Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Jazz 250, z czym to się je?


Sacetti

Rekomendowane odpowiedzi

Kto? może co? powiedzieć o skuterach z tematu? Czasem pojawiaj? się w ofertach na alledrogo, ceny całkiem sensowne, stylistyka jak dla mnie bardzo ok. W sieci niestety niewiele jest informacji na temat tego modelu. Czy przypadkiem w naszych warunkach nie będzie to zbyt duży "nietyp" i co za tym idzie jakie? problemy z serwisowaniem itp?

Obecnie mam YP125, chciałbym się przesi??ć na odrobinę większy skuter silnikowo i nieco gabarytowo. Mieszkam pod Warszaw?, więc dojazdy do Warszawy do pracy, korki itp, trochę podmiejskich dróżek - tak z grubsza wygl?da eksploatacja.

Jest jedna oferta z Warszawy, ale za nim pojadę na drugi koniec miasta obejrzeć, to chciałbym się zorientować co my?licie o tym modelu.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza

nie jestem pewien ale obudowe napedu ma taka sama jak foresight i x9 250 wiec silnik moze byc rowniez taki sam, czesci sa dostepne o ile cos nawali ;) .

Odnośnik do komentarza

Hmm, w tych linkach potwierdzaj? się moje obawy odnosnie serwisowania, szkoda że nie mamy tutaj jakiegos użytkownika tego modelu. Co prawda posty nieco wiekowe, więc moze kto? napisze cos bardziej optymistycznego, mimo wszytko w swoich na razie teoretycznych rozważaniach, nadal jestem na tak, kwestia znalezienia egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
nie jestem pewien ale naped obudowe ma taka sama jak foresight i x9 250  wiec silnik moze byc rowniez taki sam, czesci sa dostepne o ile cos nawali ;)  .

Ooo i powiało lekkim optymizmem :)

Odnośnik do komentarza

Otóż mam okazję kupić honde jazz (tak nazwa jak auta)

Może ktoś miał styczność lub coś może powiedzieć na jej temat sprowadzona 

 

Temat przeniesiony do podobnego istniejącego.

Administracja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...