Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadek straszny


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

Wła?nie wróciłem z roboty. Na Strachocińskiej we Wrocławiu jaki? zator. Straż pożarna, policja etc. Jeden maxiskuter na poboczu stoi. Drugi (nie wiem czy skuter czy motocykl) zmiażdżony i cały zapiankowany przez strażaków!

Współczuję kierownikowi tej maszyny. Mam nadzieję, że wyszedł z tego obronn? ręk?!

Odnośnik do komentarza

Ta pierońska pogoda , raz pada raz słońce a i ulice nie zmyte jeszcze po zimowym sypaniu , wszystkim czym się dało eh szlak by to trafił :lol: .

Misioooo , tak tylko dla pocieszenia , czasami pojazd , ;) wygl?da fatalnie , ale wbrew naturze człowiek wychodzi bez małego nawet zadrapania .

O by i tak było tym razem :) .

Odnośnik do komentarza
Gość Black Jack

Niestety tym razem skończyło się bardzo Ľle :lol:

Poniżej przytaczam fragment artykułu z Gazety Wrocławskiej:

"Pierwsze ciepłe dni i pierwszy tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty we Wrocławiu. Kierowca jad?cy busem ul. Niedziałkowskiego skręcaj?c w lewo nie zauważył, że wyprzedza go motor. Bus wjechał w maszynę. Motocyklista zgin?ł na miejscu.

Wypadek zdarzył się na skrzyżowaniu ulic Strachocińskiej i Niedziałkowskiego około godz. 13 - napisała na Alert24 Ada. Na miejscu jest pogotowie oraz policja, która ustala dokładny przebieg wypadku. Ruch na skrzyżowaniu jest utrudniony."

Odnośnik do komentarza

O wła?nie ta "krzyżówka". Zapomnieli napisać, że jednym z pierwszych wozów była telewizja (co coraz czę?ciej się zdarza niestety).

Miejsce zdarzenia bardzo dobrze mi znane - mieszkam niedaleko. Często tam ludzie wyprzedzaj?, pomimo, że jest skrzyżowanie. I jeszcze czę?ciej z tej Niedziałkowskiego wymuszaj? pierwszeństwo!

Odnośnik do komentarza

To bardzo przykre co się stało :lol:

Uważajmy Panowie na skrzyżowaniach, bo w tych miejscach ginie niestety najwięcej motocyklistów. Opisana kraksa to ksi?żkowy przypadek, w którym motocyklista jest osob? poszkodowan?.

Polecam ?wietn? lekturkę pt. *Motocyklista doskonały*.

Tu opisane s? wszystkie przypadki wypadków motocyklowych.

No i niezaprzeczalnie Upiorek ma rację, że nawierzchnia po zimie jest bardzo niebezpieczna. Niby już sucha, ale wszędzie jest dużo piasku i niebezpiecznych dziur

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Znaj?c życie to brawurowo jechał na przednim kole, bo hamował  !tut

Bzzzzzz

Nawet nie chce mi się komentować tego co napisałe? !tut . Przypuszczam że byłe? tam w momencie wypadku i wszystko widziałe?.

[']

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Komar, koledze Wookashowi chodzilo zapewne o awaryjne hamowanie.

Bzzzzzzz

Oj to dobrze, bo ja my?lałem, że on neguje to co powiedzieli ?wiadkowie wypadku "...jechał brawurowo na tylnym kole..."

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość swienty

Witam!

Z tego co "plotkowała" mi (pytała czy nic nie widziałem, bo jeżdżę tam codziennie) dzi? niańka mojego syna, chłopak miał ten motocykl 2 dni (to niby był syn jakiej? jej koleżanki) ale wiecie jak to "baby" na wsi plotkuj?. W każdym b?dĽ razie nie życzę takiego zdarzenia nikomu.

Ja też dzi? Hondę "ochrzciłem" na torach tramwajowych. Ale oprócz porysowanego podnóżka nie ma żadnych strat.

A tu zapętlenie w?tków.

link do w?tku wywołanego tym w?tkiem na burgmani

Edytowałem.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Koledzy Forumowicze,

A co s?dzicie o podjeżdżaniu na skrzyżowaniach - kiedy jest to dopuszczalne przeciskanie się miedzy sznurami samochodów. Ja robię to tylko maj?c pewno?ć, że stoj? i jeszcze trochę stać będ?. Wystrzegam się wyprzedzania gdy ruszaj?. Wydaje mi się to bezpieczne.

Odnośnik do komentarza

dr Zmora ja tak samo - stoj? to omijam. Jak tylko szykuj? się/ruszaj? - zaraz w lukę wjeżdżam i grzecznie sznurkiem jadę whist

Odnośnik do komentarza

W niedziele miał miejsce wypadek koło Chojnic. Mężczyzna wpadł pod motocykl, obaj zgineli. Gdzie? słyszałem plotki że chciał popełnić samobójstwo. Jak tak to szkoda tego motocyklisty, miał 26 lat. !kiss

Odnośnik do komentarza
W niedziele miał miejsce wypadek koło Chojnic. Mężczyzna wpadł pod motocykl, obaj zgineli. Gdzie? słyszałem plotki że chciał popełnić samobójstwo. Jak tak to szkoda tego motocyklisty, miał 26 lat.  :D

Samobójstwo... raczej jaki? zamach. Kurde... czy samobójca/zamachowiec nie mógł wybrac poci?gu... !OKK

Będzie tego więcej.

[*]

a czy musi być... "tego wiecej" ???

!V Matiza przecięło :( jak puszkę sardynek. Prędko?ć... prędko?ć... i jeszcze raz prędko?ć... i rozs?dek... wystarczy mała nieuwaga kierowcy z drogi podporzadkowanej i w takim przypadku o tragedię nie trudno. Przykra sprawa...

Uważajmy wszyscy na siebie i na innych też !

;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...