Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pierwszy mototarg


Gość Vex

Rekomendowane odpowiedzi

Wystałem się dzisiaj godzinę w kolejce na mototargtarg, przechodzę sobie alejkami, a tu wsród nielicznych skuterów widzę kilka klubowych !scooter Na pewno była Majka Krzytro i obok Silverwing ( Takeshi ? ). Chcecie je Panowie przehandlować, czy tylko tak się pokazać ? !w00t Niestety na żadnego z Was osobi?cie nie trafiłem.

Swoj? drog? co my?licie o pierwszym tegorocznym targu? W moim odczuciu zdominowany jest odzież? i kaskami. W sumie wszystko to czego najwięcej schodzi. Brakowało mi stoisk typowo skuterowych, a maxi to ogólnie była rzadko?ć. Wszędzie tylko ?cigacze.

Odnośnik do komentarza

godzinę w kolejce ?? !sciana mi to zajęło jakie? 10 minut, a wystarczyło podjechać od ul.Poleczki (były 2 kolejki - jedna na kilometr a druga na jakie? 10-15 metrów :D:P:P) - ja oczywi?cie stałem w tej krótszej !V

Powiem wprost... rozczarowałem się :lol: , zeszło roczny bajzel był lepszy... tegoroczny hm.. tak jak wspomniałe? Vex, dużo odzieży i kasków ( może nawet za dużo ).

Stoiska wręcz zasypane tandetnymi chińskimi produktami :P do czego to wszystko zmierza...

Za jakie? naprawdę badziewne rękawiczki krzyczano sobie 150 PLN !!!, ja akurat szukałem ocieplaczy na kolana... tia... hm.... jak to się mówi : jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma , i tak to wła?nie wygl?dało...

Jedno co dopisało to pogoda... !tut słoneczko, ciepło i nawet nie wiem kiedy to się nakręciło na liczniku whist dzi? te prawie 100 kaemów ;)

Odnośnik do komentarza
(...)Stoiska wręcz zasypane tandetnymi chińskimi produktami !sciana do czego to wszystko zmierza... (...)

Wiekszosci odwiedzajacych (cale szczescie nie wszystkim) to odpowiada (no moze nie same produkty, ale NISKIE ceny !tut ) i stad taka sytuacja.

Pamietam motobazar z zeszlego roku i musze powiedziec, ze np. na stoiskach z kaskami Shoei lub Xlite'a juz takiego tloku nie bylo. A specjalnie tam kilka razy zagladalem. Za to tam, gdzie byly do kupienia chinskie kaski jak najbardziej. Dodatkowym zdziwieniem bylo stoisko z markowymi kaskami, ktore mialy po ~10- 15 lat whist . Obserwowalem to dluzsza chwile, bo schodzily jak cieple bulki. Czyli w mocnym skrocie: sami klienci steruja tym, co sie sprzedaje i co pozniej mozna znalezc na stoiskach :lol: .

Odnośnik do komentarza

Byłem, nadreptałem się sporo, ale jestem bardzo zadowolony. Zakupiłem bardzo fajn? kurtkę i rękawice oraz miałem okazję poznać MariuszaBurgi, któremu jeszcze raz dziekuję za pomoc w doborze ubrania i mił? pogawędkę :lol: .

Odnośnik do komentarza

Taa, jak wyszedłem na bajzel o 9tej tak po całym dniu wła?nie do domu wszedłem, było ok, żeby nie ta kolejka na wej?ciu !sciana Paru znajomych spotkałem, to i owo się załatwiło, co? obejrzało. Także dla mnie na plus !tut

Żeby tylko nie trzeba było tak daleko parkować... ;)

Odnośnik do komentarza
Na pewno była Majka Krzytro i obok Silverwing ( Takeshi ? ). Chcecie je Panowie przehandlować, czy tylko tak się pokazać ? :lol: Niestety na żadnego z Was osobi?cie nie trafiłem.

Witam wszystkich, no i Ciebie Vex. Co do miejsca gdzie widziałe? Majkę Krzytra i moj? Sylwię to poprostu nie chciało nam sie czekać w kolejcę i do tego szukać miejsca więc postanowili?my je postawilić w miejsu dla sprzedaj?cych (wydatek + 20zł ale za to brak problemów ze znalezieniem miejsca i odległo?cia). Heh... Nawet pare osób się pytało whist A co do całego Bajzlu to jak dla mnie wporz?dku wszystko. Uważam iż było w czym wybierać mimo iż spora czę?ć pochodziła z byłej ChRL. Ale takie czasy. Dużo sprzętów z Francji i Włoch. Nawet jeden Pan European Mi przypadł do gustu. No i zainteresowanie w adamoto spore. !YES Ogólem jestem na tak i dobrze że za jaki? czas kolejny Bajzel. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich . byłem swoje odstałem nałaziłem się jak głupi aby co? znaleĽć ale ogólnie żadna rewelacja , ale z tego co pamiętam to rok temu pierwszy motobajzel był równie nie udany ale każdy inny coraz lepszy !scooter zobaczymy co będzie w kwietniu !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...