Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Modernizacja serwera


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W dniach 07.03 - 14.03 na serwerach gdzie umiejscowiona jest Burgmania

moga wystapic kilkugodzinne przerwy spowodowane modernizacj? serwera

i aktualizacj? oprogramowania. Przerwy techniczne będ? wystepować najczę?ciej

w godzinach nocnych okolo 24:00 - 6:00 w różnych odstępach

i nie jednoczesnie na wszystkich serwerach.

W tym okresie wszelkie dane pliki www i mysql będ? przeniesione

na nowe lepsze i szybsze serwery dedykowane.

Standardowo zostan? wprowadzone nowe wersje oprogramowania: PHP5 i MySQL 5

Ze wzgledu na zmiany moga wystapic problemy w skryptami PHP.

Wszystkie zmiany wprowadzane s? celem lepszej dostępno?ci a także popraw? szybko?ci www.burgmania.net.

Niestety aby było lepiej najpierw musi być gorzej... więc tym samym prosimy wszystkich o wyrozumiało?ć.

Odnośnik do komentarza

Pewnie ma to zwi?zek z tym, że nie można wej?ć na forum klikaj?c na stronie głównej "Maxi forum" !scooter Tak samo jak na formum nie można przechodzić między działami !zorro

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dokładnie tak... Na t? chwilę na forum można się dostać tylko przez okno scrollowe.

Dodatkowym problemem jest strona główna, gdzie też mamy pewne ograniczenia z uploadem a użytkownicy nie mog? dodawać komentarzy... ale miejmy nadzieję, że modernizacja szybko się zakończy.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chwilowo można i tak !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Poprawiłem trochę , mam nadzieję , że nie będzie już tak Ľle.

Powinno się juz dac wchodzić normalnie na forum.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Forum chodzi. S? problemy z wej?ciem w profil - tam jest adres na priva- utrudnienie kontaktu.

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Aktywacja kont nowozarejestrowanych osob jest w tym momencie niemozliwa. Prosimy o chwile cierpliwosci :) .

Będę cierpliwy - jakie mam wyj?cie. Pytanie nie dotyczyło nowozarejestrowanych,a o osoby bed?ce na forum ładny kawałek czasu. Chc?c wysłać info na priva - wej?cie przez profil jest niemożliwe - i o to chodziło w poprzednim zapytaniu.

pozdrówko!

Odnośnik do komentarza

Alez oczywiscie, ja umiescilem tylko info dla osob ktore sie zarejestrowaly i nie sa jeszcze aktywowane. Czytaja forum nie mogac nic napisac i wlasnie dla nich byla ta informacja.

PS. Nie widze zwiazku pomiedzy aktywacja, a wchodzeniem w profil dla uzycia PM. To chyba dwa osobne tematy :) ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Alez oczywiscie, ja umiescilem tylko info dla osob ktore sie zarejestrowaly i nie sa jeszcze aktywowane. Czytaja forum nie mogac nic napisac i wlasnie dla nich byla ta informacja.

PS. Nie widze zwiazku pomiedzy aktywacja, a wchodzeniem w profil dla uzycia PM. To chyba dwa osobne tematy !happybth ?

Niedomówienie.

Ale problem o którym pisałem pozostał. Próbowałem na kilku kompach wej?ć w profil w celu wysłania priva - nie idzie - nie wiem jaka jest przyczyna - czy może tak ma byc

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza
Próbowałem na kilku kompach wej?ć w profil w celu wysłania priva - nie idzie - nie wiem jaka jest przyczyna - czy może tak ma byc

Pozdrówko!

Wej?cie w "Mój profil" rzeczywi?cie nie działa, ale żeby wysłać PM w chodzisz przecież obok w "0 nowych wiadomo?ci". Ten link działa.

Odnośnik do komentarza

Tetsuo dziala w temacie, jednak przestawienie okazuje sie dosc skomplikowane i niektore funkcje po prostu nie chca dzialac. Prosze o troche cierpliwosci :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Tetsuo dziala w temacie, jednak przestawienie okazuje sie dosc skomplikowane i niektore funkcje po prostu nie chca dzialac. Prosze o troche cierpliwosci ;) .

Działam działam ...

Można już wchodzić w profil, zgłaszajcie następne problemy ;)

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, że "Mój Profil" niestety nie działa.

U mnie wszystko działa oraz profile moich poprzedników mogę otwierać bez problemowo. :lol::P:huh::huh:

Odnośnik do komentarza
A macie na pewno "odswiezone" strony :huh: ? Ja Wasze profile widze...

hmm... mogę wej?ć na swój profil wybieraj?c go z lewej strony, ale dalej nie mogę wej?ć na MÓJ PROFIL w górnej zakładce. Zarazem nie mogę nic zmienić w profilu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...