Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I MAMY TAŃSZE SUZUKI


Qw@ki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Możecie teraz kupić trochę taniej nowe Skutery i motocykle SUZUKI

UH 150K5 - 14890,- (15szt)

AN 400K5 - 22340,- Jeszcze s? czarne i niebieskie w niewielkiej ilo?ci

AN 650K5 - 36560,- S? jeszcze niebieskie

i oczywi?cie inne, tańsze pojazdy ale już z biegami,

choć z automatów pozostaje jeszcze

LT-A700XK5 tak zwany KingQuad

tańszy teraz o 10000,- a kosztuj?cy obecnie "tylko" 35000,- :rolleyes:

Jak by co to dzwońcie 601 247 231

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

My?lę, że najbardziej warta wzmianki jest cena nowego An 400 !!!

Cena 22. 000 PLN za now? K5 jest super sympatyczna ;)

Nie sposób zaznaczyć, ze przy takich stanach magazynowych Burgmanów 150 (notabene produkowanych już w Espanii :rolleyes: ) cena powinna zjechać jeszcze niżej.

No cóż... widać Suzuki czy?ci magazyny i przygotowuje się powoli do sci?gania nowych modeli K6.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fakt cena za AN400 K5 powalila mnie mocno. Choc ciekawy jestem zmian w K6, tym sposobem Yamaha jeszcze troche i zamknie swoje przedstawicielstwo w Polsce. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

jak czytałem o tym na pierwszej stronie to wiedziałem , że będzie na pewno wzmianka o polityce Yamahy . Może to i dobrze , trzeba to wypominac na każdym kroku to może ktos w końcu pójdzie po rozum do głowy z tego co raz bardziej "elitarnego" ( niedostępnego ) klubu ( oczywi?cie klubu Y ).

Duże brawa dla Suzuki , to wydaje się realne podej?cie do sprawy .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze ta posezonowa obnizka cen w Suzuki nie bedzie ostatnia!

Bo ja przymierzam sie do zakupu w nastepnym roku i fajnie byloby kupic Burgmanka 400 po tak atrakcyjnej cenie!!!!

Oby udalo sie - zycze to sobie i innym :rolleyes:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oj trzeba trzeba sprowadzic Yamahe na ziemie. Sam jestem fanem Yamahy, cenie ja za jakosc i stylistyke, ale sa pewne granice tej milosci. Zreszta jak zabraknie konkurencji to i Suzuki moze woda sodowa walnac w dekiel. Zreszta przydala by sie mala wojna cenowa miedzy tymi dwoma firmami, bo jak dalej bedzie to gdzie nie splune bedzie stalo Suzuki, a tego bym nie chcial, lubie roznorodnosc :rolleyes: swiat jest wtedy ciekawszy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To ciekawe bo rynek skuterow jest zdecydowanie wiekszy niz innych sprzetow. Wystarczy zobaczyc ile procent w tym roku zostalo sprzedanych skuterow a ile reszty motocykli. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Ja wiem jaka jest przyczyna postawienia Suzuki na skutery a Yamahy na troszke inne sprzety ale nie powiem bo by mnie zlinczowali niektórzy :rolleyes:

A gdzie niby te R1 wygrywaja ;) z Suzuki?

Odnośnik do komentarza

Artix chesz porównywac swojego Burgmana z jakims chińskim g. z Leclerka za 2k. które się jakiemu? dzieciakowi po miesi?cu rozleci ? I porównywac ilosci sprzedazy ?

A co do promocji Suzuki to Qwaki czy do tego malutkiego quada dalej jest przyczepka za 1 zł w promocji ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ja wiem jaka jest przyczyna postawienia Suzuki na skutery a Yamahy na troszke inne sprzety ale nie powiem bo by mnie zlinczowali niektórzy :rolleyes:

90% osbób które znam a lataj? na motocyklach sportowych stawiaj? wła?nie na Suzuki a dokładniej mówi?c na nowego GSXR- 1000 K5, który zostawia w cieniu Yamahe R1. Zreszt? wszystkie testy dowodz? tego samego...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszystkie inne promocje został wstrzymane (więc przyczepki nie będzie :lol: )

Jedyne co zostało to GS500F za 17900,- i GS500 za 18500,- z pakietem ubezpieczeń OC+AC+NW gratis. A u mnie jest jedna sztuka GS500F (żółta,testowa,nierejestrowana,przebieg 9km) za jedyne 15900,-!!!

Odnośnik do komentarza

Mariusz - Twój post o k-5 gsxr to jest to ! :lol: ale istotnie Suzuki ma now? politykę cenow? a i o jako?ć też nie powinni?my się martwić ... i co ciekawe k-4 salon była droższa w swoim czasie od k-5 / 64 tys - 58 tys/ ciekawe... nie wszystko mozna tłumaczyć spadkiem euro... nie wypowiadam sie o skuterach i ich cenach bo nic nie wiem :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ja wiem jaka jest przyczyna postawienia Suzuki na skutery a Yamahy na troszke inne sprzety ale nie powiem bo by mnie zlinczowali niektórzy ;)

A gdzie niby te R1 wygrywaja :rolleyes: z Suzuki?

Wiem Bigu że to troche "nie tak", ale The Doctor wygrywa na czym? co przypomina R1, a napewno jest spod znaku kamertonów...

W MotoGP suzuki tak bardzo nie błyszczy jak nocami na mo?cie siekierkowskim... :o

Poza tym, mnie osobi?cie nowa R1, wizualnie bardzie, podoba się od GSXR-a K5, a minimalne różnice w parametrach i co zatym idzie wy?miewanie któregokolwiek modelu tr?ci fundamentalizmem :o

pzdr

Odnośnik do komentarza

MotoGP to osobna bajka i YZR-M1 tak sie ma do R1 jak... :rolleyes:

Mowie tu o czyms bardziej "przyziemnym ;) " jak np. Superbike...

PS. Zreszta gdyby Suzuki zaplacilo Rossiemu ponad 15 milionow euro plus jakies drobne bonusy :o kiedy jeszcze jezdzil Honda, to podejrzewam ze tez mieliby championat w kieszeni :o .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Widzę, że w komentarzach i na forum panuje ogólna euforia i pełen podziw dla Suzuki... oczywi?cie podzielam Wasze zdanie jednak z jednym "ale"... Tak jak napisałem w newsie oferta jest mocno ograniczona... Promocyjnych An 650 była 1 szt. (słownie: sztuk jedna!)... notabene został już sprzedany więc 650- tka nieaktualna.

Burgman 400 z tego co wiem jest jeszcze dostępny (tzn. jeszcze dzi? widniał w komputerze jako "dostępny") ale oferta też obejmowała jedn? sztukę. Najmniejszy problem jest z promocyjnymi UH 150... tego jest do oporu.

Reasumuj?c... je?li kto? duma czy nie nabyć An 400 K5 w super cenie proponuje podj?ć decyzje w najbliższch dniach (a może godzinach) bo może się obudzić z ręk? w nocniku :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ważna wiadomo?ć z 15 wrze?nia:

MAMY JESZCZE w sprzedaży w promocyjnej cenie:

B400 -czarne i niebieskie za 22340,-

B650ABS - niebieskie za 36560,-

Możecie do mnie dzwonić - dostawa w kilka dni.

od 21.09 do 09.10 będę na wyjeĽdzie, więc dzwońcie do firmy (081-7464076) rozmawiajcie najlepiej z Leszkiem -on wie co to klub Burgmania :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...