Skocz do zawartości
Forum Burgmania

K1 a K2


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko.

Jaka jest dokładnie pojemno?ć schowka w AN400 K1 - wejdzie jeden cały kask integralny i co? jeszcze czy juz nie ??

Czy przednie schowki s? większe w K2 niż w K1 ??

Czy kto? wie ile z przyspieszenia do 100 urywa wydesz Leo 4road ??

Mam taki sprzęt na oku i chyba zanabęde ..

Jest to maszynka od jednego z naszych forumiczów, za rozs?dne pieniadze.

Czy może jednak poczekać do zimy i wtedy szukać tańszych K2.

Dodam tylko od siebie, że cholernie chce sie jeĽdzić.

Aha jeszcze jedno ma kto? fotke zegarów z K1 w nocy, bo z K2 mam już.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że nie powiniene? patrzeć na kolory zegarów między K1 a K2 a na konkretne różnice występuj?ce (wady K1) miedzy modelami, bo, przynajmniej z opisów w różnego rodzaju peridyków multimedialnych doweiesz się wszystkiego na interesuj?ce Ciebie tematy. jeżeli chodzi o pjemno?c kofra , to w K-2, schowasz spokojnie dwa kaski- szczękowce i co? jeszcze.Pozdrawiam i radze, POCZEKAJ i KUPUJ LEPSZE !!!

Odnośnik do komentarza

W necie juz sporo poczytałem, zegary z K1 wydaja sie być ładniejsze, ale je?li chodzi o dupke to K2 jest the best.

Czekam na wypowiedzi uzytkowników, którzy mieli do czynienie z dwoma wersjami.

Paweł

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmmm różnice pomiędzy k1 a K2??

Wg. mnie prócz samego WYGLˇDU obu skuterów, PODSTAWOWˇ różnic? jest własnie SCHOWEK pod siedzeniem... Wersja K2 posiada już sporo większy schowek pod siedzeniem niż poprzednik K1...

Ja do swojego burga pakuję powiedzmy 2 integralne kaski(szczękowce tak samo wejd? bez problemów) i mam jeszcze pełno miejsca na rękawiczki i pełno innych rzeczy...

K1 pomie?ci 1 pełnowymiarowy kask, a drugiego już tam raczej nie włożymy(chyba ze chcemy ryzykować porysowaniem jednego z nich)...

Nastepnie wersje K1 s? oczywi?cie czę?ciej awaryjne(choć napewno zdarzaj? się przypadki, że K1 przejedzie powiedzmy 100000 bez awarii, to już losowe przypadki)...

Osi?gi takie same... Wygl?d zegarów różni się jedynie tłem na jakim sa zrobione(w K1 sa na srebrnym tle, a w K2, na czarnym) oraz pod?wietlaniem, (K1 niebieskawe, K2 blady zielony)...

Poza tym że dodatkowo pojazdy różni? się DATˇ produkcji, co jest OCZYWISTE, bo to następca i jego poprzednik przecierz...

Kolejn?(chyba ostatni?) różnic? jest szyba, wyprofilowana tak samo, lecz wersja K2 posiada już regulowanie strugi powietrza wchdz?cej pod szybę(zamykanie dopływu i otwieranie Go, choć NIGDY nie poczułem różnicy po regulacji), natomiast K1 posiada cały czas otwarty dopływ powietrza POD szybę, bez możliwo?ci zakmnięcia Go(taki duperelek)...

Nie wiem czy różni? się jeszcze czym?...

Co do Twojego stwierdzenia, ze interesujesz się pojazdem K1, od jednego z Nas, to domniemam, że chodzi Ci o K1 Żaby...

Nie będe nikogo namawiał ani odwodził od zakupu... Każdy sam odpowiada za swoje poczynienia, czy kupi czy nie... Tak samo nikt nie odpowiada za sprzedawcę...

I nic nie mam więcej do powiedzenia w tym temacie...Gdyż nie znam Burga Bartka...(niedokońca)

Pozdrawiam, Kubo :angry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...