Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypad do Kazimierza Dolnego


Marynarz

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem takiego PM'a od kolegi kordian31

"witaj  Marynarz dojechałem do radomka .... chciałem odpisać na forum ale nie mam uprawnień. Dziękuje ze mogłem was poznać  może będzie okazja następnym razem żebym mógł postawić browarki. Pozdrawiam kordian"

Też wielkie dzięki, i również pozdro ....

Doł?czam się do pozdrowień Marynarza.

Wypadzik rzeczywi?cie udany, towarzystwo doborowe, dzięki wszystkim za wspóln? podróż i do następnego podobnego wypadu !OKK :rolleyes: a teraz czas ?ladem kolegi Grzegorza na uzupełnienie płynu :):D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marynarz

    13

  • sebulba1971

    8

  • DIAMANDA2002

    8

  • antoniaczek

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

To może poza zdjęciami, s? jakie? wspomnienia gotowe do "przelania na papier/forum" ;) Bo na razie to tylko jakie? tajemnicze niedomówienia... :lol:

pzdr

Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem jedno telefonem ;)

DSC06868.JPG

No dobrze a teraz napiszę o co kaman.

Jad?c sobie spokojnie, powoli, przez miejscowo?ć Kozienice postanowiłem zrobić postój na stacji benzynowej aby można było się czego? napić (bo jednak ciepło wczoraj było).

No i tak sobie stoimy, pijemy aż tutaj nagle podjechał radiowóz. Wysiadł pan i powiedział że kto? im zgłosił że parę kaemów wcze?niej grupa na skuterach rzuciła w czyj? samochód jakim? kołkiem.

Chciałem nadmienić że jak już byli?my na tej stacji to mijała nas grupa Vespiarzy (nie będziemy tutaj rzucać jaki? bezpodstawnych oskarżeń, a i pozdro dla was leci :lol: ).

No i było spisywanie z dowodzików, i czekanie aż poszkodowany do nas dojedzie. Jednak okazało się że złożył zeznania na komendzie i podał nawet imię i nazwisko tego delikwenta który rzekomo dokonał kołkowej napa?ci na jego bolid ;) (co za debil).

Tak więc będ?c godzinkę w plecy ruszyli?my już dalej bez żadnych przygód do domu :)

THE END.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
(...)Jednak okazało się że złożył zeznania na komendzie i podał nawet imię i nazwisko tego delikwenta który rzekomo dokonał kołkowej napa?ci na jego bolid :) (co za debil).

To oni się znali :P Znaczy napadaj?cy i napadnięty ???

To jak? w końcu rolę w sprawie, odegrał "Mario stoj?cy za przystankiem" ? :(;)B):lol:

pzdr

BTW:

Gratuluję fajnej imprezy i udanego wypadziku ;)

Odnośnik do komentarza

Tak na pocz?tek to Mario za przystankiem pewnie szukał TEGO KOŁKA B) . Wypadzik był super zaj.... dzięki za miły spocik ;) , ale ta droga :P na ;) prom . Asiu co z obiecanymi FOTKAMI !TAZ !TAZ !TAZ A tak całkiem poważnie to gdzie? mi wpier.... mój ulubiony kołeczek , nie widział kto? ??????????? :lol::):(

Odnośnik do komentarza

Wszystkie fotki zaje..... pami?tka jest super nawet to nieszczęsne :lol: zatrzymanie :P:D:DB) przez POLICJĘ , ale już najlepsza jest moja fota ;) na zamkowym " tronie " ;) !TAZ !TAZ

Odnośnik do komentarza

Zdjęcia z radiowozem urzekaj?..... !OKK

Padlismy ofiara kołkowej zmowy ..... jak się okazało ...... milczenia !scooter

Ale jak to mówia "kto jest bez winy nie pierwszy rzuci ..... kołkiem ?"

Wrzonio, a sk?d Wy mieli?cie inny model promu ?

Odnośnik do komentarza

Pozdrowka dla wszystkich mijanych podczas załatwiania potrzeb !scooter Jechalismy z Kazika zaraz za wami ,rzucalismy nalesnikami , mordowalismy kury i wszystko to na konto burgmanii !OKK

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj rano w drodze do pracy mijałem Vespiarza.

Szybko min?ć, bo jeszcze kołkiem przez łeb przyłozy, pomyslałem...

okazało sie Ľe mijaj?c Go miałem niezłego farta.....

Patrzył w inn? stronę..... ufffff

Niezły stres teraz mam jeĽdĽ?c po mie?cie.......

MAXi !scooter .............KOŁEK................V !OKK V !scooter V !scooter V !scooter

Odnośnik do komentarza

No i dobrze, uważam że jest całkiem obiektywna i chyba niczego nie pomin?łem (może z wyj?tkiem zawiska sprawcy - Adam S??????, czy jako? tak) !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Wrzonio, a sk?d Wy mieli?cie inny model promu ?

Nie wiem może od ?więta i niedzieli pływa inny !V.

(S? dwa jeden do Janowca a drugi powyżej chyba do Góry Puławskiej czy jako? tak)

Odnośnik do komentarza
Pozdrowka dla wszystkich mijanych podczas załatwiania potrzeb !V Jechalismy z Kazika zaraz za wami ,rzucalismy nalesnikami , mordowalismy kury i wszystko to na konto burgmanii whist

Mario. Zapomniałe? napisać albo się tego wstydzisz, że dodatkowo gwałcili?cie niewiasty po wioskach!

Odnośnik do komentarza

Mario. Zapomniałe? napisać albo się tego wstydzisz, że dodatkowo gwałcili?cie niewiasty po wioskach!

Nawet jedna zaci?gn?łem za przystanek i mnie burgmania nakryła :) Ale pogodę to mieli?my wszyscy 1 klasa whist

Odnośnik do komentarza

A to fakt, pogoda była malinowa. :);)whist

Tylko te tłumy troszkę odstraszały w niedzielę :P Było gorzej niż na Marszałkowskiej w godzinach szczytu :)

Odnośnik do komentarza

Witam, po dłuższej przerwie. Szalenie żałuję że nie mogłem uczestniczyć. W czwartek 9 lipca musiałem zmienić niestety plany. Na następnej wyprawie sobotnio-niedzielnej na pewno mnie nie zabraknie :lol:

Gratuluję udanego wypadu :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...