Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Komentarze na stronie glownej


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze ostatnio mozna bylo przeczytac coraz wiecej bezsensownych i glupich komentarzy pod artykulami na stronie glownej i z powodu kilku zapytan na PM, zadalem sobie troche trudu i poprzegladalem wszystkie wpisy z ostatnich miesiecy bedace zazwyczaj "zgryzliwymi" tekstami bez podpisu... i dlatego tez spiesze z wyjasnieniami.

Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy okazalo sie ze 95% tych "kwasow" pochodzi od jednej osoby, ktora prawdopodobnie siedzac w redakcji jednego z najwiekszych czasopism motocyklowych nudzi sie niezmiernie i zamiast tworzyc artykuly na tematy skuterowe, zasmieca strone Burgmanii, robiac to typowo zlosliwie. Sadzilem, ze to jakis niespelniony dzieciak, ale fakty mowia jednak co innego.

Dodam, ze najprawdopodobniej osoba ta miala mozliwosc pisania na forum, ale przez swoj "trudny charakter" tudziez pieniactwo zostala z forum w zeszlym roku usunieta.

Zeby nie byc goloslownym podam tutaj numer IP 89.76.117.222 (jest to stale lacze!) co znacznie ulatwilo nam "namierzenie" delikwenta.

Na razie nie podaje nicka, nazwiska, czy firmy dla ktorej ow czlowiek pracuje, ale po ustaleniu dokladnych danych, nie omieszkam o tym poinformowac forum.

Ze swojej strony chcialbym, zeby firma ta bardziej spogladala na to, co wyprawiaja jej redaktorzy, bo komentarz na takim poziomie jest dla pewnej grupy osob po prostu niedopuszczalny.

Wystarczy spojrzec na wydumane nicki komentatora: „gallanonim”, „Osesek", "skryta Miriam & dr Alban”, „mariola”, „kosmiczny frędzel”, „bałwanman”, „piękna grażynka”, „wiosna idzie”, ktore pochodza wlasnie z tego adresu IP nie moga dobrze swiadczyc o zdrowiu psychicznym autora.

Jedno jest pewne, taki „kosmiczny frędzel” pasuje w tym przypadku do podpisu jak ulal.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bigu wszyscy wiemy o kogo chodzi bez Twojego ?ledztwa whist:) Niestety tacy ludzie się również trafiaj? i nie pozostaje nam nic innego jak ich olać. Wyeliminujesz jednego to trafi się inny :)

Odnośnik do komentarza
Wystarczy spojrzec na wydumane nicki komentatora: „gallanonim”, „Osesek", "skryta Miriam & dr Alban”, „mariola”, „kosmiczny frędzel”, „bałwanman”, „piękna grażynka”, „wiosna idzie”, ktore pochodza wlasnie z tego adresu IP nie moga dobrze swiadczyc o zdrowiu psychicznym autora.

"skryta Miriam", czy też jak jej tam..."Mariola"... whist to po prostu "bałwanman"/"Osesek" z brakiem...

"kosmiczny frędzel"... :o:blink:whist

Powiem szczerze, że u?miałem się...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Bigu napisz kto tooo

Nie ma co pisać, nikt nie został złapany za rękę więc podawanie personaliów będzie na wyrost. W pierwszym po?cie Biga masz podanych tyle informacji, że dojdziesz do tego bez problemu jak 2+2.

Magazyn o motocyklach + artykuły o skuterach = nasz tajemniczy "osesek"

Dodaj do tego przynależno?ć do grupy "Validating" i masz jak 2+2=6 :blink:

Odnośnik do komentarza

W momencie kiedy otrzymam info z danymi, napisze wiecej. Nie moze tak byc, ze jakis "fredzel" bezkarnie buszuje po stronie dopisujac swoje durne komentarze na lewo i prawo. Miarka sie przebrala i na "fredzla" przyszedl czas... Obojetnie czy to "fredzel" ziemski czy kosmiczny...

Edit: Mam jeszcze jedna prosbe, czy macie mozliwosc dowiedziec sie cos o tych adresach IP (poza podstawowymi danymi)?

Informacje pozostana tylko do mojej wiadomosci.

IP 89.76.117.222

IP 89.77.182.171

IP 89.76.200.201

IP 62.179.20.206

Odnośnik do komentarza

W dawnych czasach frędzelki przy ubiorze zwane były potocznie... kutas**i. Może to jaki? staromodny frędzel jest?

Kutas - dawniej pompon, frędzel, co?, co może się hu?tać, dyndać, zwisać
(...) I dot?d nosił wielki pęk kluczów za pasem, / Uwi?zany na ta?mie ze srebrnym kutasem. (Adam Mickiewicz, "Pan Tadeusz")

Ach te frędzle - teraz wszędzie ich pełno!

Mi to... zwisa co fredzel kosmiczny pisze :blink:

Odnośnik do komentarza
Bigu napisz kto tooo

Nie ma co pisać, nikt nie został złapany za rękę więc podawanie personaliów będzie na wyrost. W pierwszym po?cie Biga masz podanych tyle informacji, że dojdziesz do tego bez problemu jak 2+2.

Magazyn o motocyklach + artykuły o skuterach = nasz tajemniczy "osesek"

Dodaj do tego przynależno?ć do grupy "Validating" i masz jak 2+2=6 :blink:

Nie wszyscy Orzechu s? na tym forum OD ZAWSZE tak jak Ty... wiem, wiem... ja też... !guns

Na pierwszej stronie TEGO w?tku w pi?tym po?cie jest drobna wskazówka... Po dokładnym przeczytaniu całego toppicu, przybędzie wiedzy kto jest tym tajemniczym "fredzlem"...

Zastanawiam się tylko po co...?????

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drobna !guns !guns :blink:whistwhist

Ta wskazówka jest tak drobna jak ....................jak pewien jegomo?ć co j? nam podał na tacy. :o

Pan Szanowny redaktor J.G.????????? O kurde a ja my?lałem....... :o

Odnośnik do komentarza

A niemożna by było zintegrować bazy danych userów forum z innym skryptem news'owym do którego trzeba by było się logować. Każdy by wiedział kto komentuje i byłaby okre?lona liczba komentuj?cych.

Odnośnik do komentarza
W momencie kiedy otrzymam info z danymi, napisze wiecej. Nie moze tak byc, ze jakis "fredzel" bezkarnie buszuje po stronie dopisujac swoje durne komentarze na lewo i prawo.  Miarka sie przebrala i na "fredzla" przyszedl czas... Obojetnie czy to "fredzel" ziemski czy kosmiczny...

Edit: Mam jeszcze jedna prosbe, czy macie mozliwosc dowiedziec sie cos o tych adresach IP (poza podstawowymi danymi)?

Informacje pozostana tylko do mojej wiadomosci.

IP 89.76.117.222

IP 89.77.182.171

IP 89.76.200.201

IP 62.179.20.206

Bzzzzzzz

My?lałem że pomogę !tut , ale to nie s? IP Telekomunikcji Polskiej.

"......

IP 89.76.117.222

IP 89.77.182.171

IP 89.76.200.201

powyższe IP nie należ? do TP tylko do UPC

IP 62.179.20.206

podobnie ten należy do Chello

......."

Komarka pracuje w bardzo ciekawej komórce TP SA i czasem może pomóc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To s? IP f-my upc Polska. Dziwne byłoby gdyby jaka? redakcja "wisiała"

na takim ł?czu...

Bigu, jak chcesz się czego? dowiedzieć to sprawdzaj tu:

RIPE

albo po domenach:

Whois

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...