Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skradziono motocykle!


Wookash

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam, bo może kto? co? usłyszy w tej sprawie.

Witam szanown? brać. Dawno mnie niebylo na 4um ( jedynie spogl?dam na posty ) i teraz pisze z pro?b? pomocy. W nocy 24.05-25.05 (Niedziela na Poniedziałek) skradziono mi 4 Moto:

---Yamaha Yzf R6 uszkodzona z prawej str. Bez czachy, lampy. Malowanie Rossi 1860szt. amortyzator skretu Ohlins. Nr VIN.: JYARJ095000008405.

oto zdj.:

http://www.allegro.pl/item634116801_yamaha...ossi_2005r.html

---Derbi Senda 50 2003r. ( stała w chwili kradziezy bez owiewek ). Miala załozony cylinder tuningowy, wydech, gaznik 21. Wersja SM. Nr. VIN: VTHSDR1AB2H199050

---Hm Racing 50 (SM). Moto bez siedzenia i prawej owiewki z przodu. Uszkodzona chłodnica. Nr VIN: ZEN50XACM00600042

---Cpi 50 SM rowniez bez owiewek z prawej str. Nr VIN: RFTSM45A56L900349, nr. Rej.: AF127A ( tablica Francuska ). Dodaje fotki. Moto bylo pokradziezowe zagranic? i tutaj tez je ukradli. Wyprowadzili je w takim stanie jak na zdj. i R6 tak samo.

Dodaje link do aukcji R6 któr? odkupiłem i fotki Cpi.

Teraz krotko o mnie i całej tej sytuacji. Juz jakis czas pasjonuje się Motocyklami. Załozylem firmę i zajmuje się troche sprowadzaniem Motorowerow itp. ( nieraz cos wiekszego R6, R1, Z750 itp. z Francji ). Na Moto latam juz jaki? czas.. Niektorzy mnie pewnie kojarz?.

Dzisiaj w nocy mnie okradli. Zlodzielie wyprowadzili z tyłu z prywatnej posesji: Będzin ul. Podłosie 21 ( Łagisza ) w/w Moto od tyłu, załadowali na busa i wywiezli. Podejrzewam ze to kto? z okolicy i z pewnie odsprzeda dalej Moto po dobrych pieni?dzach z przeznaczeniem na czę?ci. Jak kto? co? usłyszy ( byle co ) to bardzo prosze o kontakt: 792494475, (0-32) 267-21-96, gg.: 7791851. Dodam tylko ze wzieli Moto co się dało prowadzic i co były dalej od domu a nie przy budynku. Niewiem czemu ale mam wyczulonego psa i niezareagował ( pewnie kojarzył te osoby ).

Bardzo prosze o pomoc.

Do Administratora: prosze umie?cić ten temat gdzie jako wyszczególniony. Sorki za błędy ale jestem roztrzęsiony cała t? sytuacj? i niewiem co pisac ;/.

Policja została powiadomiona natomiast i tak wiem ze musze szukac tego na własn? rękę.

CZEKA NAGRODA NA ZNALAZCE !!!!! Z GÓRY DZIEKUJE ZA POMOC. Pozdrawiam i życze udanego sezonu.

link do oryginału:

http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=31332

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...