Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sezon rozpoczęty w ZACH-POM.


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

I oto dzisiaj odbyło się spotkanie integracyjne z małym przejazdem. Uczestniczyło 5 skuterów: Burgmany 650 (siwydan6) i 400 (Jerzyk), Hondy SW (bilety) i Pantheon (melmacie) wszystkie Szczecin jak również piaggio x9 250 (22hubert) z Kamienia Pomorskiego. Plan trasy był osi?gnięty:

1. Zbiórka Szczecin Wały Chrobrego,

2. Autostrada lotnisko Chociwel,

3. Rurka stacja paliw,

4. Powrót Szczecin Wały Chrobrego.

pogoda była powyżej 5 st. był moment że również mżyło ale nasz szczę?cie nie długo.

Prosiłbym kolegów o umieszczenie jedno zdjęcie upamiętniaj?ce nasze spotkanie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki kolegom możemy pokazać parę zdjęć, napewno jeszcze co? dołożę. Sa jeszcze w aparacie u melmacie.

Odnośnik do komentarza

|migać panowie na :D i nie patrzeć na pogodę .

Fajne fotki !happybth . Powodzenia na co dzień i pogody !holiday .

Odnośnik do komentarza

trasa szczecin-kamień pom (ok 80 km), nastepnie kamien pom - kolczewo- miedzyzdroje (ok 50 km fajowej trasy nowy asfalt + zakrety) i z miedzyzdrojow do szczecina ok 100 km. Mysle ze w miedzyzdrojach jakas kawke mozna wypic i to z widokiem na morze :D

Odnośnik do komentarza

Radar pokazujacy opady z opoznieniem 15 min. okolice Szczecina sa na mapie. Sprawdzony, mi pomaga i zawsze przed jazda na 2oo staram sie zerknac, z mozliwoscia sprawdzenia szybkosci i kierunku przesuwania sie opadow. KLIK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To może zacznijmy montować wyjazd na niedzielę (22.03.2009), trasa fajna, jestem oczywiście za: moja propozycja dla Szczecina wyjazd do Świnoujścia przez Niemcy (lub powrót). W sobotę nie mogę znajomi się zapowiedzieli z 1/2 i kwiatami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...