Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nareszie co? urosło między nogami ...


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

W nawi?zaniu do mojego słynnego terkstu chciałem poinformować kolegów z forum, że nareszcie dzi? stałem sie wła?cicielem swojego własnego maxi :D

Pojazd jest ze stajni suzuki, Buger 400 K3, ładna sztuka z polskiego salonu.

Jutro postaram sie zamie?cić wstepne fotki.

Pozdrawiam

Wielce zadowolony

Paweł

p.s

Ide jeszcze po?migać

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmm gratulacje... jedno pytanko, skuter z Poznania??(widziałem Go i nieraz mnie denerwował t? cen? i stanem :D ).

Szerokiej drogi oczywi?cie no i do zobaczenia kiedy? tam...Kubo :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja również gratuluje i życzę wielu nawiniętych, bezawaryjnych kilosów.

Odnośnik do komentarza
Hmm gratulacje... jedno pytanko, skuter z Poznania??(widziałem Go i nieraz mnie denerwował t? cen? i stanem :D ).

Szerokiej drogi oczywi?cie no i do zobaczenia kiedy? tam...Kubo :D

Tak kuba, to ta srebrna sztuka z Poznania.

W tej chwili jest po glebie pargingowej - mam rysy na kantach 2 plastików i otart? obudowe przekładni, nie bede tego robił, z daleka nic nie widać.

Wole lakier oryginał niz co? tam modzić.

Co do ceny .. dzieki tej glebie stała sie mocno zimowa :D i do przyjęcia przez moj? kieszeń.

Zostało mi poprzegl?dać ksi?żke serwisow? i jutro nawijać kolejne kilometry na kołach.

Pozdrawiam

Paweł

p.s

Do zobaczenia w realu :D

Odnośnik do komentarza
Hmm gratulacje... jedno pytanko, skuter z Poznania??(widziałem Go i nieraz mnie denerwował t? cen? i stanem ;) ).

A ja miałem cich? nadzieję, że ostanie się do wiosny i cena będzie jeszcze bliższa zasobno?ci mojej kieszeni ... :)

Gratuluję zakupu!

Pozdrawiam,

Tomek.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie.

Tydzień używania burgera za mn?.

Mam kilka pytank co i jak.

Pierwsze najważniejsze - jak reguluje sie kat padania snopu ?wiatła reflektora przedniego ??

Druga sprawa, to defekt jaki zauważyłem w skuterze, odpala mimo postawienia go na bocznej stopce i nie ga?nie jak na ni? postawie.

Co może być nie tak ??

Zajme sie tym pewnie dopiero na wiosna jak udam sie do stacji serwisowej na przegl?d po 12 000, chyba że to jaka? błachostka to chetnie sam bym to zrobił.

Pozdrawiam

Paweł

p.s

Spalanie - jazda 100% miasto wyszło mi 5 litrów.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja...

Ad1. Nie mam pojęcia, choć powinno gdzie? od dołu być jakies pokrętełko(??zgaduje)

Ad2. Popatrz, czy np. nie zaci?ł CI się czujnik od nóżki bocznej(taki dzyndzelek, który po złożeniu nóżki się chowa, kiedy nóżkę rozkładasz powinien wyj?ć na wierzch...)Jesli to jego wina, to wyczy?c i przesmaruj jakim? smarem. jesli to nie to, to musisz szukać jakiego? bubla na kablach... Innego wyj?cia chyba nie ma...

Ad3. Spalanie rzędu 5L, to ja nie wiem jak Ty jeĽdziłe? w tym mie?cie? Pałowałe? czy co??

Ja jeszcze nie u?wiadczyłem spalania rzędu 5L... najwyższe jakie miałem to 4,53. Choć raz było 7,09, ale to było co? czego się nie robi(zaraz po zakupie jeĽdizłęm tylko obok domu, 500m dziennie przez ponad miesiac, a potem zimował i tankowanie po zimie wykazało takie spalanie ;) ).

Ale niech się jeszcze wpisz? użytkownicy "wtryskówek", gdyż ja pisze jak mam z gaĽnikiem(niby mniej ekonomicznym)...

Pozdrówka, Kubo ;)

P.S. A co z tymi fotami?? Bo ja czekam i czekam, a doczekać sie nie moge... :P

Odnośnik do komentarza

Kuba czy pałowanie nie wiem, ale w mie?cie jak juz czuje maszynke to czasami ?migam ponad 100, pamiętaj też że moje miasto i jego ulice to same tiry, tiry i tu trzeba często szybko reagować.

