Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zdrada !!!


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pilne pytanie :lol: ! Proszę o pomoc :lol: ! Potrzebuję wyczerpuj?cej odpowiedzi i to jak najszybciej B) .

Z góry dziękuję... no więc...

Jakis czas temu zacz?łem podejrzewać swoj? dziewczynę o zdradę. Sk?d się dowiedziałem?

No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę.

Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjscia na kawę (z mleczkiem :D ), do zoologika po żarcie dla rybek, do sklepu metalowego, do kiosku kupić zdrapkę Popa albo odebrać paszport Polsatu czy takie tam kwasy :lol: .

Na pytanie: "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka?" odpowiadała, że s? to nowe przyjaciółki i że ja ich nie znam B) .

Zazwyczaj czekam cierpliwie w oknie na taksówkę, któr? moja ukochana Myszka wraca do domu glomp3xv.gif, jednak ona wysiada teraz kilkaset metrów wczesniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim cry3so.gif.

Kiedys wzi?łem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina... Wtedy ona po prostu dostała szału :D i zakazała dotykać jej telefonu :D .

Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z ni? o tym wszystkim (nie chciałem mojej Myszki denerwować) i pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek.

Pewnej nocy moja dziewczyna niespodziewanie gdzie? wyszła. Odrazu się zainteresowałem, że cos jest nie tak, więc poszedłem niepostrzeżenie do garażu i uchyliłem bramę. Postanowiłem podgl?dać wszystko przez szczelinkę tuż obok zaparkowanego w garażu skutera, sk?d był doskonały widok na cał? ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsi?dzie.

Kucn?łem więc przy swoim maxi i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednim kole maj? jakie? dziwne, bardzo głębokie rysy B).

Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jezdzić z takimi tarczami hamulcowymi, czy może trzeba je np. przetoczyć?

Jeżeli natomiast trzeba je wymienić, to czy można zamontować tańszy nie oryginalny zamiennik a jeżeli tak to której firmy?

Jeszcze raz z góry dziękuje Wam za pomoc.

*Załamany użytkownik maxi- skutera* cry3so.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mariusz !!! IdĽ już spać, bo ci głupoty do głowy przychodz?.

I pamiętaj !!! Jeżeli tarcze s? porysowane TO WYMIEŃ SKUTER.

Jeżeli dziewczyna się "znudziła" to też j? wymień i najlepiej na tak? z gwarancj? przynajmniej 5-cio letni? :lol: zawsze będziesz mógł zareklamować jak Ci się zacznie psuć i wymienić na nowy egzemparz.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jeżeli dziewczyna się "znudziła" to też j? wymień i najlepiej na tak? z gwarancj? przynajmniej 5-cio letni? :lol:

Pięć lat to za długo jak na jedn? dziewczynę dla miło?nika Maxi :D

To tak jak by 5 latek ?migać tym samym skuterkiem nie patrz?c na nowinki techniczne pojawiaj?ce się w tym samym czasie :lol::lol::D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ojejkujejku... to już nawet nie można się nic kolegów poradzić? :lol::lol::lol:

excited8ei.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

OOO i to jest już jaka? wskazówka... ale jako? taki niesmak pozostał... :lol:

Odnośnik do komentarza
Ja zdecydowanie kupil bym nowe tarcze hamulcowe  :D no i pomyslal o wymianie klockow  :lol:

Po co nowe? A na blachy od klockow to mozna pewnie nabic jakis azbest i po klopocie. Troche pojezdzi :D ...

PS. Nastepnym razem po prostu nie podgladaj. Nie zobaczysz wtedy porysowanych tarcz i bedziesz dalej szczesliwy pomykal swoim maxi :lol: .

PS. Proponuje tez okresowe swiecenie maxi, jak i kobiety, podobno pomaga na wszystko :lol: ...

