Skocz do zawartości
Forum Burgmania

maxi w Krakowie


reno

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy w Krakowie lub okolicach nie ma żadnych maximaniaków?

z żalem czytam inne regionalne posty a w Galicji posucha.

pozdrawiam wszystkich cichojeżdzacych.

reno

Odnośnik do komentarza

Witam.Czytam forum prawie codziennie i potwierdzam że małopolskie mało aktywne,chyba dlatego że jest nas tu mniej albo naród bardziej nie?miały(to ja)

Odnośnik do komentarza

No to pro?ba do wszystkich którzy maj? Maxi o wpisywanie sie aby ustalić ilu nas jest. PóĽniej ustalimy gdzie bedziemy się spotykać i kiedy.

Odnośnik do komentarza

Ja widuję sporo maxiów ale szybko jeżdż? i zazwyczaj w odwrotnym kierunku co ja ;) ale wczoraj np. kiwn?łem (z odwzajemnieniem) jakiemus czarnemu burgmanowi na Dietla/Orzeszkowej...

Na pewno na dniach Suzuki w Riderze za tydzień będzie sporo osób - sam też chyba tam zagl?dnę - może będzie się okazja czym? przejechać... Burgmanem, wstyd się przyznac ale jeszcze nie jechałem :)

Odnośnik do komentarza
Gość jarek-kety

No wkońcu drgneła ta nasza małopolska :P

Teraz to już chyba może być tylko lepiej :D

Co do spotkań jestem oczywi?cie za.Ja mieszkam prawie że na obrzeżach małopolski w podgórskich rejonach wiec jeżeli na spotkania chcieli by?cie się trochę przejechać to mogę coć tu gdzie? w okolicy zorganizować.Możemy oczywi?cie zorganizować co? po ?rodku,czekam na propozycje.

POZOSTALI MAXI MANIACY DO DZIEŁA WPISYWAĆ SIĘ MUSIMY CO| ZORGANIZOWAĆ.NIEJESTE|MY GORSI OD INNYCH REGIONÓW

!happybth !tut !OK

Odnośnik do komentarza

jak widzę i czytam, troszkę w Galicji i okolicach drgnęło!

prosimy budzić się ze snu zimowego - zaczynamy jeżdzić.

na ?lasku się spotykaja, w stolicy też, 3miasto prężne.

a my?

Odnośnik do komentarza

Co? mało osób zgłosiło się jak do tej pory ale mam nadzieje że będzie więcej bo coraz więcej widzę maxi na ulicach Krakowa. Czekamy dalej i zobaczymy ilu przyjedzie na spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...