Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motocyklowa niedziela


Gość Vex

Rekomendowane odpowiedzi

No tak a Toruń , Bydgoszcz znowu tylko duże aglomeracje :D:D .

Na pewno będ? to imprezy na wysokim poziomie , a szkoda może człowiek poznał by co? nowego i nauczył się czego? , szkoda !happybth .

Odnośnik do komentarza
No tak a Toruń , Bydgoszcz znowu tylko duże aglomeracje  :(  !piwko .

Na pewno będ? to imprezy na wysokim poziomie , a szkoda może człowiek poznał by co? nowego i nauczył się czego? , szkoda  :( .

Gdynia !YES jest wielk? aglomeracj?. :D Kujawiacy mogli by?cie wybrać się kilka kilometrów dalej na wycieczkę nad morze. :):) !happybth !scooter !tut !holiday

Podobno dla przyjezdnych z poza regionu, będzie gratisowe tankowanie i olej na dolewkę. !holiday :D

Odnośnik do komentarza
No tak a Toruń , Bydgoszcz znowu tylko duże aglomeracje  :)  !piwko .

Na pewno będ? to imprezy na wysokim poziomie , a szkoda może człowiek poznał by co? nowego i nauczył się czego? , szkoda  :( .

Gdynia !YES jest wielk? aglomeracj?. :) Kujawiacy mogli by?cie wybrać się kilka kilometrów dalej na wycieczkę nad morze. :):) !happybth !scooter !tut !holiday

Podobno dla przyjezdnych z poza regionu, będzie gratisowe tankowanie i olej na dolewkę. !holiday :D

Czymamy za słowo co do tankowania :(

akurat bedę po dwóch weselach i osiemnastce wiec sponsoring mile widziany w jazdej formie :(

dla tych z "SW" wezme pare pustych plastikowych piatek bo mog? nie dojechać :(:(:D

Odnośnik do komentarza
No tak a Toruń , Bydgoszcz znowu tylko duże aglomeracje :D:D .

Na pewno będ? to imprezy na wysokim poziomie , a szkoda może człowiek poznał by co? nowego i nauczył się czego? , szkoda !happybth .

Do Poznania też nie macie daleko, ale tam na gratisy raczej bym nie liczył !scooter

Odnośnik do komentarza
No tak a Toruń , Bydgoszcz znowu tylko duże aglomeracje  !happybth  :D .

Na pewno będ? to imprezy na wysokim poziomie , a szkoda może człowiek poznał by co? nowego i nauczył się czego? , szkoda  !scooter .

Do Poznania też nie macie daleko, ale tam na gratisy raczej bym nie liczył !tut

"poległem" !holiday

ale faktem jest ze powiedzenie o Szkotach wygnanych z Krakowa do Poznania za skapstwo ma swoje podwaliny :D

Odnośnik do komentarza

Ponoć w Poznaniu będzie można też gratisowo zatankować (tak mówi? ci co byli w zeszłym roku) ale na 100% tego nie potwierdzam, bo dla mnie też będzie to pierwsza taka impreza.

W każdym razie 18 kwietnia jest rozpoczęcie sezonu w Poznaniu a 19 impreza na BP, więc można to poł?czyć jak kto? ma czas to może załapać się na 2 imprezki !piwko !happybth !happybth

Zapraszamy !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z tego co wiem to z gratisów będzie tankowanie 98 ultimate w cenie zwykłej 95 i hamownia !piwko . Do Warszawy 26.04 się wybiorę. Dzień wcze?niej w tej okolicy będzie otwarcie sezonu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Z tego co wiem to z gratisów będzie tankowanie 98 ultimate w cenie zwykłej 95 i hamownia

Taka promocja to tylko w Stolicy.!bicz !w00t !w00t

W Gdyni tankowanie będzie się odbywało bezpo?rednio z Angielskiego tankowca.:lol:

tankowiec-640.jpg

Odnośnik do komentarza
Kujawiacy mogli by?cie  wybrać się kilka kilometrów dalej na wycieczkę nad morze. !guns  !piwko  !OKK  !scooter  !scooter  !scooter

Podobno dla  przyjezdnych z poza regionu, będzie gratisowe tankowanie i olej na dolewkę. !scooter  :D

