Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyrzucic?


dr.big

Czy usunac z klubu uzytkownika "gajosditer"?  

31 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie czas na pogawedki i ustalenia w tym temacie w Stegnie, ale juz teraz zarzucam sonde na temat przyszlego statusu takich "klubowiczow :lol: "... jak np. "Gajos" i jemu rowni...

Podobnie jest z uzytkownikami forum... wirtualnych trupow chyba nie potrzebujemy <_< ? Bo jesli ktos zarejestrowal sie na poczatku istnienia Burgmanii, nie napisal do tej pory ani jednego posta, a ostatni raz logowal sie ponad rok temu... to co taki czlowiek ma z nami wspolnego :) ?

Odnośnik do komentarza

Moje zdanie na ten temat jest chyba większo?ci znane i czytaj?c poprzednie moje posty chyba wiadomo, że jestem jak najbardziej za wykre?laniem ,,wirtualnych trupów'' :)

Oczywi?cie nie chce nikogo dyskryminować - wiem, że s? osoby nie?miałe i takie, co nie chc? pisać na forum, ale przynajmniej widze czasami, że się loguj? - co oznacza - ŻYJˇ i s? z NAMI :)

Przegl?dam czasami galerię klubow? i z wielkim zdziwieniem patrze na występuj?ce w niej osoby - zastanawiam się wtedy - Kto to jest ? i co On tu robi ?

ps - a może tak aby nie mieć wyrzutów sumienia, przed wykre?leniem delikwenta wysłać takiego małego maila informacyjnego o planowanym wykre?leniu :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Najbardziej podoba mi się ostatnia możliwo?ć zagłosowania w ankiecie "Gajos to ja" ale niestety nie zagłosuję na ni? nawet z przekory bo wiadomo dla kogo jest zarezerwowana :):):) .

Co się tyczy jednak pisania postów to pamiętam że niedawno swój pierwszy krok uczynił Kefiros , który napisał go po prawie półtorarocznym istnieniu na forum :):):) .

Odnośnik do komentarza

Zgadza sie, ale Kefir na samym poczatku wyjasnil znajomym osobom powody swojego nietypowego zachowania, no i dodatkowo pokazuje sie od czasu do czasu w realu :) , w krotkich momentach, kiedy uda mu sie opuscic matecznik :) .

PS. "Gajos to ja" tez mnie korcilo :) ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Musze powiedziec ze i mi przez mysl przemknelo zeby zaznaczyc "gajos to ja" co do Kefira, to ze nie pisal nie znaczy ze nie uczestniczyl czynnie w zyciu klubowym, zreszta nawet jak by wiemy przynajmniej ze taki gosc jak Kefir istnieje. Co do innych, nie wiem czy jest sens robic czystki, choc faktycznie ten sezon jest wyjatkowy jesli chodzi o wspolne wyjazdy i generalnie rodzinna atomsfere Burgmanii. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie przedstawiłem tutaj sytuacji Kefira po to że chciałem mu co? wypomnieć(gdzież bym ?miał z tak małym stażem), ale jako przykład że może "kolega"(różne przypadki były z płci? forumowiczów :):):) -pozdrowienia dla Ultrasa :) ) Gajos też się obudzi z letargu dosyć długiego(w co szczerze w?tpię głosuj?c za wyrzuceniem :) ).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mamy zarejestrowanych 294 uczestników forum z czego 249 jest aktywnych....

Jak czhcecie to szukajcei którzy...

Je?li chodzi o klub to zaplanowali?my juz weryfikacje która odbedzi się pewnie we wrze?niu zgodnie z tym że KAŻDY kto chce widnieć na li?cie członków klubu musi przysłac zdjęcie siebie razem z MAXI SKUTEREM. Zdjęcie Gajosa jest mocno kontrowersyjne .....

Odnośnik do komentarza

Je?li chodzi o klub to zaplanowali?my juz weryfikacje która odbedzi się pewnie we wrze?niu

No i to już myslę pozytywna wiadomo?ć :) zacznijmy od klubu ( galerii klubowej ) zawsze to pierwszy krok ku lepszemu... :)

Odnośnik do komentarza

Zaraz zaloze sonde... "Czy zdjecie Biga jest kontrowersyjne?" muahaha...

PS. Cala akcje "czystek etnicznych" jak najbardziej popieram :) , nie beda sie nam tutaj jakies retuszowane postacie szwendaly :):):) .

PS. 450 aktywnych to juz cos, reszte "pasjonatow maxi", po prostu wykasowac :) !

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Zaraz zaloze sonde... "Czy zdjecie Biga jest kontrowersyjne?" muahaha...

