Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Odwiedziny i parada dla Ricarda !!!!!!


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W najbliższ? niedziele ekipa Burgmanii Wawa zone wyjeżdża ok. godz. 10- ej do Sławatycz gdzie mieszka Ricardo. Chcemy go odwiedzić, pokazać się, u?cisnać prawice oraz przekazać dużo pozytywnej energi, która jest mu tak bardzo teraz potrzebna.

Dla wszystkich Klubowiczów z całej Polski:

Wstepny plan jest taki... Ok godziny 13- stej spotykamy się w Sławatyczach na stacji benzynowej Orlen (zreszt? jedynej w tym mie?cie) gdzie będzie na nas czekała osoba, która poprowadzi nas pod dom Ricarda.

PóĽniej zorganizujemy mał? parade po okolicy w której będzie towarzyszył na Rysiu jad?c samochodem jako pasażer. Po małej paradzie przeniesiemy się w pewne miejsce gdzie zrobimy ognisko lub grila.

Będzie oczywi?cie mozliwo?ć noclegu ale o tym wszystkim dopisze zaraz Majon.

Dzisiaj wszystkich z Wawa zone zapraszam na spotkanie do R66 gdzie uzgodnimy szczegóły.

Wstępnie tak jak pisałem... Ruszamy zwart? grup? z Wawki ok. godz 10. Dokładny plan podam za kilka, kilkana?cie godzin.

Odnośnik do komentarza

Witam

Pomysł wspaniały - lecz ja niestety nie będe mogła uczestniczyć w tym wyjezdzie. :D O 13 tej będe w Berlinie na lotnisku ;) Mam nadzieję , że uzbiera się spora grupa chętnych

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam, ja od razu niestety mogę powiedzieć, że niedojade...

mimo to BARDZO podoba Mi się Wasz pomysł i my?lę, ze Ricardo tym bardziej będzie wzruszony Waszymi posunięciami... Sam bym na to nie wpadł przyznam szczerze, st?d podziwiam podjęcie decyzji...

Udanego dotarcia do celu życzę Wszystkim, którzy będa brali udział w przedsięwzięciu i GORˇCO pozdrawiam Rysia...Kubo :D

Odnośnik do komentarza

Witajcie

18.09.Niedziela!

Tak jak napisał Mariusz spotykamy sie w Sławatyczach na Orlenie o 13stej a kto moze nawet wczesniej.

sam program jest skromny:

Jedzimy po Rysia zabieramy naszego przyjaciela na krotka wycieczke po okolicy a pozniej na pieczenie kielbasek i innych pysznosci ktore oczywiscie musimy ze soba zabrac!!!

Po ognisku lub grilu wracamy do domciu.

Jezeli ktos chce nocowac jest oczywiscie taka mozliwosc w Slawatyczach (schronisko 8zl od osoby... Spiworki.)to jakby nas noc zastala.

Jezeli ktos potrzebuje jakies exstrasy jest gospodarstwo agro z noclegiem i atrakcjami .Cena z tego co pamietam ok 20zl za dobe.Mozna tam zjesc cos cieplego.

Dziekuje z gory tym ktorzy pomoga nam sie spotkac z Rysiem. Joziu tu uklon dla Ciebie jestem zaszczycony tym ze udostepnisz nam to przecudowne miejsce nad Bugiem.

Serdecznie zapraszam

w imieniu Rysia

majon

Odnośnik do komentarza

Przed sekunda rozmawialem z Ricardem ,Rysiu bardzo na Was liczy ma nadziej ze Go odwiedzicie.Rozumiem ze to wyskoczylo nagle ze moze macie inne sprawy ale mysle ze warto sie zmobilizowac i zrobic sobie niedzielna wycieczke do Sławatycz

ps.Spac tez jest gdzie.Mozna juz nawet w sobote sie pojawic :D

pozdro

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Więc tak... Wawa spotyka się na stacji Orlen (dawny Agip) na rozwidleniu LUBLIN> SIEDLCE w Starej Miło?nie na przeciwko Mc. Donalda i stacji BP o godzinie 10. 30.

Czekamy tam na wszystkich do ok. max 11- stej i wszyscy zatankowani ruszamy w kierunku:

Mińsk Mazowiecki, Kałuszyn, Siedlce, Biała Podlaska a póĽniej w prawo na Dubów, Łomazy, Rossosz a Wisznicach w lewo na Sławatycze.

Mam wielk? nadzieje, że nie tylko Warszawa dojedzie do Sławatycz... w końcu nie jest to zwykła przejażdżka a wyjazd w szczytnym celu... nie zapominajcie o tym.

Kto czuje potrzebe żeby jechać z nami do Ricarda niech czuje się także serdecznie zaproszony na ten wyjazd.

Odnośnik do komentarza

Na S3M niestety raczej liczyć nie możecie. Odległo?ć i sprzęty s? dla nas barier?. Zapewniamy jednak, że będziemy z Wami sercami.

Przekażcie Ry?kowi pozdrowienia znad morza.

Odnośnik do komentarza

Ciesze sie ze bedzie pare osob napewno przekazemy pozdrowienia Rysiowi, nawet Mu wydrukuje wszystkie posty.

Wiem ze bedzie Ryszard z Lublina i Grzes na helixie wiec Helixow bedzie sila co Rysia napewno ucieszy.

pozdro

majon

Odnośnik do komentarza

Hej,

Niestety mi nie uda się pojechać jutro do Ricarda :) . Po ostatnim czwartkowym spotkaniu Kasi mi się rozchorowała i leży w łóżku :) .

Pozdrówcie Rysia od nas niech wraca jak najprędzej do zdrowia.

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza

WŁA|NIE DOTARLI|MY DO DOMU,

BYŁO NAM NIEZMIERNIE MIŁO POZNAĆ CAŁˇ WSPANIAŁˇ RODZINKĘ RYSIA (BO RYSIA MIELI|MY OKAZJĘ POZNAĆ W FIRLEJU). DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ ZA WSPANIAŁˇ GO|CINĘ, MINI PARADĘ PO OKOLICZNYCH WIOSKACH I WSPANIAŁE MIEJSCE DO SPOTKANIA SIĘ.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY.

TRZYMAJ SIĘ RYSIU, DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINKI ŻYCZYMY WYTRWAŁO|CI.

SHREK I FIONA ;)

Odnośnik do komentarza

Rysiu dziękuję ci za goscinę i ciepłe powitanie wraz z zał? Rodzin?.

Twoje szczere proste słowa zapamiętam nazawsze, będ? mi przypominać jak cenne jest życie, oraz przyjaĽń osób bliskich.

My?lami jetem z Tob?.

Dozobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...