę wymy?liła a szkoda tylko że nie zastrzegła.

Podobnych nazw jest w necie wiele ... niestety co można wymy?leć nowego a ze skuterami zwi?zanego :D.

Pozdrawiam

Ależ Rob gdzie ja napisałem że to co? złego?

No i przecież nikt tutaj nie popada w paranoje.

Przynajmniej ja

Po prostu zwróciłem uwagę na zmianę nazwy w wyszukiwarce i tyle,

a że skutermania mi osobi?cie kojarzy się jako nazwa podobna do burgmani to ot nadmieniłem że jeste?my doceniani skoro skutery.net przyjęły nazwę podobn? do nas nawet jeżeli jest to na chwilę.

Wszystkich zakręconych proszę o nie szukanie drugiego dna w tym po?cie.

Osobi?cie zapewniam że drugiego dna nie ma i nie było ;)

Dawno się zarwało i poszło w zapomnienie ;);)

Pozdrawiam

P.S.

Rob ja nei siedzę non stop na s.net i nei komentuję tutaj lub gdziekolwiek indziej zmian jakie tam s? wprowadzane. To tak dla jasno?ci.

Rob specjalnie dla ciebie :D taki trochę arabski sorki Art :D

W bujnej oazie siedzi sobie dwóch Arabów po?ród kilkunastu półnagich, faluj?cych brzuchami tancerek i popija wódkę.

- Dosyć mam już tych seksualnych bezeceństw, pora wracać na pustynię...

- Taak...

- Zebrać wielbł?dy i ruszać na szlak...

- Taak...

- A wieczorami miętosić normalny, pojedynczy, włochaty cycek...

Odnośnik do komentarza

Ha, Ha no to już całkiem inna -mania :D

A tak, a propo pustyni i wielbł?dów to przypomniał mi się inny dowcip:

Do polskiego kontygentu na odległy posterunek na pustyni przyjechał pewien sierżant, po dwóch miesi?cach spędzonych tylko w?ród chłopów zacz?ł się niespokojnie kręcić i pyta wezwanego szeregowca jak sobie radz? bez kobiet .

Szeregowiec zaczyna odpowiadać "a mamy tu takiego starego wielbł?da.." w tym momencie przypilony sierzant mówi aha i pędzi do wielbłada. Za jaki? czas wraca dopinajac rozporek i patrzac się na szeregowca mówi ze całkiem niezły ten wielbład, na co szeregowiec kończy i wsiadamy na niego panie sierżancie aby pojechać do najbliższego miasta...

Pozdrawiam

RobB. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...