Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Może jaki? spot?


.B.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie my?lę. Jest pogoda, może w niedzielę dałoby się ?ci?gn?ć kilku maxi- skutero maniaków w jedno miejsce ?

Ja jestem za !wchair

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy kiedy się wrocławska brać zmobilizuje. Obecny weekend spędzam w Międzyzdrojach i wczoraj widziałem stada, tylko że na turystykach na trasie Wolin- Szczecin.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzi? Woody dzwonił do mnie że chce mnie odwiedzić - OK. Ale zatrzymala go ulewa we Wrocku, u mnie wtedy tylko kropiło. W tej chwili znów u mnie za oknem kapie... Czy jutro będzie lepiej... ? S?dzę,zę w przyszły weekend dopiero uda się zorganizować zbiorowe wietrzenie maxi we Wrocku... no chyba ,że zima wróci.

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj min?łem się w Ole?nicy z koleg? .B. na jego oryginalnie wygl?daj?cym Madisonie :)

Pozdrawiam serdecznie :)

A na jakie? wietrzenie sprzętów też bym chętnie zawitał !OKK o ile nad?żę za Wami :)

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie poznaję forumowiczów, ale miło, że zostałem zauważony :) Kolor rzuca się w oczy i tak ma być :) Jeszcze w Namysłowie mi kto? pomachał z czarnego X9 oraz Kiełczów- co? duże i srebrne.

Pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Może jednak niedziela - czę?ć z nas ma sobotę zajęt?... To jak kto się pisze na niedziele ? Godzina i miejsce do zbiórki do ustalenia na tel./gg/PM...

Odnośnik do komentarza

Ja chętnie się powietrzę jutro, tylko mam dwa "ale":

- muszę rozwikłać, co doskwiera tylnej oponie w Mai (zeszło mi powietrze w czwartek nie wiedzieć czemu) - je?li okaże się niezbędna zmiana opony to nie dam rady

- podobno ma popadywać jutro wg prognozy ICM !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

KOMUNIKAT:

Ekipa z Wrocka i okolic zbiera się jutro (niedziela) w Strzelinie na stacji Orlen wylotówka na Oławę godz. 10:00. Na spóĽnialskich 15 min. max. oczekiwania. Trasa Strzelin - Strzelin ok. 100 km, po drodze zwiedzanie "czego?" i obiadek "gdzie?"... Na ten moment potwierdzone 7 maszyn...

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję koledze, który do mnie dzwonił z informacj? o spocie, ale mam wyjazd do Mysłowic i niestety nie mogę tego przełożyć :D

Lipa na maxa :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...