Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Propozycje dla Admina forum


Kondziu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to się Wam spodoba ale mam propozycje co by rozszerzyć forum o dwa działy:

1. Jak to zrobić ? - takie How to gdzie będziemy opisywać i dokumentować zdjęciami poszczególne prace przy MAXI - być może wielu się nie będzie chciało ale ja i tak to zawsze robię z aparatem w ręku - takie zboczenie z forum mitsumaniaki.pl

2. Nasze Maxi - tutaj mogliby?my dać zdjęcia i opisy naszych maxi skuterków. Opisy modyfikacji jakie mamy a także informacje o kosztach czynno?ci serwisowych, o tym co zamontowali?my do naszych skuterków.

Proszę o ewentualne poparcie b?dĽ "zlinczowanie" !TAZ

pozdrówka

temat przenoszę do odpowiedniego działu

Artix

Odnośnik do komentarza
Gość auksencjusz

Ja uważam, że to bardzo dobry pomysł, chociaż "Jak to zrobić?" można podczepić do działu technicznego, jako przyklejony temat, natomiast Mój sprzęt, co zrobiłem i ile kosztowało to fajny pomysł na osobny dział (w sumie ł?czy się z serdeczno?ciami i technik?, więc do żadnego w 100% nie pasuje).

Jestem jednak nowicjuszem (je?li chodzi o pisanie na forum), więc nie czuję się w pełni kompetentny do wydawania odpowiednich s?dów. !TAZ

Odnośnik do komentarza

wg mnie przyklejony temat odpada, ponieważ w bardzo krótkim czasie zrobi się z tego wielki ?mietnik i nikt z tego nie będzie miał pożytku !TAZ

Odnośnik do komentarza

O ile opisy pierwszych tematow mozna (a nawet powinno sie) umiescic w "technicznych", to pomysl na oddzielny dzial "nasze skutery" mi sie podoba !scooter ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

How to - bardzo dobry pomysł. Ostatnio kto? co? kombinował z wymian? szyby

w AN650. Pamiętam, jak zdaje się Ultras, kilka lat temu, fajnie opisał i ozdjęciował tak? operację

(pomocny był sznurek !scooter) i nie mogłem tego znaleĽć na forum...

pzdr

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze problemem jest tu wlasciwe opisanie tematu !scooter . Ja ten post o wymianie szyby znalazlem dosyc szybko, ale tylko dlatego, ze mniej wiecej wiedzialem gdzie sie moze znajdowac !happybth .

Nic nie rozwiaze tu zmiana (de facto) nazwy dzialu, bo wszystko to mozna zamieszczac jak dotad w dziale technicznym. Wystarczy dobrze i madrze opisany temat dokonanych zmian.

Nic w stylu: "jest lepiej", "udalo mi sie", "dalem rade" czy podobnych bzdur !happybth .

"Jak to zrobic?" kojarzy mi sie z rozwiazaniami technicznymi, a taki dzial juz istnieje. Dorabiac dodatkowo drugi, rownolegly dzial?

Idac ta droga, mozna zaczac robic dzialy dla tematow Hondy, Piaggio, Suzuki, Yamahy i jeszcze wielu innych. I zrobic watki o zawieszeniach, silnikach, plastikach, elektryce, szybach czy bagaznikach !happybth . Tylko po co?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Wydaje mi sie, ze problemem jest tu wlasciwe opisanie tematu :D . Ja ten post o wymianie szyby znalazlem dosyc szybko, ale tylko dlatego, ze mniej wiecej wiedzialem gdzie sie moze znajdowac :D .

Pewnie opcja "szukaj", na prawach admina może więcej... ;)

Kombinowałem nawet przez nick autora, wszystkie działy, od pocz?tku ?wiata, etc...

Zgadzam się jednak z tym, że wielokrotnie, teksty postów nie zawieraj? słów kluczy.

"Jest lepiej", "udało mi się", "dałem radę" - to faktycznie bez sensu, ale to pewnie masz na my?li tematy postów. Wydaje mi się, że wyszukiwarka skanuje również zawarto?ć postów, a tam już s?(powinny być) konkrety (Piaggio, skrzynia, AN650

wymiana szyby, etc).

Może w takim razie da się jako? "otagować" posty techniczne, wnosz?ce dużo do tematu (tak jak to się robiło w nagłówkach najprostrzych stron html - słowa - klucze).

Tyle, że jak autor tego nie zrobi, to administracja może mieć kupę roboty. :D

A nasze forum to nie google ;):D

Bigu, wpisywałem "szyba", "wymiana szyby", "zmiana szyby", filtrowałem przez nazwę usera "Ultras" i nic. Nie przyszło mi do głowy żeby użyć klucza "szyba givi" :D

pzdr

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, dlatego dziwię się, że często odsyła się pytaj?cych do wyszukiwarki, gdzie nawet do?wiadczeni użytkownicy maj? kłopoty z wyszukiwaniem, a co dopiero nowicjusze :D Bez urazy oczywi?cie :D

A serio, trudno jest co? wyszukać, gdy autorzy nie zachowuj? jakiego? okre?lonego porz?dku.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy to się Wam spodoba ale mam propozycje co by rozszerzyć forum o dwa działy:

1. Jak to zrobić ? - takie How to gdzie będziemy opisywać i dokumentować zdjęciami poszczególne prace przy MAXI - być może wielu się nie będzie chciało ale ja i tak to zawsze robię z aparatem w ręku - takie zboczenie z forum mitsumaniaki.pl

2. Nasze Maxi - tutaj mogliby?my dać zdjęcia i opisy naszych maxi skuterków. Opisy modyfikacji jakie mamy a także informacje o kosztach czynno?ci serwisowych, o tym co zamontowali?my do naszych skuterków.

Proszę o ewentualne poparcie b?dĽ "zlinczowanie" :)

pozdrówka

temat przenoszę do odpowiedniego działu

Artix

Moim zdaniem ciekawy pomysł - rozwi?zuje problemy z wyszukiwark? i wprowadza większy ład w tematach, które często s? dosyć pokraczne !happybth .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...