Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Otwarcie sezonu Warszawa Bemowo 25-26 kwietnia 200


sebulba1971

Rekomendowane odpowiedzi

CZy na otwarcie umawiamy się jako?? czy każdy na własna rękę jedzie?

Może ustalimy pół godziny wcze?niej jak?? ustawkę... np. na parkingu pobliskiego centrum handlowego i wjedziemy razem?? co wy na to ? zawsze będzie o czym pogadać w gronie maxi ;-) i popilnujemy sobie sprzętów jak kto? pójdzie poogl?dać wystawców...

Odnośnik do komentarza

Organizuję spotkanie i wspólny przejazd warszawskim skuterom 50ccm pod routem w sobotę i wspólnie jedziemy na lotnisko, jeżeli nie macie nic przeciwko wspólnemu przejazdowi (50km/h w parach bez wyprzedzania) to serdecznie zapraszam !bicz

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisalem jesli szanowne PWPW zdarzy wyslac do mojego UK plastik to ja nie mam nic na przeciwko jazdy z 50cm, sam do niedawna na taki sprzecie smigalem.

P.S. co oznacza "pod routem" bo nie lapie

Odnośnik do komentarza

Godzina 10:00: zbiórka pod Route66 tj na ulicy Prymasa Tysi?clecia koło salonu Liberatora oraz Suzuki.

Mapa:

http://www.suzuki-jasklowski.pl/map...

Godzina 10:30 -ustawiamy się w kolumnę, oczekiwanie na „spóĽnialskich”.

Godzina 10:40 -wyruszamy

Z powodu remontu zjazdu z Toruńskiej na gen. Maczka jedziemy na lotnisko następuj?c? tras?: z pod Route na Górczewsk? następnie na Powstańców |laskich i Powstanców do końca na lotnisko.

NAJWAŻNIEJSZE!

W TROSCE O WŁASNE BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS PRZEJAZDU SPOD ROUTE66 NA LOTNISKO BEMOWO OBOWIˇZUJE

CAŁKOWITY ZAKAZ WYPRZEDZANIA!!!

będziemy jechać parami jedna za drug?- to po pierwsze bezpieczniej niż tyralier? a po 2gie zwrócimy na nas uwagę.

TEMPO PRZEJAZDU 50KM/H! (nie on/off jak ostatnio w czwartek B) )

Odnośnik do komentarza
Godzina 10:00: zbiórka pod Route66 tj na ulicy Prymasa Tysi?clecia koło salonu Liberatora oraz Suzuki.

Mapa:

http://www.suzuki-jasklowski.pl/map...

Godzina 10:30 -ustawiamy się w kolumnę, oczekiwanie na „spóĽnialskich”.

Godzina 10:40 -wyruszamy

Z powodu remontu zjazdu z Toruńskiej na gen. Maczka jedziemy na lotnisko następuj?c? tras?: z pod Route na Górczewsk? następnie na Powstańców |laskich i Powstanców do końca na lotnisko.

NAJWAŻNIEJSZE!

W TROSCE O WŁASNE BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS PRZEJAZDU SPOD ROUTE66 NA LOTNISKO BEMOWO OBOWIˇZUJE

CAŁKOWITY ZAKAZ WYPRZEDZANIA!!!

będziemy jechać parami jedna za drug?- to po pierwsze bezpieczniej niż tyralier? a po 2gie zwrócimy na nas uwagę.

TEMPO PRZEJAZDU 50KM/H! (nie on/off jak ostatnio w czwartek :o )

OK Wookash !YES to do zobaczenia w Sobotę pod 66 :blink:

Odnośnik do komentarza
A moze bedzie jechal ktos z Ursynowa, albo Mokotowa? Mozna by razem...

Ja bede jechal z walbrzyskiej ale i tak zamierzam się wybrac pod route 66 i z reszta dotoczyc sie na miejsce. Jak chcesz mozemy sie umowic przy metrze Służew o 10...

Odnośnik do komentarza
A moze bedzie jechal ktos z Ursynowa, albo Mokotowa? Mozna by razem...

Ja bede jechal z walbrzyskiej ale i tak zamierzam się wybrac pod route 66 i z reszta dotoczyc sie na miejsce. Jak chcesz mozemy sie umowic przy metrze Służew o 10...

No dobra, to spotykamy sie pod R66

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...