Skocz do zawartości
Forum Burgmania

5 lat mineło jak jeden dzień :)


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak zapewne niektórzy z Was zauważyli, Burgmanii stuknęło w lutym 5 latek... można więc dzi? powiedzieć, że nasza bytno?ć w sieci staje się wyraĽnie zauważalna. Wynika to również z faktu, że od lutego 2004 roku nie powstał żaden konkurencyjny portal traktuj?cy maxi skutery z podobnym zacięciem do nas... tak przynajmniej jeste?my postrzegani przez importerów, dealerów, serwisy motocyklowe czy oczywi?cie Was- użytkowników maxi skuterów :blink:

Czas więc pokusić się o trochę statystyk... zatem od 2004 roku mieli?my:

- 2651 wszystkich rejestracji na forum z czego aktualnie nasze forum posiada 1269 (teoretycznie) aktywnych userów.

- Najwięcej, czyli 10 rejestracji jednego dnia było 3 marca 2004 roku oraz 12 maja 2009 roku. Oczywi?cie liczba dziennych rejestracji zależy tutaj w głównej mierze od Artixa, bo to on zajmuje się ręcznym dodawaniem użytkowników.

- Wszystkich topic'ów ł?cznie założyli?my do dzi? 5906 z czego rekordowym był 24 kwiecień 2007 roku. Tego dnia zostało założonych 35 nowych w?tków! Aktualnie ?rednia z ostatniego okresu wynosi cirka 10 nowych tematów dziennie.

- Statystyka ogl?dalno?ći wszystkich w?tków zamyka się liczb? 4.477.738 kliknięć z czego największ? ogl?dalno?ć i popularno?ć ma dział "Ogólne"- 1.354.433 odsłon.

- Przez prywatne panele forumowe przeszło ł?cznie 14.360 wiadomo?ci PM i patrz?c na statystyki trudno się oprzeć wrażeniu, że kontakty poza forumowe z roku na rok posiadaj? wyraĽn? tendencję wzrostow?.

W okresie od maja 2007 do maja 2008 przesłanych zostało ł?cznie 4382 wiadomo?ci prywatnych a w analogicznym okresie od maja 2008 do maja 2009 >6915. Warto też wspomnieć, że wła?nie w tym miesi?cu pobity został dzienny rekord przesłanych przez nasz portal wiadomo?ci prywatnych... 14 maja przesłanych zostało 107 wiadomo?ci PM!

Tak jest i tak było... a co pokaż? najbliższe lata? W tym miejscu możemy Wam obiecać, że będziemy nadal starali się robić wszystko aby propagować ruch maxi skuterowy i mamy nadzieję, że statystyki z roku na rok będ? równie obiecuj?ce jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

5 lat ehhh troche czasu minelo, przypominaja mi sie poczatki, przez pierwszy rok mielismy 139 osob na forum w analogicznym okresie w roku 2008/2009 zarejestrowalo sie 1143 oczywiscie nie znaczy ze az tyle osob uczestniczy na forum bo mamy obecnie prawie 900 osob ktore maja status validation i oznacza to ze nie wypelnili profili. Szkoda, bo traca mozliwosc zapytania sie na forum w nurtujacych tematach, a do szczescia potrzeba raptem wypelnic 3 pola :)

5 lat temu kiedy widzialem maxi skuter na ulicy na 100 % byl to ktos znajomy, dzis, no coz ciesze sie jak kojarze co 10 osobe widziana gdzies na ulicy. To tez pokazuje jak bardzo przez te 5 lat zmienil sie swiat i jak bardzo maxi skutery staly sie popularne co mnie bardzo cieszy.

Coz zycze Burgmanii aby za kolejne 5 lat a lacznie 10-lecie utrzymala tak wysoki poziom i tak przyjacielska atmosfere :blink: i aby admini gora laczyli posty !OKK

Odnośnik do komentarza

No cóż wieli szacun dla osób, które z wielkim po?więceniem i determinacj? 5 lat temu podjęli decyzje i założyli klub BURGMANIA, oraz zdecydowali się na założenia i administrowanie forum i strony klubowej :blink: .

Tylko oni wiedz? i ci, którzy w pierwszych latach tworzyli forum, spotkania regionalne i pierwsze zloty jak? to sprawiało frajdę i sprawia do tej pory !OKK

Gratulacje za wytrwało?ć :) i miejmy nadzieję, że za 5 lat, albo i krócej klub BURGMANIA, będzie rozpoznawalny nie tylko w Polsce, czy w Europie, ale i na |wiecie, a nasze logo, będzie postrzegane lepiej niż HARLEY-DAVIDSON.

