Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nadmorskie rozpoczęcie sezonu


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Przed miesi?cem Burgmania oddział Zach.-Pom. praktycznie już rozpocz?ł sezon, o czym mogli?my się przekonać.

Nadszedł czas żeby zrobić to w formie uroczystej.

Pozwólcie, że skorzystam z ubiegłorocznego do?wiadczenia:

Zapraszam okolicznych dosiadaczy stalowych (lub z domieszk? tworzyw sztucznych) rumaków: motorowerzystów, skuteromaniaków, motocyklistów, quadziarzy i wszystkich, którym wiatr we włosach jest miły na:

po?więcenie pojazdów w Darłówku (N 54°26'20''; E 16°22'45''), dnia 26 kwietnia (niedziela) o godzinie 15.00.

Burgmaniacy będ? szczególnie mile (przy użyciu kawy, herbaty, kakao, mineralki itp.) witani także wcze?niej. Zapraszam.

Po po?więceniu jedziemy do Darłowa, gdzie na rynku zobaczymy pokaz ratownictwa drogowego.

Ponieważ tego samego dnia (o godzinie 10.00) jest także rozpoczęcie sezonu w Koszalinie - niewykluczone, że zaliczymy dubelek :).

Tej samej tre?ci temat założę także w dziale regionalnym pomorskim i ogólnoburgmańskim :); tam tylko informacyjnie z sugesti? aby ?ledzić w?tek tutaj.

No to do zobaczenia :D .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To jest mi bardzo przykro, ale od 25 do 29 mam z żonk? wyjazd do Paryża i nie można już tego przełożyć, zapłaciłem za hotel już ponad miesi?c temu. Czyli mnie nie będzie - SZKODA

Odnośnik do komentarza
Burgmaniacy będ? szczególnie mile (przy użyciu kawy, herbaty, kakao, mineralki itp.) witani także wcze?niej. Zapraszam.

Po po?więceniu jedziemy do Darłowa, gdzie na rynku zobaczymy pokaz ratownictwa drogowego.

Nuda Panie, nuda. Nie jadę. !scooter

A poważnie. Termin wpisany do kalendarza już od ponad miesi?ca.

Zrobi-ę/imy wszystko by być.

Odnośnik do komentarza

mysle ze uda mi sie juz do soboty zarejstrowac maszyne, chetnie bym z kims lub do kogos dokoptowal jadac z kamienia pom. jesli sie wybieracie dajcie znac to polaczymy sily.

Odnośnik do komentarza

Witam,

...i ja również będę chciał dokooptować B) w niedzielę do Darółwka. Jedynie jest wniosek: o zapewnienie pogody przynajmniej takiej, jak w roku ubiegłym.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Je?li o mnie chodzi, to będę starał się raczej aby wystarttować we wcze?niejszych godzinach i mieć możliwo?ć spokojnego, w turystyczno-spacerowym tempie doturlania się do Darłówka (względnie jeszcze Koszalina?), aby u celu podróży mieć jeszcze rezerwę czasow?.

Darłówek – szczególnie w czasie dobrej pogody - to ?wietne miejsce na relaksowy spacer.

A kwestia: gdzie się ewentualnie spotkać, to zależy sk?d będziesz startował(?)

Odnośnik do komentarza

ja ruszam z kamienia i moze spotkamy sie w plotach (to dla tych ze szczecina) godz. do dogadania ale podobno o 10 jest spotkanie w koszalinie wiec czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza

"Po wszystkiemu" czym? oczywistym jest spotkanie klubowe - czujcie się zaproszeni. Zastanawiam się czy jakiej? wycieczki kolegom nie zaproponować... Jak będziecie chcieli tak zrobimy. A ja już się cieszę na super spotkanko.

Dla chętnych możliwy nocleg.

Odnośnik do komentarza
Ponieważ tego samego dnia (o godzinie 10.00) jest także rozpoczęcie sezonu w Koszalinie - niewykluczone, że zaliczymy dubelek  ;).

Już wiadomo - ja zaliczam dubelek ;).

Gwoli ?cisło?ci: impreza w Koszalinie teoretycznie zaczyna się o 10.00, ale to jest godzina otwarcia Motoparku. Zasadniczo rozpoczęcie wi?ż?ce się z pogadank? Prezydenta Miasta i Proboszcza ze wsi nieopodal (z po?więceniem) !tut będzie o godzinie 12.00, po czym nast?pi parada ulicami Koszalina. Piszę o tym bo może kleżeństwo spoza Koszalina będzie chciało wzi?ć udział, a obawia się czy zd?ży dojechać.

Odnośnik do komentarza
Do zobaczenia jutro :lol: .

Tak, tak. Do zobaczenia tym bardziej, że mam dla Ciebie przesyłkę.

Jaki? mały woreczek. W ?rodku jest chyba biały proszek, ale mogę się mylić !pomidor.

Dużo to jest warte? !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam,

...melduję się już z pieleszy domowych.

Dzięki eMKa za rzucenie „hasła”, jego pilotowanie i zrealizowanie (za „dubelek”: Koszalin – Darłówko) – oraz za stworzenie szansy ponownego spojrzenia na u?miechnięte twarze ;):lol::lol: reprezentuj?ce BURGMANIĘ ;) !scooter !V ;) całego nadmorskiego pasa.

Odnośnik do komentarza

Ja też już w domowych pieleszach !scooter :lol: !V

Dzięki za obecno?ć Burgmańskiej Braci w pokaĽnej liczbie. Aż serce ro?nie jak taka siła nas po?ród innych jedno- i dwu?ladów (bo i samochody przy okazji uległy po?więceniu).

Raz jeszcze dziękuję i... do zobaczenia w Warszawie.

Odnośnik do komentarza

Ja i moja załoga, od kilku godzin jeste?my w domeczku. !V :lol::D:D

Wielkie dzięki za po?wiecenie oraz miłe spotkanie ze starymi jak i nowymi Burgmaniakami. !scooter

PS. Magduska i Marcin zapewne wstawi? (Fotki)

Odnośnik do komentarza

No to i my w domciu.

Dziękujemy wszystkim, za mile spędzony dzionek ale przede wszystkim Markowi za błogosławieństwo.

Było tak:

Na pocz?tku była "mała" rybka !happybth

40123416.jpg

19291156.jpg

po czym nast?piła czę?ć oficjalna dosłownie "nad morzem"

57864206.jpg

10171236.jpg

95760250.jpg

a po tym już na Darłowskim rynku

44906377.jpg

odbył się pokaz ratownictwa drogowego

pr1p.jpg

pr2.jpg

Okazało się, że był nawet kto? z Niemiec, ale tych wschodnich- znaczy NRD !happybth !happybth !happybth

berlino.jpg

Odnośnik do komentarza

Na liczniku 375 km, mój nowy mały rekord. !tut !happybth

Wielkie dzieki za miłe spotkanie i sympatyczne spędzenie niedzieli.

W szczególno?ci podziękowania dla grupy z trójmiasta za dostosowanie prędko?ci do moich możliwo?ci !happybth !happybth

!happybth oznakowany dzięki Pleban

Odnośnik do komentarza

Kompanom dziękujemy za super wycieczkę. Miło było spotkać zachodniopomorskich burgmaniaków i Kolegę z NRD ;)

Marku dziękujęmy za wszystko !OKK

Edit

W szczególno?ci podziękowania dla grupy z trójmiasta za dostosowanie prędko?ci do moich możliwo?ci

Nie przesadzaj, ledwo dawałem radę :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...