Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sobota 4 Kwietnia 2009


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

jak że kolega Hubert przyjechał na spot do Szczecina z Kamienia Pom., a kupił sobie SW to jedziemy go obejrzeć. Wyjazd wstępny termin godz. 12-ta. Zaplanowana trasa również |winouj?cie - Międzyzdroje - Dziwnów lub inne propozycje.

Odnośnik do komentarza

Mnie dzisiaj pedzi do Szczecina i Dziwnowa (powrot jutro) whist . Korzystajac z pogody jade Tmaxem, niestety w sobote mam zaplanowany inny wyjazd whist .

Na poczatek ok. 13 serwis w Yamaha Moto 46...

Odnośnik do komentarza

Witam,

Pogratulować pozostaje Hubertowi wymiany sprzętu. Chociaż to, czym poruszał się do tej pory było również całkiem dzielne i sympatyczne.

Za? co do mego udziału w eskapadzie – to na chwilę obecn? nie jestem w stanie potwierdzić swego uczestnictwa. Ale życzę miłych wrażeń

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Konkretów niema ustalimy na miejscu, Hubert jest organizatorem dalszej wycieczki. My?lę że będziemy około 13-tej w Kamieniu Pom. ew. mój nr tel. na PM

Odnośnik do komentarza

mysle ze po zalogowaniu sie w kamieniu obierzemy kurs na miedzyzdroje przez dziwnow tam jakis postoj na kawke, jezeli pogoda byla by laskawa mozna by zachaczyc swinoujscie np. na latarnie, powrot ta sama droga do miedzywodzia i tam skret na wolin a stamtad mozna do szczecina przez stepnice pojechac.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale oczywi?cie każda propozycja jest dobra.

Miejsce spotkania w Kamieniu proszę ustalać z Hubertem przez PM

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spot mały 3 !yeah ale przy tak pięknej pogodzie to bybyło żal nigdzie się nie ruszać. Miejsce spotkania Parłówko (przejazd kolejowy). Marco39 |winouj?cie, 22Hubert Kamień Pomorski, bilety Szczecin.

parlowka.jpg

Trasa: Kamień Pomorski, Dziwnów, Rewal, Niechorze, Trzebiatów i powrót Parłówko.

niechorze.jpg

Mały posiłek w Trzebiatowie

trzebiatow.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...