Odnośnik do komentarza

Mariusz...

byłem dzi? w serwisie... tam gdzie ostatnio wymieniałe? oponę,

jeste? serdecznie proszony o zgłoszenie się tam jak najprędzej! Prawdopodobnie zamieniłe? niechc?cy swoj? komórkę na inn? leż?c? w serwisie. Tam pod "myszka" jest automatyczna sekretarka, która ma już dosyć takich telefonów i zwyczajnie odkłada słuchawkę.

Wcze?niej była lodówka ale ona to w ogóle już kawy nie pije ani taksówk? nie jeĽdzi.

Przy okazji jak by? był tak dobry i zabrał mój telefon, bo go niechc?cy zapomniałem, kiedy pamiętaj?c o Twoim odkryciu schyliłem się i popatrzyłem na tarcze hamulcowe czy nie porysowane - ale nie, muszę tylko kupić co? na myszy bo mi powygryzały cholery straszne dziury. Próbowałem zapchać je jakimi? syfiastymi klockami co miały nie działać z ręcznym ale się nie udało.

To teraz ja mam takie pytanie czy na takich dziurawych tarczach zrobię jeszcze 236 kilometrów, czy powinienem je raczej czym? wypełnić i czy stosować do tego gumę sugar free czy nieee??

I czy kto? może mi teraz pomóc?

ultras

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mariusz...

byłem dzi? w serwisie... tam gdzie ostatnio wymieniałe? oponę,

jeste? serdecznie proszony o zgłoszenie się tam jak najprędzej! Prawdopodobnie zamieniłe? niechc?cy swoj? komórkę na inn? leż?c? w serwisie. Tam pod "myszka" jest automatyczna sekretarka, która ma już dosyć takich telefonów i zwyczajnie odkłada słuchawkę.

Hmmm... co? tam może i pozamieniałem ale kto by tam patrzył na takie detale... wiesz byłem trochę zafascynowany t? "sekretark?" i trac?c głowe mogłem zabrać inny telefon ale swój też mam :rolleyes::o:)

Co do tarczy to awaryjnie możemy założyć przecież tarcze szlifierskie... jakby co też tam trochę będa spowalniały skuter ;)

PS. Tak na poważnie to ostatnio Ultras byłe? ostro lustrowany w "owym" :o serwisie i miałem telefon w Twojej sprawie :) Na Twoje szczę?cie zostałe? przeze mnie pozytywnie zweryfikowany :)

Odnośnik do komentarza

Uff tak czułem, że lustracja nie skończyła się jeszcze w naszym kraju raju, jak tylko usiadłem na wypożyczony taboret poczułem się obserwowany, dopiero po jakim? czasie ustawiłem wła?ciwie lusterka.

Dzięki Mariusz - za pomysł z tarczami, co prawda nie mam szlifierskich ale znalazłem tarcze zegarowe - trochę spowalniaj?.

pozdro

ultras

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
No w końcu moge to powiedzieć

MARIUSZ OBIECAJ, ŻE NIGDY WIĘCEJ TEGO NIE WE?MIESZ!!!!!

he he he... wiedziałem :lol:

Ermi... czasem można ale ty jedziesz na tym dzień w dzień ;)

Odnośnik do komentarza
No w końcu moge to powiedzieć

MARIUSZ OBIECAJ, ŻE NIGDY WIĘCEJ TEGO NIE WE?MIESZ!!!!!

he he he... wiedziałem :)

Ermi... czasem można ale ty jedziesz na tym dzień w dzień :)

Też bym sę skłaniał do tej rady, ale odno?nie podstawowego Twojego problemu to moja propozycja:

przetocz Dziewczynę, a tarcze wymień :lol:;):) .

Jak tak czytałem Twoje refleksje to przypomniała mi się scena z jakiego? filmu gdzie dochodzi do zasadniczej rozmowy "(on)wiesz kochana zanim podejmiemy ważne dla nas decyzje to muszę ci co? wyznać, (ona) o boże jeste? żonaty ?!!!! (a on na to) nie ale musisz się o czym? dowiedzieć ............nie umiem jeĽdzić na łyżwach " :):):)

Ale i tak tego już nie bierz !

Pozdrawiam

RobB. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...