Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorzanie i Kujawiacy jad? na Burgmanie 2009


Mareczek

Rekomendowane odpowiedzi

Przenoszę z Regionalnego – Kujawsko-Pomorskiego. Temat wyjazdu- ustawki został by przyćmiony innymi sprawami w regjonie.

Dla jad?cych z północy proponuje spotkanie w czwartek o godz.12,oo przed zjazdem na |wiecie

( nie wiem może  miedzy A1 a |wieciem jest jaka? stacja benzynowa) było by to idealne miejsce na spotkanie. !OK

:(

Jest charakterystyczne miejsce między A1 a obwodnic? |wiecia - po prawej stronie, na górce stacja paliw Orlen z restauracj? Le?ne Runo z dużym parkingiem.

127km,miejscowo?ć Wi?g :(

Więc spotkanie na stacji Orlen między A1 a |wieciem czwartek 2009/06/11 godzina 12.00

Kto przyjedzie to jedzie z t? grup? odjazd godz12.15, jeżeli kto? ma ochotę co? zje?ć- to niech przyjedzie wcze?niej żeby nie trzeba było na niego czekać. :):) !OK ;) !scooter !scooter

!TAZ Koledzy z Bydgoszczy mog? wyjechać nam na spotkanie lub czekać na naszej trasie. !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Tak leci. Ustawiam się na pi?tek z moj? żon?, Zofi?...upsss przepraszam- Kasi? :D

Godzina? Tak gdzie?, około, po, ale nie póĽniej !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Czy kto? jedzie w pi?tek?

Jedzie jeden z pod Ciechocinka i jeden z pod Kowalewa !scooter , wyjazd w godz. ranno przed południowych

Odnośnik do komentarza

org_1.gif

Co? widzę że w czwartek o 12,00 na Orlenie pod |wieciem , zbyt wielu nas nie będzie a podobno będ? mieli dobre paliwo. :ph34r: !scooter !YES !YES

Odnośnik do komentarza

Więc spotkanie na stacji Orlen między A1 a |wieciem czwartek 2009/06/11 godzina 12.00

OK :(

To się rozpisałem, ale po ostatniej Stegnie ;) co? słabo mi wychodzi pisanie ;)

Odnośnik do komentarza

Więc spotkanie na stacji Orlen  między A1 a |wieciem czwartek 2009/06/11 godzina 12.00

OK :ph34r:

To się rozpisałem, ale po ostatniej Stegnie :lol: co? słabo mi wychodzi pisanie ;)

paluszki drż? czy wzrok zmeczony? ;)

Odnośnik do komentarza

Połowa trasy za nami!! :ph34r: Słoneczne pozdrowienia z Zakopanego ?l? kucharzyki !OK Zawitamy we czwartek do punktu ostatecznego :lol: Do zobaczyska!!! !tut

Odnośnik do komentarza

OT> w temacie :ph34r:

(...)podobno będ? mieli dobre paliwo. :lol:  ;)  ;)  !tut

Je?li tej jako?ci co ortografia autora rysunku... to szerokim łukiem koledzy omijajcie !OK !piwko !OKK

Wpisałem sobie w "gogle" [chrzszczone paliwo]i co mi wyszło

http://www.google.pl/search?q=chrzszczone+...lient=firefox-a

Autor rysunku zapewne napisał z premedytacj? ten tekst.

Odnośnik do komentarza
Co? widzę że w czwartek o 12,00 na Orlenie pod |wieciem , zbyt wielu nas nie będzie a podobno będ? mieli dobre paliwo.   
Ja bede naewno co prawda nie jade z wami ale kawe wypijemy razem no i przwitam was chlebem i sol? na ziemi pomorskiej , a w sobote doł?cze do was mam tak? nadzieje :blink:
Odnośnik do komentarza
Co? widzę że w czwartek o 12,00 na Orlenie pod |wieciem , zbyt wielu nas nie będzie a podobno będ? mieli dobre paliwo.   
Ja bede naewno co prawda nie jade z wami ale kawe wypijemy razem no i przwitam was chlebem i sol? na ziemi pomorskiej , a w sobote doł?cze do was mam tak? nadzieje !scooter

Ze względu na pogodę , oraz bardzo duż? ilo?ć burz i ulew i małe zainteresowanie wspólnym ?miganiem na zlot postanowili?my z Tomkiem jak aura pozwoli to ?migniemy wcze?niej a w przypadku deszczu wyjedziemy póĽniej.

Jak nas złapie po drodze to już siła wyższa. :blink::lol: !scooter

PS. Orcio spotkajmy się na zlocie to będzie najpewniejsze miejsce. !scooter

Odnośnik do komentarza

Witam!

Maszyna już sprawna i dzisiaj ujeżdżana /aż 33 km ale chodzi jak szwajcar/.

Pytanie: czy kto? z moich okolic /Łeba, Lębork, Słupsk/ lub po drodze, wybiera się w pi?tek 12.06.br. w godzinach rannych na zlot?

Pozdrawiam

Agnus

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie ukrywam , że trochę Wam zazdraszczam dzisiejszego wyjazdu , już nie mogę usiedzieć w domu. Zaraz idę do garażu zmienić olej , jaki? wosk nałożyć i takie tam .

Dojedzcie cali do Rogozna , zobaczymy się za ok. 24 godziny !OKK :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
My już na miejscu :lol:

Oczekujemy na zlotowiczów :lol:

Pogoda wy?mienita, ciepło i bez deszczu.

Szerokiej drogi !OKK

Tylko grzecznie tam proszę i jutro powitać nas chlebem i sol? :P

Odnośnik do komentarza
My już na miejscu  :lol:

Oczekujemy na zlotowiczów  ;)

Pogoda wy?mienita, ciepło i bez deszczu.

Szerokiej drogi  !OKK

Tylko grzecznie tam proszę i jutro powitać nas chlebem i sol? :lol:

Ja to proszę nawet o marsza BURGMANII .

Tak jak powiadaj? na Kujawach Z PRZYTUPEM PANOWIE :P !OKK !OKK :lol: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...