Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie czartkowe Wwa Zone


Qw@ki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Czwartkowe wydanie spota w wersji rozszerzonej.

Jak co czwartek Route66, niby nic, ci co bywaj? wiedza ci co nie wpadaj? moze i dobrze skoro nie czuj? potrzeby intergracji. Dzis mielismy specjalnego goscia, co prawda mieszka zaraz za Warszawa ale na spotkaniu pojawil sie po raz pierwszy. Mowa o Qwakim, ci co nawet nie slyszeli o skuterach na pewno slyszeli o Qwakim. Coraz wiecej na spotkaniach pojawia sie ludzi co oczywiscie cieszy nas bardzo, stalych bywalcow. Posiedzielismy troche w R66, zjedlismy, popilismy i czę?ć juz zglodniala. Jako ze i goscia naszego zacnego postanowilismy przegonic po Wawie pojechalismy na sushi do centrum. No przesympatyczne bylo dzisiejsze spotkanie. Oby wiecej takich

ps.

troche znowu czuje sie jak na naszej wakacyjnej ekspedycji i z radoscia dopisze

edite

d by Artix

Odnośnik do komentarza

No no ładnie Qwaki widze bedzie niezły tour dookoła Polski w ci?gu tygodnia :)

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na dniach

Paweł

Ci?gle bez niczego miedzy nogami :)

Odnośnik do komentarza
(...)Ci?gle bez niczego miedzy nogami  :)

Ehm, sadzac po dacie urodzenia to juz nic tam nie wyrosnie :):) ... no... tego... nie moglem sie powstrzymac :) ...

Odnośnik do komentarza

Tylko na chwile wyskoczyłem na ebay i juz co? mi ?witało że pewnie Bigu skomentuje moja wypowiedz, wchodze, patrza a tu .. ;)

Chodzi oczywi?cie o dwa kółka bo tam co już co? jest ;)

Pozdrawiam z szerokim u?miechem na twarzy

Paweł

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To prawda, Bigu tez musial zaliczyc czwartkowego spota i mam nadzieje ze mu sie podobalo. To powinna byc juz tradycja podczas odwiedzin w Warszawie i kolejna naszywka dla wszystkich tych ktorzy z poza Wawy wpadaja specjalnie na spotkania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja też w Route 66 byłem z kilkoma Burgmaniakmi pogaworzyłem, Xcitinga Czarnego na własne oczy zobaczyłem ;) i znowu się napaliłem, piwa nie piłem ale 3 sympatyczne Vespy zobaczyłem ;) , i ... to by było na tyle, pozdrawiam Daro (mała 50ccm ale duży zapał) ;)

Odnośnik do komentarza
A mnie to zabraliscie na jakis lipny stek do Dzika ;) . Nic sie nie najadlem i bede mial uraz przez dluuuuuugi czas  ;)  ;) ...

HEHEH bo mnie nie było ;)

Jak będziesz następnym razem to pojedziemy na super Sushi - ale już do naszego Baru na Puławsk? , tam na pewno nie powiedz? , że nie byli przygotowani na tak duż? grupę ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bigu nie wiele straciles, to co podali to nawet kolo prawdziwego sushi nie lezalo. Do tego za ta cene kupuje sie knajpe w Warszawie a nie dostaje jakies ogryski ktore jeszcze ktos smial nazwac sushi. 100 razy wole Dzika. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No nie  ;)

Wracam ja ze wspaniałego Sushi a tu taaaki tekst, dobrze że jestem najedzona bo bym się zaksztusiła  ;)

Daj spokój Madzia tobie znowu tylko s....x w głowie ;););)

Odnośnik do komentarza
Bigu nie wiele straciles, to co podali to nawet kolo prawdziwego sushi nie lezalo. Do tego za ta cene kupuje sie knajpe w Warszawie a nie dostaje jakies ogryski ktore jeszcze ktos smial nazwac sushi. 100 razy wole Dzika. Pozdrawiam

Jak 100x to juz sie ciesze ze mnie tam nie zaciagneliscie... Bo juz uraz mialbym calkowity ;) .

PS. Art, nie ma to jak pizza pod nosem ;) .

Odnośnik do komentarza

Bzzzz

Było fajnie szkoda tylko że nikt nie powiedział cze?ć jak jechali?cie na jadło do centrum. Było kilka nowych osób i byli bardzo zdziwieni takim obrotem sprawy. Nieładnie ale ja już się do tego przyzwycziłem.

Pozdrawiam

Bzzzzz

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Komarku, jak to nikt nie powiedzial czesc, machalem wszystkim. Zreszta pytalem sie wszystkich czy nie maja ochoty jechac, ale skoro nie chcieli to przeciez sila nie wyciagne. Zreszta juz taka nasza swiecka tradycja ze o 20 przewaznie zmieniamy lokal i czesc zawsze jedzie a czesc jeszcze zostaje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki za spotkanko w Wawie for all.

Specjalne podziękowania dla szanownego Komara za wczesn? pobudkę i zajęcie kolejki w Ambasadzie Canadyjskiej byłem 22 z 100 chętnych.

A teraz po kolei:

wstałem o 5.30, o 6.00 ruszyłem do Wwy, o 8,10 byłem przy ambasadzie, gdzie kolega Komar już przyjaĽnie machał do mnie łapk?.

Załatwiania naklejki do paszportu zajeło czas do 14.30.

Potem ?mign?łem do Z?bek odwiedĽć Tomka z Megabetu.

Z Artixem umówiłem się o 17 koło Kulturnego Pałacu, Kawka u niego w domu i lecimy na spocik, gdzie spora ilo?ć towarzystwa była już przed 19:00.

Przywitałem się grzecznie ze wszystkimi, porozmawiałem na temat następnego tygodnia czyli pogodzenia rajdu ze zlotem i ruszyli?my na suschi bo szuszi.

I tak miło min?ł czwartek a na zegarze pojawiła się godz.21.30 więc czas było ruszyć w stronę domu co też uczyniłem i spokojnie jad?c dotarłem do domu na 23.00 pokonuj?c odległo?ć 160km.

Jeszcze raz dzięki za spotkanko.

Odnośnik do komentarza

Hello Ermi z tej strony daro, nie wiedziałem że masz takie powodzenie w?ród skuteromanianek z całej Polski!!! :lol::lol::lol: , a tak na marginesie jak będziesz w WAWIE to odezwij się, z chęci? wyskoczę na jaki? beer, pozdrawiam szaleniec na 50ccm ale w przyszłym roku raczej 250ccm albo 500ccm do czego namawia mnie Komar i chyba ma rację! :lol:

Odnośnik do komentarza
To prawda, Bigu tez musial zaliczyc czwartkowego spota i mam nadzieje ze mu sie podobalo. To powinna byc juz tradycja podczas odwiedzin w Warszawie i kolejna naszywka dla wszystkich tych ktorzy z poza Wawy wpadaja specjalnie na spotkania. Pozdrawiam

Bardzo dobra inicjatywa.

Piaseczno to też przecież poza WAW. Czyli mogę od przyszłego spotkania zacz?ć zbierać kolekcję.

3mta sie

Greg :angry:

Odnośnik do komentarza

heheh Daro nu ba, co ja za to mogę że się kobiet? podobam. :(:angry::D - a może to ten magiczny czar różowego namiociku???

a co do przesiadki to powiem Ci że nieĽle mnie wqrw...tym jeżdzeniem po 70/h choć skuterek masz doprawdy sprawny i szybki. Najwyższa pora aby? zmienił sprzęta na cos godnego faceta ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...