Skocz do zawartości
Forum Burgmania

mechanik/spawacz z okolic ursynowa?


Gość bee

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jad?c przy większym obci?żeniu przetarłem centralnym podnóżkiem po leż?cym policjancie. Skutki - urwane ucho trzymaj?ce sprężynę centralnego podnóżka. Dodatkowo zmartwiło mnie odkrycie czarnych gumowych przerwanych rurek w tej okolicy. Suche, nie ciekn?, nie wiadomo do czego służ? !OKK Mam więc dwa pytania:

1. Czy kto? z was zna i może polecić kogo? w okolicach Ursynowa, Kabat, południowych dzielnic Warszawy, który naprawia takie usterki? Ewentualnie inny zaufany mechanik. Pewnie nie jest to duża rzecz i przewody dałoby się wymienić samodzielnie, ale ze spawami gorzej.

2. Co to za gumowe rurki i czy jest to groĽne, zakładaj?c, że mógł je przeci?ć wła?nie dobijaj?cy centralny podnóżek? Przejrzałem manual, ale nie znalazłem. JeĽdzić tez się da, hamulce sprawne ;)

Odnośnik do komentarza

@2: jesli to gumowe rurki "wystajace spod silnika", to najprawdopodobniej bedzie to odplyw z gaznika i filtra powietrza. Podobne rurki znajdziesz w wielu skuterach, najlepiej spojrzyj na inny egzemplarz tego skutera i bedziesz mial obiekt do porownania.

Ja w 99,9 % stawiam na odplywy i watpie zeby sie tam cos urwalo- przecielo (bo tez za bardzo nie ma co) ;) .

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za informacje, rzeczywi?cie zastanowiło mnie, że s? miękkie, bez oplotów, zbyt równo zakończone, więc prawdopodobnie trafiasz tym w dziesi?tkę. A ja jestem spokojny, że skuter jest wci?ż bezpieczny i można nim jeĽdzić ;)

Odnośnik do komentarza

jedna rurka to odpływ z gaĽnika, a druga to chyba przelew id?cy od wlewu paliwa.

odpływ z filtra powietrza jest z tyłu przeniesienia napędu (grubsza rurka zakończona korkiem).

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc !scooter

@ciciobello:

spróbuję jeszcze naci?gn?ć sprężyny na inne ucho, które było kawałek dalej, je?li to nie zadziała i będ? Ľle pracować, albo nadmiernie się wyginać, to chętnie się umówię, może po ?więtach? ;) Przecie na siekierki to skutem bliżej niż rzut beretem :(

pozdrowienia !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...