Wyszło minimalnie poniżej 5 litrów, na 10 przjechałem dokładnie 218 i zgasł ;)

Co do tej stopki jutro zajże co i jak.

Fotki mam, ale pierwsze primo robione noc?, a po drugie primo nie moge na republice sie zalogować.

Paweł

p.s

Informacja z ?wiatełkami najważniejsza !!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Polecam chyba OGÓLNO znany portal zdjęciowy Bikepics.com , wystarczy założyc sobie u nich konto(darmowe) i za free zamieszczać tam fotki sprzecików... Wystarczy trochę skapować angielski i wszystko mamy podane na tacy. Ja tam trzymam prawie cały zbiór zdjęć mojego Burga( Moja galeria burga )

Pozdro... ;)

Odnośnik do komentarza
na 10 przjechałem dokładnie 218 i zgasł ;)

Maly OT ;) : Nie powtarzaj tego wielokrotnie, wszystko jezdzace na wtrysku nie lubi suszy w zbiorniku :P ...

To był jeden jedyny raz, dla testów.

Teraz jeszcze jedno, denerwuje mnie ta szyba kurcze ale w hexagonie miałem lepsz? ochorne. Musze poszukać czego? wyższego.

Kuba co do fotek, jutro po wykładach cykne kilka miłych fotek w dzień i wrzuce je na ten serwerek.

Odnośnik do komentarza
a po drugie primo nie moge na republice sie zalogować.

WejdĽ na www.imageshack.us

Tam możesz zostawić foty bez żadnego logowania. Podrzuca też gotowe linki do wstawienia na forum.

Tak rzuciłem swoje foty na forum fotograficzne http://swiatfoto.pl/viewtopic.php?p=16064#16064

Jak lubicie off-road'owe rajdy, to zapraszam do oględzin

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hmm 5 litrow po miescie, to faktycznie nie wiem jak trzeba jezdzic zeby tyle wypalil, u mnie po miescie wychodzi 4,3-4,5 max jazda w korkach i pare prostych gdzie rozpedzam sie nawet do 140 km/h i ni cholery mi nie wychodzi 5 litrow. Przy spokojnej jezdzie po miescie jestem wstanie zejsc do 4 litrow. Zeby zgasl ci silnik po 218 km od tankowania skuter musial by wypalic 5,9 litra ;) A to juz szok bo najwieksze jak do tej pory spalanie mialem w okolicach 4,8 litra i to naprawde przy bardzo szybkiej jezdzie w 2 osoby i mocno zapakowany. Srednio stacji szukam gdzies po 270 km bo nie lubie jezdzic do konca paliwa. Najwiecej o ile pamietam przejechalem jakies 300 km i jeszcze bylo paliwo w baku. No ale wtedy razem z Krisem bylismy w szoku mimo takiej odleglosci tak malo nam wypalily sprzety, ale poprostu chcielismy zrobic te 300 km za jednym zamachem, bez robienia przerw. Generalnie An400 K3-K5 to sa chyba najbardziej ekonomiczne skutery i ciezko je przebic w spalaniu. Minimalne spalanie mialem 2,9 litra no ale caly dystans w gorach i generalnie raczej wiecej w dol niz gore. Do tego serpentynki tak ostre ze predkosc raczej nie przekraczala 40-60 km/h. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja, Ja najwięcej na baku zrobiłem 349,3km, przy spalaniu 3,44 i miałem jeszcze 0,97 benzynki w baku...

Mój najniższy wynik spalania to 3,14, ?rednio spalanie wychodzi Mi ok. 3,5-4,0L/100km...

Co do tych 5,9L/100km, to Arti, Rudy napisał, że nalał do baku 10L, a nie pełny bak i sprawdził ile na tych 10L przejedzie do zga?nięcia...(takie sprostowanie ;) ).

Co do oszczędno?ci wtryskowych 400'tek to jestem ZA, ale ja zbytnio od Was nie odbiegam ;) .

