Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ProĽba o sprawdzenie sprzęta - Wawa


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem kolejn? "okazje" na allegro super fajna sztuke z polskiego salonu.

K1 z przbiegiem 12 000.

Nie patrzyłbym na to,ale to polski salon i dokumentacje ponoć ma.

Może kto? z forumowiczów j? zoabczyć i ocenić swoim fachowym okiem ??

Oszczędzi mi to cały dzień jazdy.

Je?li ma rzeczywi?cie 12 000 przebiegu i jest w eleganckim stanie to w czwartek melduje sie nia pod route 66.

Pozdrawiam i dziękuje z góry ludziom dobrej woli za pomoc

Paweł

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62303501

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z tego co wiem 3 klubowiczow sprzedaje AN400 K1, nie lepiej zainteresowac sie ich sprzetami niz szukac kota w worku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Z tego co wiem 3 klubowiczow sprzedaje AN400 K1, nie lepiej zainteresowac sie ich sprzetami niz szukac kota w worku. Pozdrawiam

Kota w worku? Tylko jeden negatyw i jeszcze to otoczenie w ktorym skuter stoi :D . Na pewno warto...

PS. Sorry za OT :D .

Odnośnik do komentarza
Z tego co wiem 3 klubowiczow sprzedaje AN400 K1, nie lepiej zainteresowac sie ich sprzetami niz szukac kota w worku. Pozdrawiam

Na dzis dzień sprzedaje juz chyba pięciu.

K1 jest bardzo ciężko sprzedać, dlatego ceny spadaja niżej.

K2 trzyma sie niestety mocno a i kupuj?cych jest wiecej :D

Tylko jedn? K1 brałem pod uwaga je?li chodzi o zakup - burga żaby z 4 roadem.

Kogo jednak zapytałem nabierał wody w usta, lub mówił że nic nie wie na temat tego sprzętu.

Ten zdaje sie byc ciekawy z jednego względu - cały czas jeden wła?cieciel, kupiony u nas w Polsce i mocno ciekawa cena i tylko dlatego spogl?dam na t? K1.

Mocno ciekawa okazać sie może jednak min?, ale k... jestem tego ?wiadam dlatego nie chce mi sie tyle jechać, aby zobaczyć na miejscu kupe.

Co do otoczenia na fotce i nega, to tym bardziej daje posmak kupy, ale od czego s? klubowicze, którzy maj? to "cudo" pod nosem i mog? w wolnej chwili je obejrzeć.

p.s

Tak czy siak 9 wrze?nia na 80% jestem w wawie i mam zamiar obejrzeć kilka sprzętów.

Odnośnik do komentarza
Mocno ciekawa okazać sie może jednak min?, ale k... jestem tego ?wiadam dlatego nie chce mi sie tyle jechać, aby zobaczyć na miejscu kupe.

Haha, a ktos ma poswiecic 2-3 godziny zeby ogladac kupe? I ma mu sie chciec mimo, ze nigdy nie widzieliscie sie na oczy :D ? Dobre podejscie, lubie takich :D ...

PS. Tak mnie to naszlo, przy okazji...

Mialem juz sam "propozycje" ogladania skutera w Berlinie, pewien nieznany mi uzytkownik forum napisal, ze w trakcie BMT- Targow Moto odwiedzi Berlin, ale nie zdazy obejrzec skutera. Wiec skoro ja mam wiecej czasu, zdaze "obskoczyc" dwa miejsca...

To ze sam nawet nie odwiedzilem Targow, bo przez tydzien lezalem z goraczka ponad 39°C juz go nie interesowalo. Lubie bardzo takich ludzi...

Jedynym argumentem bylo: No bo ja mam cisnienie na skuter...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jedyny adres jaki widze w ogloszeniu to Warszawa. Ciezko wiec ogladac cos co jest gdzies w tym miescie. Nie ma co sie obrazac. Jesli skuter ten stoi gdzies w mojej okolicy to w wolnej chwili moge zobaczyc o co biega z tym skuterem. Inna sprawa ze faktycznie inaczej jest jesli prosi o to osoba ktora jest znana, wpada na zloty, a co innego jak jest to anonimowa osoba. Wiec tu sie nie dziw. W tym roku byl zlot w Stegnie w Ryni, masa spotkan, zlot pod Lesznem, naprawde jak sie chce to choc na jedna impreze mozna jakos dojechac choc raz w roku. Ze swoje strony powiem ci ze gdybys jeszcze nie mial wypelnionego profilu, skad jestes i ogolnych informacji o sobie, to nawet nie chcialo by mi sie odpowiadac na tego posta.

Odnośnik do komentarza

Tym bardziej , ze jak jestes osoba tak podejrzliwa to raczej nikt nie chce bys go pozniej z siekiera gonił ,ze nie wszystkie jakies "-" sprzeta Ci opisał.

Odnośnik do komentarza
Jedyny adres jaki widze w ogloszeniu to Warszawa. Ciezko wiec ogladac cos co jest gdzies w tym miescie. Nie ma co sie obrazac. Jesli skuter ten stoi gdzies w mojej okolicy to w wolnej chwili moge zobaczyc o co biega z tym skuterem. Inna sprawa ze faktycznie inaczej jest jesli prosi o to osoba ktora jest znana, wpada na zloty, a co innego jak jest to anonimowa osoba. Wiec tu sie nie dziw. W tym roku byl zlot w Stegnie w Ryni, masa spotkan, zlot pod Lesznem, naprawde jak sie chce to choc na jedna impreze mozna jakos dojechac choc raz w roku. Ze swoje strony powiem ci ze gdybys jeszcze nie mial wypelnionego profilu, skad jestes i ogolnych informacji o sobie, to nawet nie chcialo by mi sie odpowiadac na tego posta.

Czę?c ludzi miała mnie okazje poznać(skuter rajd po suwalszczyĽnie), a to że sie nie pojawiam na zlotach gdzie? dalej zmieni sie w przyszłym roku, po nabyciu skutra.

Na nic i nikogo sie nie obrażam, a to że jestem trudnym człowiekiem nawet dla samego siebie wiem nie od dzi?.

Przepraszam

Paweł

p.s

Powiedzcie mi tylko czy ulica Wał Miedzeszyński jest daleko od centrum ??

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To Praska czesc Warszawy, od centrum poczatek oddalony jest o okolo 15 km, koniec ulicy okolo 40 km. Za Wisle jezdze tylko jak musze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi tylko czy ulica Wał Miedzeszyński jest daleko od centrum ??

A czy masz jaki? numerek Wału. Codziennie jeżdżę Wałem do pracy, więc mogę po drodze na niego zerk?ć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...