Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dzień dziecka w Piastowie


Wookash

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym serdecznie zaprosić Was do obecno?ci na imprezę p.t "Dzień Dziecka Bożego" Organizuje j? parafia w Piastowie p.w. Chrystusa Króla Wszech?wiata, przy ul. Ogińskiego 41 we współpracy z fundacj? "Możesz"

( http://www.mozesz.org - współpracuj? z ni? m.in: Seat Polska, Sferia, Egmont Polska, Bank Pekao SA i Miasto Piastów )

Impreza ta odbywa się cyklicznie od kilku lat, uczestniczyli w niej przedstawiciele m.in Straży Pożarnej, Policji a teraz zaproszeni zostali?my my- motocykli?ci.

W ramach wdzięczno?ci za przybycie zostaniemy poczęstowani kiełbask?, będzie też specjalnie dla nas zamknięta ulica i wydzielony obszar na którym będziemy mogli spożytkować czas w konkursach sprawno?ciowych !w00t

Impreza odbędzie się 20.06.09 :D

Odnośnik do komentarza

Ciekawa propozycja. Trzeba się zorietować czy będę miał wolne i czy będzie ładna pogoda :D. Zasugeruje sebullbie żeby także się wybrał. Obecno?ć nasz? potwierdziow bliżej wyjazdu. Pozdro !w00t

Pojawił się mały problem. Moja dzidzia mi robi psikusa. Pojawiła się bęzyna w oleju. Jeżeli naprawie to przyjadę.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym przypomnieć o imprezie, widzimy sie jutro o 12 pod routem na prymasa !OKK lub jeżeli kto? ma nie po drodze to 13 na miejscu - ul. Ogińskiego w Piastowie :lol:

Patrzyłem na prognozę i ma być sucho! :D

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza

O żesz ty :D jako? mi to ze łba wyleciało i się umówiłem na rejst po wi?le z qmplem... no ale frajda dzieciaków jednak jest ważniejsza !tut

Będe na miejscu o 12.00 (czyli pod R66).

ps. Panowie i Panie, ruszać swoje tyłki na swoich wspaniałych :( !OKK :lol: !tut

Dzieciaki nie mog? czekać !tut

Odnośnik do komentarza

Sorki Adminów za OT ale chciałem aby temat był widoczny w shout boxie... (szczytny cel, więc chyba zrozumiecie !OKK ),

Kto? się jeszcze wybiera ? bo z tego co widzę to tylko ja i Wookash chyba będziemy :(

Odnośnik do komentarza

No to było i już minęło, pojechali my i się pokazali, kiełbaskę pyszn? zjedli, dzieciaki powozili (Banany z buzi to im chyba za 3 dni zejd? :) ).

Generalnie imprezka bardzo udana whist

A tutaj macie LINKA do zdjęć :)

Odnośnik do komentarza

WIELKIE DZIĘKI, ŻE PRZYJECHALI|CIE!

JESTE|CIE PO PROSTU NIESAMOWICI!

banany na rok starcz? :D

Ja wła?nie wróciłem do domku... z mał? niespodziank? (ale to już opowie?ć na inn? okazję :) )

Odnośnik do komentarza
z mał? niespodziank? (ale to już opowie?ć na inn? okazję :D )

Wszyscy widzieli?my Tˇ mał? niespodziankę (178 cm wzrostu :) )....

No comments :)

" ......... dobra, dobra, cicha woda, nie poznaję kolegi :) "

Odnośnik do komentarza

Marynarz to samo sobie pomyslałem. Zobaczymy w R66 jak? niespodziankę przywiezie, no chyba , że to chodzi o wyroby z modeliny :):D

Odnośnik do komentarza

Prace ręczne to może i będ? ale nies?dzę aby Wookash pracował dzi? nad modelin? b?dĽ inn? materi? nie ożywion? !w00t

Odnośnik do komentarza
a tego to nie widziałem !w00t

Zaraz na prawo od grilla dzieciaki lepiły mikrogarnki tudzież inne cudeńka. Może i Wookash co? ulepił !V

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...