Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kuba dzieki za goscine


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba

dzieki za goscine i wspamniale chwile jakie spedzilismy u Cibie przy grilu i taplajac sie w basenie :angry: .Milo bylo poznac Twoich rodzicow.Jeszcze raz wielkie dzieki.

Chce tez podziekowac Irowi za odstawienie Dadzi do domui i zrobienie dodatkowych 300km.To sie nazywa pomoc klubowicza.

Prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie.

Ps.Kuba usciskaj Lole

pozdrawiam

majon

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heheheheh Majonku, to mi się podoba... Chyba chcesz, zeby wszystkich skręcało...

W ten weekend rzeczywi?cie znów Iro z Majonem i Dag? wpadli do nmie na weekendzik... Popływali?my w basenie za domem, pogadali?my, po?miali?my się...

Ogólnie było tak jak ostatnio, czyli SUPER...

Na koniec niestety Dadzia się gorzej poczuła i wtedy Kochany Iru? powiedział, że J? odwiezie do domku...

Za? za godzinę ja z tat? ruszamy po Burgiego Ira z przyczepk?, ażeby zmienić go?ciowi pasek...

Co? te Burgmany w tym sezonie siadaj?... Art uważaj, teraz kolej na Ciebie, bo ileż może trwać dobra passa :blink: ...

Ja takze dziękuję za odwiedzinki... takie oderwanie sie weekendowe od roboty mi się podoba... :)

Pozdrówka, Kubo :)

Odnośnik do komentarza

No nie powiem fajnie się bawicie. Ale my też w silnej grupie poodpoczywali?my na pojezierzu brodnickim. :)

nikomu sqterek sie nie zepsuł choć liczyli?my na Simonowego burwera :) -- bo to było jedyne suzuki :blink::(llink

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...