Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMAN drugie życie


Gość GREGOR

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,jak wiecie zaliczyłem dzwona na "Boszkowie". Nasz wspaniały kolega Atrix posprz?tał mojego sprzęta z drogi i stwierdzil że się nieopłaca remontować i żebym kupił nowego,ale się uparłem i z pomoc? znajomego mechanika dałem Burgusiowi drugie życie.Koszt remontu:1000zł(używane lagi z goleniami:800,spawanie plastików:gratis,demontaż i montaż wszystkiego:gratis,robocizna:browar za 200 ) Pociskam już drugi dzionek, jest super,adrenalina też,bo pomykam bez prawka. Pozdrawiam.ps: Atrix jeste? THE BEST !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No Gregor gratuluje samozaparcia... Pokazałe?, ze można przy odrobinie chęci doprowadzić sprzęta do porz?dku i dalej Nim pomykać...

W takim razie rozumiem, iż czujesz się już nieĽle, skoro jeĽdzisz...

Życzę dużo zdrówka i bezstresowej jazdy...

NAPEWNO do zobaczenia na jakim? zlociku, Kubo :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oj Gregor, ciesze sie ze tknales nowe zycie w Burgera, a co do pomocy to juz ci mowilem, ze tak zachowal by sie kazdy widzac motocykliste lezacego w rowie. To normalne i nie widze nic wielkiego w tym ze ci pomoglem. Ciesze sie bardzo ze czujesz sie dobrze i masz dalej checi do jazdy. W takim razie musimy koniecznie opic twoje szczescie :angry: Mam nadzieje ze kolejne spotkanie bedzie zdecydwanie w lepszych okolicznosciach niz ostatnio. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

Gregor bardzo się cieszę że doprowadziłe? burgera do stanu nadaj?cego się do jazdy :angry:

Ciesze się też że nie zraziłe? się do jedno?ladów no i mam nadzieje że jak bedziesz wolniejszy to spotkamy się na jakim? piwie :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...