Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki Burgmania 2009


Marynarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że wielkimi krokami zbliża się ta wiekopomna chwila :huh::) Burgmania 2009, wpadłem na pomysł :P (może nie jaki? rewelacyjny ale zawsze co?) aby na zlot grupa Warszawska wyst?piła w jaki? fajnych jednakowych koszulkach z logo burgmanii + napis Stolica, Warszawa, grupa Warszawska * (niepotrzebne skre?lić - pomysł i wzór dowolny - ci co byli w zeszłym roku widzieli jak to robi? PES'y).

Panowie i Panie... nie b?dĽmy inni :huh: może kto? ma gdzie? kogo? kto mógłby te koszulki dla nas wykonać ... a przy okazji dowiedzieć się o koszty, mam na my?li haft a nie jakie? naprasowanki (wiadomo haft jest trwalszy)

Jak już będzie wiadomo co i jak to my?lę że i chętni się znajd? :lol:

tak więc... :P

Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich koszulki powinny być jednakowe, ponieważ reprezentujemy Ogólnopolski Klub Burgmania, a dzielenie się na Warszawę, Wrocław, czy inne miasta, to będzie wygl?dało jak w naszym klubie s? wewnętrzne podziały !scooter .

Z mojej strony jest propozycja aby zrobić koszulki, które póĽniej będzie można wykorzystać na zlocie u naszych s?siadów. !TOMCAT

Odnośnik do komentarza
Witam.

Jako że wielkimi krokami zbliża się ta wiekopomna chwila  !scooter  !TOMCAT  Burgmania 2009, wpadłem na pomysł  !TAZ  (może nie jaki? rewelacyjny ale zawsze co?) aby na zlot grupa Warszawska wyst?piła w jaki? fajnych jednakowych koszulkach z logo burgmanii + napis Stolica, Warszawa, grupa Warszawska * (niepotrzebne skre?lić - pomysł i wzór dowolny - ci co byli w zeszłym roku widzieli jak to robi? PES'y).

Panowie i Panie... nie b?dĽmy inni :lol: może kto? ma gdzie? kogo? kto mógłby te koszulki dla nas wykonać ... a przy okazji dowiedzieć się o koszty, mam na my?li haft a nie jakie? naprasowanki (wiadomo haft jest trwalszy)

Jak już będzie wiadomo co i jak to my?lę że i chętni się znajd? :huh:

tak więc... :P

Przedni pomysł. Ale dlaczego tylko dla grupy warszawskiej ? Jak robić to dla wszystkich Burgmaniaków.

Dla wszystkich tez na pewno beda okoliczne koszulki, tak jak to mialo miejsce na wczesnieszych Burgmaniach :huh: .

Przewidujemy koszulkę zlotow?... no wła?nie ma to być koszulka specjalnie przygotowana na zlot.

W sprawie koszulek na zlot zamie?ciłem pro?bę o podawanie informacji na temat rozmiaru, krój damski/męski: o tytaj: KLIK

Odnośnik do komentarza
Przedni pomysł. Ale dlaczego tylko dla grupy warszawskiej ? Jak robić to dla wszystkich Burgmaniaków.

No jasne że dla wszystkich robić ale fajnie by było mieć tak? domow? koszulkę :lol:

to tak jak w piłce nożnej, s? 2 rodzaje strojów : Na wyjazd i Domowy :ph34r:

Czemu by nie zrobić tak u nas ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pomysł na koszulki dobry ale zgodzę się z Więckiem że to ogólnopolski zlot i koszulki zlotowe jednakowe a domowe to domowe. Najlepiej by było żeby przeprowadzić sonde kto jest chetny na wyszywan? koszulkę Burgmani i czy jest warte to zachodu bo jak sie znajdzie garstka napaleńcó to nie ma co się porywać na to. Fajnie by było mieć koszulkę z której przy ci?głym noszeniu i praniu by nie schodziły nadruki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co do extra waszych koszulek to ja jestem całkowicie przeciwny tak jak moi przedmówcy, zróbcie sobie naklejki na Skuty jak bardzo chcecie, ale po co okazywać inno?ć na zlocie ogólnopolskim.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Co do extra waszych koszulek to ja jestem całkowicie przeciwny tak jak moi przedmówcy, zróbcie sobie naklejki na Skuty jak bardzo chcecie, ale po co okazywać inno?ć na zlocie ogólnopolskim.

Moim zdaniem Marynarz nie chciał pokazywać, że jest ze "Stolicy czy Warszawki" w sensie wywyższania się, a tak to chyba odbierasz :rolleyes:

PES ma swoje akcenty i nikt tego nie zabrania ani nie potępia. Możesz sobie zrobić koszulkę np. "Grupa Szczecin" i nikt Ci nie powie złego słowa.

Kujawiaki maj? swoje koszulki, w których pokazuj? się razem dla podkre?lenia przynależno?ci do regionu, zgranej paczki itp. - czy kto? ich za to ?ciga???

Jeste?my klubem ogólnopolskim, zgadza się, nikt natomiast nie może nam zabronić noszenia koszulek mówi?cych gdzie mieszkamy i gdzie się spotykamy.

