Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dodatkowy dział pt.: Baza noclegowa


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Hmm... nie wiem czy był już taki temat... je?li tak to delete <_<

Tak se siadłem i pomy?lałem (sic!) że może przydałby się na forum dział pt: "Baza noclegowa" np.: w czę?ci: "Strona Burgmania.net".

Często się zdarza że sobie jeĽdzimy tu i tam i czasem gdzie? ?pimy. Czasem s? to miejsca przypadkowe a czasem już wcze?niej zaplanowane. Czasem zdarza się że mamy ochotę gdzie? sobie pojechać na weekend (nie mówię/piszę o zlotach) a nie bardzo wiemy gdzie by się kimn?ć.

WeĽmy np tak? historię:

Dajmy na to że Iksiński wstał rankiem w sobotę. Zobaczył że jest ładna pogoda... no to co... no to sru w trasę. Pojechał sobie do gdzie? tam a tam okazało się że już jest póĽno i przydało by się kimn?ć. Po 2 godzinkach znalazł przytulne miejsce gdzie spokojnie można oddać się błogiemu wypoczynkowi. Po powrocie do domu mógłby się podzielić wrażeniami w wypadu, ale też informacj? gdzie spał. Wystarczyłoby wej?ć do odpowiedniego działu i skrobn?ć kilka słów typu:

- położenie: województwo, miasto, blisko większego miasta;

- warunki noclegowe: jako?ć pokoju (łazienka, toaleta, RTV itp) i za ile, cena ?niadania;

- parking: blisko?ć, pod dachem, cena - w przypadku życzliwo?ci dopisek "do dogadania";

- zwiedzanie: czy co? jest ciekawego do zobaczenia. Itp, itd

Dzięki takiej bazie by?my wiedzieli gdzie warto a gdzie nie warto zatrzymać się na dłużej. Znaj?c wcze?niej trasę można by wpisać w wyszukiwarkę hasło i wiemy co i jak. Oczywi?cie warunkiem spełniaj?cym ww. założenie był by dokładny opis miejsca gdzie kto? był.

Co wy na to?

Inspiracj? wyżej napisanych literek jest prawdopodobny nasz wypad na weekend do Kazimierza nad Wisł? albo gdzie? nad Zegrze i za diabła nie wiemy gdzie nocować. Oczywi?cie można poszukać w sieci ale co opinia koleżanek i kolegów to opinia koleżanek i kolegów :lol:

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że dział TURYSTYKA jest jak najbardziej potrzebny. Kwestia tkwi w odpowiednim zarz?dzaniu tre?ci?, żeby nie było bałaganu i szukanie było proste. Np. główne tematy :

NOCLEGI, RESTAURACJE, SKLEPY Z CZĘ|CIAMI, ATRAKCJE

i w tym info o danym punkcie jako temat zaczynaj?cy się od nazwy miasta (będzie łatwiej szukać) posty w temacie mog? służyć jako komentarze...

dobre by to było...

pozdro all

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Wydaje mi się, że dział TURYSTYKA jest jak najbardziej potrzebny. Kwestia tkwi w odpowiednim zarz?dzaniu tre?ci?, żeby nie było bałaganu i szukanie było proste

Ja mam pytanie , kto to będzie robił tzn. to zarz?dzanie tre?cia?? Jak ktos ma jaki? pomysł to być moze taki dział zrobimy.

Druga my?l która mi się nasuwa to czy to naprawde jest potzrebne , jest tyle stron w internecie które o tym pisz? (razem z opiniami internautów) np onet.pl czy gazeta.pl , czy my naprawdę musimy je dublować???

Ja rozumiem że tutaj wszyscy żyj? ta stron? , ale naprawde nie jest to jedyna strona w internecie ... np. Noclegi Zegrze

Oczywi?cie jak wiecej osób się uprze to na pewno dział będzie tylko chciałbym zeby bezpo?rednio był zwi?zany z MAXI SKuterami.

Odnośnik do komentarza

hejka

rozomumiem Tetsuo, że ci?nie cie miejsce na serwerze :):):)

Co do reszty Kamilu to z tego co pamiętam taki temat był poruszany już przy okazjiinnych postów. (poszukaj w archiwum)

Ale i w tym miejscu po raz który? z rzędu powtórzę jak papuga, że będzie z czasem wydany przewodnik Burgmanii, gdzie będ? opisane ciekawe miejsca, noclegi, fajne knajpki i takie tam inne.

Przewodnik będzie wydany jak SAMI go napiszemy - więc to będzie najlepsza forma opisów "szlaków burgmaniakowych" .

Więcej informacji na ten temat może napisać ARTIX

O dziale turystyka też już było napisane w innych starszych postach

proszę poprzegl?dać starsze posty.

Odnośnik do komentarza

Je?li chodzi o nocleg, to niema sprawy. Zapraszam do mojego pensjonatu. Jeżeli jeste? posiadaczem maxskutera i masz daleko do domu to zajedż. Teren ogrodzony, pies wartownik, garaż na 6 maxiskuterów + wiata na 3, trzy wolne pokoje (zawsze),duży ogród z grillem. Uwaga: posiadacze Burgmanów wszystko gratis !!! A wszystko to znajduje się w Oławie przy głównej trasie Wrocłwa-Opole.Więcej info na tel. 508583988.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gregor Twoja propozycja jest BARDZO zachęcaj?ca...

My?lę, ze w sezonie 2006 moznaby po drodze gdzie? odwiedzić Cię, przywieĽc co? na popitkę i przegryzkę i pobawić się razem...

Ale to nie w tym roku...

A co do ogółu sprawy jak? jest nowy dział, to ja powtarzam, iż jest mi to OBOJĘTNE, niemniej jednak, s?dzę że dział Zloty i spoty nadaje sie do tego, zeby w NIM pisać w wyznaczonym w?tku takie rzeczy...

Po prostu stwórzmy w?tek specjalnie dla TAKICH własnie opisanych wyzej adresów...

Żadna inna wypowiedĽ nie może się tam znaleĽć... jedynie opisy gdzie warto, a gdzie kto? się sparzył i tyle...

Pozdrawiam, Kuba :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz Gregor, mysl przednia, ale patrzac na moj kalendarz wyjazdowy to pierwszy wolny weekend kiedy nie mam nic zaplanowane i nie wiem gdzie pojade to 24-25 wrzesnia. Wszystkie inne terminy, mam juz zaplanowane na dalekie wyjazdy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...