PS. 450 aktywnych to juz cos, reszte "pasjonatow maxi", po prostu wykasowac :) !

Te sondy to ja zaraz wyłacze .... :):):):):):)

Aktualnie najbardziej kontrowersyjne jest zdjęcie Mariusza .... :)

a poza tym 250 a nie 450 .... :)

Odnośnik do komentarza

Ups, sorry :) ... juz oczami wyobrazni widzialem 450 :) ...

Mariusz opiera sie na niebieskim Xcitingu :) ? Cos dziwnie mi to Kymco przypomina AN-a Maximusa :) ...

Chefie, co to za lipny fotomontaz :):):) ?

PS. Sonda sie sprawdza :) , wszyscy ladnie glosuja i nikt nie jest zdecydowanie przeciw :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dla mnie temat jest oczywisty...

Po co Nam kto? kto nie był na zlocie, nie udziela się na forum, oraz nie żyje towarzysko z ŻADNYM z Nas...

Tacy ludzie to CIENIE, które tylko zapełniaj? miejsce na serwerze, które jest jak złoto...

Jestem jak najbardziej ZA oczyszczaniem...

Pozdrawiam, Kuba :)

Odnośnik do komentarza
(...)oraz nie żyje towarzysko z ŻADNYM z Nas...(...)

Cokolwiek by to mialo znaczyc :) .

Jakies rozowe namioty, dziwne zachowania grupy krakowskiej... hm... :) ... zaczynam miec obawy, czy zmierza to we wlasciwym kierunku :) ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hahahhahahaha Bigu Ty albo masz jak?? Manię co do TEGO tematu, albo po prostu chciałbys doł?czyć?? :) ... :):):)

Jak co? to wiesz... Tylko powiedz, u Nas obowi?zuje zasada "Mówisz masz"...

Wiesz jakby na to nie patrzeć, wiele CIEKAWOSTEK moze Cię spotkać :) ...

Pozdrówka, Kuba :)

Odnośnik do komentarza

W takim razie wyslijcie zapytanie do Admina o mozliwosc stworzenia jakiegos nowego dzialu :) dla "rozowej alternatywy :) ".

No, no, "mowisz masz" :) ??? Kubo, ani slowa wiecej bez adwokata :) !

I apeluje o rozsadek :) oraz "wytlumienie zlych emocji" :):):) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja se przypominam takie jedno forum gdzie kasowano posty, usuwano użytkowników.

Można tylko po co!!! :lol:

Chyba że dodamy to do regulaminu niepisanie przez pół roku grozi ?mierci? :lol:

PS: chociaż wpis w pozycji skuter „Kymco Burgman 9” napawa lekkim przerażeniem :lol:

UWAGA: to nie jest Gajos, wiec nie jest taki ostatni

Odnośnik do komentarza

Chyba nie chodzi o kasowanie produktow swiadomej i nieswiadomej "dzialalnosci umyslowej" :lol: . Chodzi o usniecie ludzi ktorzy nic tu nie wnosza. Takie sprawdzenie cisnienia w oponach, wymiana oleju, czyli po prostu przeglad okresowy :lol: -> zdrowe i bezpieczne-> polecam :lol: . Czy takie "zdjecia" klubowe, czy samo zarejestrowanie sie juz wystarczy? Tetsuo napisal ze chodzi o uzytkownikow od poczatku nieaktywnych, a ja uwazam ze skoro ktos sie rejestruje np. w marcu 2004, po czym nigdy wiecej nie loguje, to po co nam taki czlowiek?

Odnośnik do komentarza
Jakies rozowe namioty, dziwne zachowania grupy krakowskiej

Jakto jakie? różowe namioty :lol: wiadomo że to mój namiot i to nie jaki? tam tylko 2 osobowy w horyznotalu i 4ro w wertykalu. :lol: w następnym sezonie będzie jego lekki tuning - chromowane rurki i woalkowe oploty, ?wiatło i umywalka :lol:

No Bigu teraz zaliczyle? mnie do grupy Krakowskiej. :lol: Może się kto? znajdzie kto zaliczy mnie do grupy 3 miasto - choć Sylwia już mnie opiernicza że się nie odzywam hehehe.

Przesympatyczni jeste?cie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ojejkujejkujejku!

Ten Gajos to musi być fajny kolo. Ja tam też nie za bardzo na forum się udzielam, postów nawet wszystkich nie czytam, bom leniwy. Ale od dawna, jak to Kubo mówi, "żyję towarzysko" z żon? kolegi z klubu (on nic nie wie, a jakże) więc w pewnym sensie chyba uczestniczę w życiu klubowym, nie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...