Odnośnik do komentarza
Co do extra waszych koszulek to ja jestem całkowicie przeciwny tak jak moi przedmówcy, zróbcie sobie naklejki na Skuty jak bardzo chcecie, ale po co okazywać inno?ć na zlocie ogólnopolskim.

Moim zdaniem Marynarz nie chciał pokazywać, że jest ze "Stolicy czy Warszawki" w sensie wywyższania się, a tak to chyba odbierasz !OKK

PES ma swoje akcenty i nikt tego nie zabrania ani nie potępia. Możesz sobie zrobić koszulkę np. "Grupa Szczecin" i nikt Ci nie powie złego słowa.

Kujawiaki maj? swoje koszulki, w których pokazuj? się razem dla podkre?lenia przynależno?ci do regionu, zgranej paczki itp. - czy kto? ich za to ?ciga???

Jeste?my klubem ogólnopolskim, zgadza się, nikt natomiast nie może nam zabronić noszenia koszulek mówi?cych gdzie mieszkamy i gdzie się spotykamy.

Dzięki Orzech !OKK , wła?nie to miałem na my?li !OKK

Odnośnik do komentarza
PES ma swoje akcenty i nikt tego nie zabrania ani nie potępia.

!OK !OKK

Jeste?my klubem ogólnopolskim, zgadza się, nikt natomiast nie może nam zabronić noszenia koszulek mówi?cych gdzie mieszkamy i gdzie się spotykamy.

!YES Każda grupa może mieć, lub już ma swoje koszulki -sprawa oczywista... polecam !OKK

Ale nadal uważam za b.dobry pomysł zamówienie koszulek równych dla całej Burgmanii.

Hmm... skoro "urodził" się taki pomysł- czemu nie !

Pomysł na koszulki dobry ale zgodzę się z Więckiem że to ogólnopolski zlot i koszulki zlotowe jednakowe a domowe to domowe. Najlepiej  by było żeby przeprowadzić sonde kto jest chetny na wyszywan? koszulkę Burgmani i czy jest warte to zachodu bo jak sie znajdzie garstka napaleńcó to nie ma co się porywać na to. Fajnie by było mieć koszulkę z której przy ci?głym noszeniu i praniu by nie schodziły nadruki.

Zlot -zlotem. Osobna sprawa. Pozostawmy to organizatorom... hmm... !OKK

Popieram kolegę. Zróbmy sondę, albo/i* zapisy kto byłby chętny na ogólnopolsk? wyszywan?, trwała i dobr? jako?ciowo błękitn? koszulkę BURGMANII !

Przy duzym zamówieniu taka koszulka nie byłaby droga. Hmm... byłbym chętny !YES .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Misiek, koszulki zlotowe powinny być identyczne dla wszystkich, bez wyj?tków - takie jest moje zdanie.

Jeżeli "region" czy jakać inna grupa np. "Miło?nicy motyli" chce mieć swoje koszulki i w nich chodzić, niech sobie zrobi !OKK .

To czy kto? jest przeciwny czy nie, nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Po co się różnicować?

Żeby kto? z Pcimia Dolnego jako jedyny ma maxi !scooter czuł się gorzej (mniej ważny) w ogólnopolskim ruchu jakim jest Burgmania bo ma "goł?" koszulkę?

Chyba wtstarczy już podziałów na "kibiców" klubów sportowych i temu podobnych inicjatyw?

Tak jak powiedział Orzech, impreza jest Ogólnopolska i nie trzeba się wyróżniać. Marynarzu, czy nie poznasz kolegów ze swojego regionu bez napisu na koszulce?

Inni pewnie maj? to gdzie? kto sk?d jest...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To ja chce koszulke Burgmania Ursus jako lokalny patriota :D

Ja tez uwazam ze Burgmania jest klubem ogolnopolskim choc sa oczywiscie oddzialy regionalne, tylko czy ja wiem czy oddzial Wawa jest trafionym pomyslem, to juz wole Burgmania Mazowsze. No ale kazdy moze miec wlasne zdanie i ja wlasnie takie mam !scooter

Odnośnik do komentarza

A moze by zrobic koszulki Burgamania Poland?

Wtedy Ci co sie zapisza z innych krajow zrobia sobie koszulki Burgmania Germany, Burgmania Ukraine itd.....!happybth:)!happybth

trzeba patrzec przyszlosciowo:)

pozdro.pollacco

Odnośnik do komentarza
Misiek, koszulki zlotowe powinny być identyczne dla wszystkich, bez wyj?tków - takie jest moje zdanie.

Jeżeli "region" czy jakać inna grupa np. "Miło?nicy motyli" chce mieć swoje koszulki i w nich chodzić, niech sobie zrobi !happybth .

To czy kto? jest przeciwny czy nie, nie ma znaczenia.

I o to mi wła?nie się rozchodzi -tak też pisałem ! !happybth

My w Pyrlandii -fakt, mamy swoje ( pesowskie -taki patriotyzm lokalny ) ale nie przeszkadza to w tym, że koszulkę Burgmanii chciałbym mieć... i to bardzo !

Podoba mi sie pomysł Polacco z podziałem na... POLSKĘ -klub jest przecież ogólnopolski, i dlatego pod moj? tablic? rejestracyjn? widnieje podpis:

"Maxi Skuterowy Klub Polska" !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...