Pozdrówka, Kuba :P

Odnośnik do komentarza
Hmm 5 litrow po miescie, to faktycznie nie wiem jak trzeba jezdzic zeby tyle wypalil, u mnie po miescie wychodzi 4,3-4,5 max jazda w korkach i pare prostych gdzie rozpedzam sie nawet do 140 km/h i ni cholery mi nie wychodzi 5 litrow. Przy spokojnej jezdzie po miescie jestem wstanie zejsc do 4 litrow. Zeby zgasl ci silnik po 218 km od tankowania skuter musial by wypalic 5,9 litra ;) A to juz szok bo najwieksze jak do tej pory spalanie mialem w okolicach 4,8 litra i to naprawde przy bardzo szybkiej jezdzie w 2 osoby i mocno zapakowany. Srednio stacji szukam gdzies po 270 km bo nie lubie jezdzic do konca paliwa. Najwiecej o ile pamietam przejechalem jakies 300 km i jeszcze bylo paliwo w baku. No ale wtedy razem z Krisem bylismy w szoku mimo takiej odleglosci tak malo nam wypalily sprzety, ale poprostu chcielismy zrobic te 300 km za jednym zamachem, bez robienia przerw. Generalnie An400 K3-K5 to sa chyba najbardziej ekonomiczne skutery i ciezko je przebic w spalaniu. Minimalne spalanie mialem 2,9 litra no ale caly dystans w gorach i generalnie raczej wiecej w dol niz gore. Do tego serpentynki tak ostre ze predkosc raczej nie przekraczala 40-60 km/h. Pozdrawiam

Zobaczymy jak wyjda dalsze pomiary.

Najważniejsze ustawienie tych przednich ?wiateł, nie oreintujesz sie w temacie ??

Według mnie daj? zbyt wysoko.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Heja, Ja najwięcej na baku zrobiłem 349,3km, przy spalaniu 3,44 i miałem jeszcze 0,97 benzynki w baku...

Mój najniższy wynik spalania to 3,14, ?rednio spalanie wychodzi Mi ok. 3,5-4,0L/100km...

Co do tych 5,9L/100km, to Arti, Rudy napisał, że nalał do baku 10L, a nie pełny bak i sprawdził ile na tych 10L przejedzie do zga?nięcia...(takie sprostowanie :) ).

Co do oszczędno?ci wtryskowych 400'tek to jestem ZA, ale ja zbytnio od Was nie odbiegam -_- .

Pozdrówka, Kuba :)

Witam Kuba

Specjalnie dla Ciebie podczas mojej wieczornej wyprawy nad Wigry zrobiłem kilka fotek dla skutra.

Uprzedzam, że nie był wymyty i ?wiatło do fotek takie sobie.

http://www.bikepics.com/members/rudy56/03burgman/

PS

Prosze o pomoc z tymi ?wiatłami to dla mnie bardzo ważne !!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja, Dzięki za foty... Burgi ładnie się prezentuje...

Ten kask... Mam identyko(coraz więcej osób Go nabywa), ale czarny Mat -_- ...

Co do ?wiateł, to już pisałem, że nie mam bladego pojęcia, ale POWINNO być jakie? pokrętło/?rubka regulacyjna od spodu, lub od tyłu lampy...

Pozdro, Kuba :) :) :) (fajne te nowe emoty :( )

Odnośnik do komentarza
Heja, Dzięki za foty... Burgi ładnie się prezentuje...

Ten kask... Mam identyko(coraz więcej osób Go nabywa), ale czarny Mat -_- ...

Co do ?wiateł, to już pisałem, że nie mam bladego pojęcia, ale POWINNO być jakie? pokrętło/?rubka regulacyjna od spodu, lub od tyłu lampy...

Pozdro, Kuba :) :) :( (fajne te nowe emoty :) )

Mam jeszcze dwa czarne Nolany N40, jeden chętnie odsprzedam, lub zamienie na Xl ja mam L.

Jednak dla mnie co uvex to uvex :(

Co do ?wiateł ci?gle czekam na miłe rady.

Paweł

Odnośnik do komentarza

Kolejna tankowanie i juz milsze wyniki 11,6 litra pozowoliła na przejechanie 260km :D

Swiatła ustawione.

Odwiedziłem dzis ?wieży salon Yamahy - Dziawer Motocykle, który mie?ci sie w Suwałkach. Tak tak to ten Dziawer ze |wiata Motocykli.

|wiatła wyregulował mi Marcin Dziawer i narazie mam pozytywne odczucia co do serwisu.

Maj? autoryzajce tylko na Yamahe, sprzedaj? nowe i serwisuja na gwarancji, ale my?le że będe mógł powierzyć regularne serisowanie mojego burga, notabene inna opcja to wyjazdy do Warszawy na przegl?dy

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...