Skocz do zawartości
Forum Burgmania

UWAGA! POTRZEBNA ESKORTA SLUBNA NA SOBOTE O 13!!!!


Pollacco

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie wielka prosba do wszystkich warszawskich Burgmaniakow co maja godzine czasu w ta sobote czyli 30.05.. Kolega iQ (ktory do tej pory pomykal na habanie ale kupil sobie juz burgmana 650, tylko jeszcze nie odebral prawka wiec nie jezdzi) - BIERZE SLUB! I UWAGA - JEDZIE DO SLUBU SKUTEREM (rzeczona habana)

Plan jest taki - spotykamy sie na Placu Wilsona o 13 w sobote, iQ bierze na skuta narzeczona (ktora mieszka w okolicy) i z nasza eskorta razem jedziemy do urzedu stanu cywilnego na Kondratowicza (Targowek)

slub jest o 14. - musi tam byc 15 minut wczesniej.

Chcialem tylko nadmienic (bo go jeszcze nie znacie) ze jest to zajefajny kolo, znam go od wielu lat i recze za niego:)whist:), moze wpadnie dzis na Burgmanie wiec moze sie stykniemy wczesniej:)

Mysle ze takie przywitanie w naszym gronie bedzie dla niego wielkim przezyciem !!!!!

Licze na Wasza pomoc w tym wzgledzie, czasami fajnie jest sobie potrabic:););)

pozdro.Pollacco

Odnośnik do komentarza

pu?ciłem temat na forum Habaniarzy i mam nadzieje nie zawiod? , ja niestety pracuje więc nie zawitam

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, moze kolo Bliklego....

naradzimy sie dzis na spocie w route 66,

pozdr.Pollacco

wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jadę !w00t

Byłem, jechałem. Udało się bez deszczu do USC. Powrót niestety w ulewie.

iQ wszystkiego dobrego ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Faktycznie pogoda nie dopisała ale co tam-było fajnie :)

Eskorta do USC moim zdaniem pierwsza klasa !w00t

iQ wszystkiego najlepszego!!!

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz dzieki serdeczne ze byliscie:)

Kto ma chec to zapraszam do skladu butelek dzis wieczorem:)

Mysle ze bedzie iQ milo ze przyjdziemy:)

pozdr.pollacco

Odnośnik do komentarza

Jakby iQ poratował fotami w wolnej chwili... (nie teraz, bo o 1wszej może być nieco zajęty !w00t ) zwłasza z odjazdu !yawn to byłbym wdzięczny !OKK

Odnośnik do komentarza

dobra dobra !w00t z odjazdu powinno się czytać *palenie laczka * !OKK przyznaje i winszuje efektownego !yawn

Odnośnik do komentarza

Witam,

dopiero teraz piszę, bo powoli dochodzę do siebie:)

Chcemy Wam razem z moj? żon? podziękować za mistrzowsk? eskortę. Była to dla nas na prawdę mega niespodzianka i bardzo miłe powitanie w?ród maximaniaków. Czego? takiego jeszcze nigdy nie widziałem.

!scooter !tut !happybth !tut !scooter !tut

dzięki również za życzenia

i wielkie dzięki dla pomysłodawców całego wydarzenia - Państwa Pollacców :)

Jak tylko będę miał przebrane wszystkie zdjęcia, to wrzuce na jaki? serwer i umieszcze w tym w?tku link.

Już się nie mogę doczekać kat. A i jazdy z Wami :)

pozdro

państwo Q

Odnośnik do komentarza

O tak zacna eskorta !scooter , fajnie było z Wami jechać !happybth , Wookash zadyma super , a jak twoje laczki :) !scooter :) !tut :) !tut iQ wszystkiego najlepszego dla małżonki i dla Ciebie . Powodzenia na nowej drodze życia . !tut

Odnośnik do komentarza

iQ, ja wiem, że szanowna małżonka pewnie znalazła Ci zajęcie ;) ...ale w przerwie między obieraniem ziemniaków a zmywaniem możesz wrzucić fotki ;)

A tak na poważnie to chociaż kiiilka załatw ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...