Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Może kto? ma ochotę gdzie? się wybrać?


Abach

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystaj?c z ładnej pogody zobiłem dzi? ok 80 km na trasie Sobieszewo, |wibno, Kiezmark, Pruszcz, Gdańsk testuj?c mocowanie nawigacji. :lol: Było bardzo przyjemnie, trochę zimno, ale w sobotę podobno ma być jeszcze cieplej.

St?d moje pytanie, może jaki? wypadzik? Kto? jest chętny? Jakie? propozycje?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W sobotę to raczej nie ale w niedzielę to bardzo chętnie.Sylwia i Ania aż dostaj? drrrgawek jak słysz? o przejażdżce.Ja mam luzik !OKK One trac? dużo zapałek w losowaniu bo zawsze kto? kręci pod siebie. !scooter

Odnośnik do komentarza

W sobotę hmmm. No nie wiem.

Wiesz, to ostatnia sobota przed ?więtami a okna brudne, oj brudne !OK

Siemik pisze, że jest w sobotę w pracy czyli w tamte strony lepiej nie jeĽdzić !happybth

Odnośnik do komentarza
Siemik pisze, że jest w sobotę w pracy czyli w tamte strony lepiej nie jeĽdzić !tut

Racja !OK Pojedziemy na Kaszuby !tut

A Ty myj okna, ja z Tob? nie chce jechać !happybth

Odnośnik do komentarza
(...)Wiesz, to ostatnia sobota przed ?więtami a okna brudne, oj brudne !happybth (...)

Moze jeszcze troche popada i je umyje !tut !OK ... jak nie teraz, to za rok !tut .

Odnośnik do komentarza
Moze jeszcze troche popada i je umyje !tut  !happybth ... jak nie teraz, to za rok !tut .

Jak mawiaj? starożytni kaszubi- Ty masz fakt!

....ja z Tob? nie chce jechać 

I vice Wersal !OK

Odnośnik do komentarza
W razie niedzielnego wypadu gdziekolwiek jestem chętny.

W niedziele raczej nie będę jeĽdził, wybieram się popatrzeć jak jeżdż? :D na żużlu !kiss

Odnośnik do komentarza

Nie byli?my gorsi od innych czę?ci kraju i wczoraj w pięknej zarówno pogodzie jak i temperaturze dokonali?my inspekcji okolic trójmiasta.

Nasza trasa to: 3miasto, Żukowo, Prenzlau :lol: , Bytów, Lębork, Sasino, Wejherowo, 3miasto.

Liczniki wskazały około 300km.

Wrażenia niezapomniane. Za paliwo i obiadek u Pani Ewy gdzie mocno nadw?tlili?my zapasy ?ledzia (Bigu pozdrowienia) zapłacili?my gotówk? lub kart? Master Card.

Przy okazji dziękuję moim "współcierpi?cym" czyli Spince i Lechowi, Abachowi :lol: i czę?ciowo Pidżamowi.

Je?li chodzi o fotki, to nie czekajcie na nie. Zapewniam jednocze?nie że aparat mieli?my, tyle że pod kanap? :lol: .

Lechu bardzo mi przykro że wyniki testów wyszły jak wyszły whist

Jak będzie Ci z tym Ľle i będziesz chciał o tym pogadać- wal jak w dym :lol:

Odnośnik do komentarza
....i pewnie jeszcze kaczka w Sasinie :lol: ?

Bigu nie wci?gniesz mnie w tę polemikę. Jestem apolityczny whist

No dobrze, zeby nie bylo zbyt politycznie, pol kaczki :lol: .

PS. Ale ja o kartoflu nic nie mowilem :lol: .

Odnośnik do komentarza

Jeste?my nowymi skutero-maniakami :ph34r: i z chęci? piszemy się na mały wypad. Może w sobotę przed ?więtami ?? Mieszkamy w Lęborku. Ja i mój syn w którym zaszczepiam pozytywne emocje.Kto się pisze ??

Odnośnik do komentarza
Nie byli?my gorsi od innych czę?ci kraju i wczoraj w pięknej zarówno pogodzie jak i temperaturze dokonali?my inspekcji okolic trójmiasta.

Nasza trasa to: 3miasto, Żukowo, Prenzlau  :lol: , Bytów, Lębork, Sasino, Wejherowo, 3miasto.

Liczniki wskazały około 300km.:lol:

Witam!

No żesz wasza kacza mać!!! :)

Kolegę (po przej?ciach) w Łebie nie odwiedzić!? Afront to dla mnie wielki!

30 km /w obie strony/ nadrobić to tak ciężko?

Wiem, wiem... Sasino, Ewa, ?ledzik, kaczka, klimat... ale, żeby aż tak... głód wzi?ł górę? Olać kolegę...? :D Podobno według obecnej wiedzy medycznej przeciętny człowiek bez jedzenia może żyć do kilku tygodni a bez płynów - mniej więcej trzy doby B)

A u nas wędkarze po 6 ?ledzików na raz prosto z morza na wędkę wyci?gaj? ostatnimi czasy. Bez ?ciemy. Kaczorów i kaczuszek też ci u nas pod dostatkiem pływa. A, i klimat ostatnio całkiem... ?ródziemnomorski jak na tę porę roku.

A ja nie mam na czym jeĽdzić :ph34r:whist

Pozdrawiam.

Agnus

Odnośnik do komentarza
Jeste?my nowymi skutero-maniakami  :ph34r: i z chęci? piszemy się na mały wypad. Może w sobotę przed ?więtami ?? Mieszkamy w Lęborku. Ja i mój syn w którym zaszczepiam pozytywne emocje.Kto się pisze ??

W t? sobotę to nie bardzo. My?lę że większo?ć z nas traktuje ten dzień już nieco bardziej ?wi?tecznie.

Mam jednak propozycję spotkania na którym poł?czysz: wycieczkę, spotkanko i jednocze?nie po?więcisz pokarmy.

Zapraszam TUTAJ.

Pogoda zapowiada się obiecuj?co.

No żesz wasza kacza mać!!!

Kolegę (po przej?ciach) w Łebie nie odwiedzić!? Afront to dla mnie wielki!

30 km /w obie strony/ nadrobić to tak ciężko?

Agnus. Spoko, spoko.

Nikt Cię nie olał. Najzwyczajniej nie było tyle czasu. Wiem że to tylko 30 km, ale czasowo wiesz że bynajmniej 2 godziny. Nie przyjechaliby?my tylko pomachać Ci w przelocie.

Lato się dopiero zaczyna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...