Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgman z USA


Gość Nigga

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Zastanawiam sie nad sprowadzeniem skutera z USA - czy w egzemplarzach robionych na Stany sa jakies zasadnicze roznice (nie chodzi mi o ustawienie swiatel, kolor kierukow itd)?

Czy Waszym zdaniem taki zakup sie oplaca? Obawiam sie ze w razie jakiejs wymiany czesci bede musial sprowadzac je zza wielkiej wody.

Pzdr

Odnośnik do komentarza

IMO kiepski pomysł.

Maiłem ten sam dylemat przy zakupie (ceny do?ć konkurencyjne), ale pracownicy serwisu szybko mi ten pomysł odradzili. Numery czę?ci się nie zgadzaj?, a jak co? poleci - istnieje prawdopodobieństwo ?ci?gania czę?ci wła?nie zza wielkiej wody = dużo $$$ i sporo czasu...

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzz

Witam ponownie.

Z cał? stanowczo?ci? potwierdzam :D , że nie ma większych różnic pomiędzy Burgmanem z Europy i Sky Wave z Japonii lub Stanów Zjednoczonych (piszę o modelu 400 XY - K1). Wielokrotnie serwisowałem mój skuter w LCM Sokół u Qwakiego. Czy to był standardowy przegl?d, czy wymiana silnika czy klosze tylnej lampy lub cokolwiek innego nigdy nie było problemu z dopasowaniem czę?ci z magazynu Suzuki Europa. Jedynym problemem s? nakrętki i ?ruby calowe.

Serwis, a wła?ciwie pracownicy którzy Mi?kowi_500V odradzili taki zakup wprowadzili Go w bł?d :lol: .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Serwis, a wła?ciwie pracownicy którzy Mi?kowi_500V odradzili taki zakup wprowadzili Go w bł?d :lol: .

Pozdrawiam.

?więta prawda !

a co mieli powiedzieć ? żeby stracić klienta ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moja Majesty też jest z USA , przed zakupem pytałem w ASO Yamahy i powiedzieli że z czę?ciami nie będzie najmniejszego problemu . Wersje skuterów przeznaczonych na rynek USA jak i na stary kontynent różni? się tylko drobiazgami typu kierunki , wyskalowanie licznika etc. Wszystkie pozostałe czę?ci s? takie same . Co innego w wersjach skierowanych na rynek brytyjski i japoński - np. lampa przednia ma trochę inn? specyfikę i żeby przej?ć przegl?d w PL musi być w wersji do ruchu prawostronnego. To nie te czasy , że np. samochody z rynku brytyjskiego miały np. gwinty calowe , teraz większo?ć jest zunifikowana.

Odnośnik do komentarza

Komarku nie wiem czy wprowadzili mnie w bł?d czy nie - ja tylko powtarzam, a z racji tego, że nie siedzę w temacie - tylko powtarzam.

Chociaż nie wiem czy mieli by w tym jaki? interes, ponieważ w łódzkim jest tylko jeden autoryzowane serwis Suzuki, więc i tak i tak bym do nich trafił.

Może chcieli sobie oszczędzić ewentualnych problemów w poszukiwaniu czę?ci :D

BTW.

Takie co? udało mi się odszukać w "pamięci" Klik :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...