Skocz do zawartości
Forum Burgmania

SPOTKANKO


ERMI

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

Pomysły na spotkania rodz? się szybko i szybko kiełkuj?.

Zatem Zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie towarzyskie w centrum Brodnickiego Parku Krajobrazowego.

Miejscowo?ć Zbiczno dom 54.

pocz?tek spotkania sobota rano koniec niedziela jak kto woli.

Dla chętnych do przyjazdu w piatek - nie ma kłopotu spanie u mnie.

Impreza będzie w typowej agroturystyce. Jest 12 miejsc do spania + namioty. Istnieje możliwo?ć zrobienia grila, ogniska, popływania w jeziorze i połowienia ryb w prywatnym stawie. Okolice przepiękne jest sie gdzie powłóczyć - kraina 1000 jezior ma swój pocz?tek na pojezierzu Brodnickim.

(Na wszelki wypadek weĽcie karimaty i ?piwory)

Koszt to 25 zł za dzień. ?niadania damy rade wymusić na wła?cicielu.

Tutaj można poczytać więcej o Brodnickich jeziorach

chętni :

1. Kris

2. Dacja

3. Kefir + ???

4. Ermi

5. Qwaki

6. Artix + Gosia ?

7. ?

Kto jeszcze?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

Ja bardzo chętnie, spotkanie NIEPOWIEM, godne wst?pienia i wykre?lenia jednego z tych 28'?mu weekendów :) ...

Jednakże u mnie w weekend znów wpada Ekipa złożona z Majona i Dagi, Ira i Scottiego...

Tak wiec odpadamy...

W poniedziałek V-Belt Rescue na podstawie Burgmana K1, ażeby Nasz kolega mógł uczestniczyć w Stegnie...

Niema to jak współpraca z Sokołem(szybkie przesyłki...) :)

Pozdrówka i miłego Weekendu...Kubo :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hola Ermi, przy mnie prosze postawic znak zapytania. Jesli nie wiem ze jade gdzies na 100 % nic nie deklaruje. Mozliwe ze wpadne, ale mozliwe ze jednak nie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No i stało się , wcale mi nie przeszło ( a miało być tak pięknie :D ) Weekend spędze z temperaturk? ponad 39 stopni we własnym domku . :angry:

Bawcie się dobrze i oczekuje na bież?co relacji ze spotkania

buziaki

Odnośnik do komentarza

No i było bardzo fajnie. Ładne jeziorko niedaleko Brodnicy, miła okolica i pogoda jak drut. Przyjechał Simon, Mi?ka, Zipper, Maximus, Kris, Ermi, Kefir i Marzanna. Z nieobecnych usprawiedliwiona jest Ravenka (bo sie upiła) i Dacja, która nam się rozchorowała.

Nieusprawiedliwiony jest Artix, którego przygniótł Pantofel. Wywalenie z klubu rozważymy na posiedzeniu s?du koleżeńskiego (liczymy tu na domy?lno?ć Artixa gdyż s?d składa się ze szmat bez kręgosłupa i charakteru o przekupnej naturze).

A póki co Simon ma przew?chać lokalizację pod następny wypad weekendowy, czyli już po Stegnie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zauważyłem siebie na li?cie, choć wyraĽnie mówiłem, że sobota to zawody mojego syna w Gostyniu k/Poznania (430km), a w niedzielę zawody w Toruniu (203km) i do domciu (370km). Od pi?tku więc byłem w trasie po Polsce katamaranem z przyczep? i dwoma supermotowymi jedno?ladami (kolega Rafał Łopałło skorzystał z wolnego miejsca w naszym Explorerze).

Dzi? poniedziałek, więc czas chwilkę popracować by móc rozpocz?ć następny weekend od jutra ruszaj?c do Suwałk (380km) na rajd po suwalszczyĽnie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Powiedzialem ze moze do was dojade i dojechalem :angry: Ja przepraszam ale zdjecie jest jako dowod. A ze dojechalem do was nieco pozniej, liczy sie ze dojechalem. Co wyjazdow wspolnych, to bedzie jeszcze masa wyjazdow, na ktorych mam nadzieje ze pokajam sie i wyleze z pod pantofla. :D Z ekstremalnych wyjazdow, razem z Mariem planujemy weekendowa wyprawe w dzikie ostepy bagien Bialoruskich. No i co twardziele jedziecie ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Tak jak obieclaem popatrze na oferte turystyczn? swojego regionu i cos Wam zaproponuje w weekend po stegnie. Miejmy nadzieje ze pogoda bedzie nadal atrakcyjna.

Rozważcie proszę te Lubniewice (to pod Gorzowem Wlkp.) .

Okolica naprawdę przeurocza, a i Bigowi byłoby łatwiej te 28 wizyt zaliczyć.

O osobach z Wielkopolski nie wspomnem (bo muszem ) :D

Jak dacie znać to zaklepię kwatery i jak?? atrakcję ogniskowo/kulinarn? .

Na wszelki wypadek odsyłacz do mapki http://mapa.szukacz.pl/?z_city_id=442&info=20〈=pl

Wpiszie Lubniewice.

Zazdroszczę wypadu.

Pozdrawiam

RobB. :angry:

Odległosci do Lubniewic:

Warszawa - 436 km

Kamień Pom. - 191 km

Gdańsk - 349 km

ŁódĽ - 340 km

Poznań - 133 km

Odnośnik do komentarza

Przepraszam że nie pisałem ale dopiero teraz (ponikedziałek po południu) dotarłem do domku.

W sumie to ciężko cokolwiek dodać do tego co zostało już powiedziane .

Okolica ładna, ładne jeziorka, ruiny ruin zamku z Kurzętniku zdobyte, Simon naumiany zębologi z ksi?żki, wszyscy opaleni. Szykuj? się zmiany Avatarów co widać już po maximusie :blink:

Ba nawet jest już opatrzone miejsce na kolejn? eskapadę do B.P.K. będzie jeszcze piękniej.

Kefir a może udało by się jakie? małe 3 foteczki zamontować w po?cie?

Dzięki za przyjazd i wspólna zabawę.

sędzia bez kręgosłupa- ERMI

Odnośnik do komentarza
Tak jak obieclaem popatrze na oferte turystyczn? swojego regionu i cos Wam zaproponuje w weekend po stegnie. Miejmy nadzieje ze pogoda bedzie nadal atrakcyjna.

Co? cicho o tym wypadzie w rejony Olsztyna.

Chyba nic z tego nie będzie.

Jak z planami weekendu na ziemi augustowskiej ??

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
nie istnieje, niema mnie przepadlem, zaginalem, zgubilem sie...

Simon... a może "zagubiłe? się" ? ;)

Wiesz, psycholog ze mnie kiepski ale może mogę jako? pomóc? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...