Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczka do Modlina


Gość bonczek_hydroforgroup

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bonczek_hydroforgroup

Wraz z kolega Fo3r w niedzielę około 10 ?migamy do Modlina na przejażdżkę i ewentualne zwiedzanie. Start planujemy na 10 rano. Jesli s? chętni to ?miało zapraszamy.

Pozdro

bonk

Odnośnik do komentarza

Niedzielkę mam już zaplanowan?. Jak będę przejeżdżał katamaranem obok Twierdzy Modlin to Wam pomacham łapk? !OKK Moja Aprlika w weekend postoi półnaga w warsztacie - były nieduże problemy z nieszczeln? odm?.

Odnośnik do komentarza
Szkoda Artemis, my?lałem że pokażemy kolejny raz niezawodno?ć Włoskich  !OK

:D  moja już sprawna, ale pracki troszkę było  :D

Najważniejsze, że została wyleczona. Wiesz, z tymi Włoszkami bywa różnie, humorzaste czasem takie, ale czego się nie zrobi by je dosi??ćwhist

|migajcie bezpiecznie. Ja swoj? Aprilke ubrałem już w plastiki i pewnie moj Pandzioch znów pójdzie na urlop

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

wcze?niej takie posty proszę panowie wrzucać bo chętni by byli ja też ale z braku laku jade z kumplem na działeczke skuterem i hornecikiem. jak by było wcze?niej co? pare dni to myslę że bym się skusił.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Fajnie, bardzo fajnie było i dzięki Panowie za wypadzik :( ,pierwszy raz poleciałem moj? Włoszk? na maksiora :(

Next weekend też się piszę !bicz

Dzi? zrobiłem ponad 200 km !YES dopiero do domku dotarłem i Włoszka ?miga jak ta lala ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dziękuję koledzy za miło spędzone niedzielne przedpołudnia. Aż nie chce się wierzyć że tak blisko nas sa takie wspaniałe zabytki ze o pięknej przyrodzie i widokach nie wspomnę. W miare możliwo?ci pisze sie na następne wypady !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...