Tego nam wszystkim życzę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gratulacje!

Ładna rocznica.

Znowu okazja

jest do !piwko

Tak trzymać !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

gratulejszyn dla adminów i modów, bo to nie lada wyczyn żeby przez taki czas utrzymać wszystko pod kontrol? przy jednoczesnym zadowoleniu użytkowników forum.

tak trzymać !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

!piwko Pierwsza pięciolatka minęła !OKK :)

Tak trzymać, powodzenia.

....może jakie? drzewo zasadzimy na pami?tkę/jak to dawniej bywało ;) /

Odnośnik do komentarza

- Najwięcej, czyli 10 rejestracji jednego dnia było 3 marca 2004 roku

dzień secesji !OKK jeden z 10 :)

szkoda, ze nie odł?czylismy się wcze?niej od "trójk?tnego logo" jak miałe? Helki ;) może nazwa byłaby inna !piwko

Odnośnik do komentarza

Mario, czy nazwa jest wazna? Mi nazwa Burgmania kojarzy sie pozytywnie, burg i mania, wpada w ucho, jest latwa nawet dla obcokrajowcow :) .

No i dosyc latwo skojarzyc ja mozna z duzymi skuterami. Akurat w momencie powstawania w 2003-04 roku najwiekszym skuterem byl AN650...

Nazwy typu tmaxmania, helixmania, majestymania czy X9mania ;) wskazywalyby raczej na kluby danego modelu skutera.

Wez pod uwage ze Klub nie nosi jednak nazwy Burgermania !OKK .

Nazwa sie przyjela, to po co "odwracac kijem bieg rzeki" !tut ?

Jezdze teraz Tmaxem, ale nie widze powodu, dla ktorego mialaby mi ta nazwa przeszkadzac !piwko .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie wydaje mi się Robert, żeby komukolwiek przeszkadzała nazwa.

Mario opisał tylko genezę, bo Mariusz, przecież wiesz, za czasów "kanarkowego" trójk?ta,

i CoffiePointa, był przeca Helix :)

A dzień secesji, ze był rekordowy ? Nie dziwota !V

Gratulacje dla nas wszystkich, że się trzymamy. I o to chodzi !YES

pzdr :)

Odnośnik do komentarza

Re5pEct dla adminów, gratulacje dla wszystkich klubowiczów i userów !YES

Bardzo się cieszę, że tu jestem już 3,5 roku :)

Odnośnik do komentarza
Nie wydaje mi się Robert, żeby komukolwiek przeszkadzała nazwa.

Mario opisał tylko genezę, bo Mariusz, przecież wiesz, za czasów "kanarkowego" trójk?ta,

i CoffiePointa, był przeca Helix :)

A dzień secesji, ze był rekordowy ? Nie dziwota !V

Gratulacje dla nas wszystkich, że się trzymamy. I o to chodzi !YES

pzdr :)

Szorstki dobrze mnie rozszyfrował, Bigu po tylu latach już się do nazwy przyzwyczaiłem !V

Odnośnik do komentarza

A czy dalo by sie napisac ile jest srednio miesiecznych wejsc?

to w sumie jest taka najbardziej obrazowa informacja ....i jaki jest roczny rozklad czyli ile jest wejsc w danych miesiacach?

i jak to sie zmiania w zaleznosci od zmiany miesiaca, mozna przypuszczac ze im cieplej tym wiecej wejsc ale ciekaw jestem:)

pozdro.pollacco

ps.chyba ze to tajne i na priva:)

gratulejszyn Burgi, Artix, Dr.Big:)

Mysle ze kluczem jest to ze primo, znacie sie na skutach, secundo w fajnym stylu prowadzicie portal, i ostatnie primo skuterami jezdza spoko ludzie:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wielkie gratulacje dla Twórców Burgmanii i forum.

Życzę kolejnych wielokrotno?ci pi?tki.

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
mozna przypuszczac ze im cieplej tym wiecej wejsc ale ciekaw jestem:)

pozdro.pollacco

Hehe, z tego co kojarzę, najgorętsze dyskusje, największe kłótnie, najwięcej nieporozumień i najwięcej wej?ć bywało

w miesi?cach jesiennych i wiosennych... whist Ciekawe dlaczego ? !happybth

Jarek, my?lę, że jak jest ciepło, to się jeĽdzi i gada w realu. Jak zimno i

plucha, to nerwy puszczaj? i z nudów popełnia się najwięcej postów. :)

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...