Kolego Mareczku to bardzo miłe, co piszesz wiesz o tym, że w drodze !scooter do Gdyni muszę się dwa razy tankować !YES

Czy dadz? się zatankować na drogę powrotn?? !placz1

Krzys -68 te plastikowe bańki to był pomysł wyczesany :angry: Ale dla ciebie to bardziej ta dolewka oleju, bo ty masz Burgmana :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Kujawiacy mogli by?cie  wybrać się kilka kilometrów dalej na wycieczkę nad morze. !guns  !piwko  !OKK  !scooter  !scooter  !scooter

Podobno dla  przyjezdnych z poza regionu, będzie gratisowe tankowanie i olej na dolewkę. !scooter  :D

Kolego Mareczku to bardzo miłe, co piszesz wiesz o tym, że w drodze !scooter do Gdyni muszę się dwa razy tankować !YES

Czy dadz? się zatankować na drogę powrotn?? !placz1

Krzys -68 te plastikowe bańki to był pomysł wyczesany :angry: Ale dla ciebie to bardziej ta dolewka oleju, bo ty masz Burgmana :lol::lol::lol::lol:

Je?li weżmiemy poprawke na ekonomiczn? jazde( bo SruboWkrety musza sie tankować) to i mi dolewka nie grozi ;) ,ale dzieki zaprzypomnienie-sprawdzilem stan oleju po 500km i ubytków nie stwierdzilem :D

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Tomek masz racje , burgery powinny zaopatrzyć się w temat znany wszem i wobec .

Tak więc jeste?my razem :D . Zacna marka i tyle :) .

P.S

Niech pisz? co chc? a my i tak wiemy swoje :) .

Odnośnik do komentarza
Vex jak się nic nie zmieni to z kumplem podjedziemy - jak będzie możliwo?ć to sprawdził bym hamownie

Moim skromnym zdaniem Jordan jak będziesz chciał skorzystać z hamowni to lepiej pojechać o 5.oo rano, wiesz jaka jest mentalno?ć Polaków - jak za darmo to nie ważne po co ale ja też muszę spróbować ;) - no i bedzię pewno całe stado 50tek :D do sprawdzenia swoich !scooter na tej hamowni (no chyba że kolesie od tego sprzętu wprowadz? jakie? sensowne kryteria skorzystania).

BTW. Życzę Wam udanej imprezki, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Czy koledzy z Poznania się wybieraj? na BP w jaki? zorganizowany sposób, a je?li tak to na któr? godzinę? Je?li pogoda dopisze to przyjadę.

Z tego co mi wiadome, na ta chwilę nie ma planów co do "Motocyklowej Niedzieli".

Czę?ć klubu wybiera się do Częstochowy, a reszcie... hmm, chyba brakuje wolnego czasu... ech, obowi?zki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Vex jak się nic nie zmieni to z kumplem podjedziemy - jak będzie możliwo?ć to sprawdził bym hamownie

Moim skromnym zdaniem Jordan jak będziesz chciał skorzystać z hamowni to lepiej pojechać o 5.oo rano, wiesz jaka jest mentalno?ć Polaków - jak za darmo to nie ważne po co ale ja też muszę spróbować ;).

ja zakładam że 50 nie będ? sprawdzać bo to za maleństwo. zobaczymy pojechac można a co wyjdzie to się okaże ale nie uniknione że tak jak powiedziałe? że za darmo to przyjad? jak to Komara kumpel mówi za darmo to i ocet słodki :)

Odnośnik do komentarza
Czy koledzy z Poznania się wybieraj? na BP w jaki? zorganizowany sposób, a je?li tak to na któr? godzinę? Je?li pogoda dopisze to przyjadę.

O godz. 10 będzie większa ekipa skuterów na stacji Lotosa przy rondzie |ródka, jak chcesz to się do nas doł?cz.

Pozdrawiam i być może do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
O godz. 10 będzie większa ekipa skuterów na stacji Lotosa przy rondzie |ródka, jak chcesz to się do nas doł?cz.

Pozdrawiam i być może do zobaczenia

Dzięki, ale dopiero dzisiaj przed chwil? przeczytałem. Byłem na BP około 16.00, piękne maszyny widziałem, gratisowy redbulik wypity, pozdrowienia dla Artura z 50tki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...