Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mitsui


Gość biały

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko, czy w Mitsui żeczywi?cie czas oczekiwania na czę?ci trwa ok. 10 dni ? Zamówiłem uszczelniacze do pompy wodnej i uszczelniacz wału silnika od strony waria.

PS. Widziałem dzi? ładniutkiego T-maxa na al. Krakowskiej i był na angielskich numerkach :rolleyes: . Maxi ?wiat w Polsce ro?nie w siłę ;) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Je?li idzie o moje do?wiadczenia z Mitsui to s? one neutralne... ani dobre ani złe.

Kiedy? zamawiałem jakie? graty do Yp 250 i czekałem zgodnie z zaleceniem 14 dni i po takim czasie dotarły. Wiem jednak, że jest całkiem spora grupa osób która nie była obsłużona w tak komfortowy sposób jak ja ale o tym była nie raz mowa na naszym forum.

Je?li idzie o T- maxa to pewnie ta sztuka, która szuka od jakiego? czasu nabywcy>>>> T- max 500 z allegro

Je?li już rozmawiamy o przyro?cie maxi- skuterów w Warszawie to pare dni temu w ci?gu kilku godzin zliczyłem 4 sztuki Silver Wingów 600, które nie s? zreszone w naszym Klubie. Jednego osobnika znałem i zamienili?my pare słów. Był nim wła?ciciel knajpki Szanty nad Zalewem Zegrzyńskim, który jeszcze niedawno latał na Majesty 250... Aktualnie oddał j? w rozliczeniu i przeskoczył na Silvera z 2001 roku.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawo?ci mam zamiar obejrzeć t-maxa w pi?tek :rolleyes:

Troche dziwny z opisu i fotek, więc raczej kupa ale zobaczymy

Tajfun z Wawy ma silvera i tez chyba nie jest w klubie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z Mitsui to jest niestety roznie, ja na rolki czekalem 6 tyg i sie nie doczekalem, bo zamowili mi paczke rolek, a rolki do YPki sa pakowane pojedynczo ;) Innym razem powiedzieli 2 tyg a czesc byla w 5 dni. Naprawde sie tam staraja, ale poprostu im czasem nie wychodzi. Idealny serwis byl by taki ktory zawsze chcial by zle i nigdy mu sie to nie udalo :rolleyes: Mysle ze jednak przez rok sie cos zmienilo i koniec wpadek typu 6 tyg na rolki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

najlepiej to dzwonic do Mitsui co pare dni i pytac sie o zamowione czesci. czesto zdarza sie ze czesci przyszly ale nikt nie wyjal ich z pudla i nie zadzwonil do klienta. sam ostatnio grzebalem z mechanikiem w pudlach z dostawami bo odpowidzialny za czesci pracownik byl na urlopie... ale czesci znalazlem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Chciałam wszystkich poinformować , iż dzi? w pi?tek 13 go zostałam bardzo , ale to bardzo mile zaskoczona przez MITSUI !w00t)))) w Warszawie

W poniedziałek zamówiłam u Nich 2 plastiki do mojej Ypki i króciec gaĽnikowy i ....

1. Króciec staniał o około 50 % w stosunku do informacji jakie dostałam od Takich co kiedys w Mitsui się o cene jego dowiadywali .....

2. Dzisiaj zadzwonili do mnie z informacj? , iż czę?ci już s? do odbioru

Panie - Panowie - Yamaha też potrafi sprowadzić czę?ci w 4 dni !zeby

I'm love It !!!

Odnośnik do komentarza

wItam (:

Yamaha Polska troszeczke zmienila sposob zamawiania czesci.

Teraz kazdy dealer zglasza zapotrzebowanie bezposrednio do magazynow (bodajze) w Holandi skad czesci sa wysylane do danego salonu.

(kiedys wszyscy dealerzy wysylali zamowienia do Mitsui a oni dopiero zbiorcze duze dalej)

Tak wiec stad odrobinke krotszy czas oczekiwania na zabawki (:

Szacuneczek

Dziwak (Óć)

YP-250 (01)

Odnośnik do komentarza

Ale nadal maj? drogo.... te same czę?ci na SIP scootershop maj? blisko o 50% tańsze (chodzi głównie o paski, filtry itp.) zamawiasz i za trzy dni s? w domu za 45 PLN dodatkowo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...