Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd do Marl/D na megazlot 2009


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 584
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    83

  • orzech

    83

  • Worlan

    63

  • Więcek

    36

Top użytkownicy w tym temacie

Melduję się :)

Zostali?my przywitanie bardzo serdecznie, przez Organizatorów i Zlotowiczów, koszulki Worlana dały zajefajny efekt, a Wódka i piwko lało się strumieniami podczas nocnych imprez. !OK

Zabrakło wycieczek i konkursów choć po ostatniej siatce ;) to może lepiej.

Adrenalina z wyjazdu tkwi wci?ż w mych żyłach, tak się czuję gdy wyjazd na zlot zaliczam do udanych.

Biwakowanie pod namiotami na zlocie jest bardzo dobre i radykalnie ogranicza koszty imprezy. !OK

Paweł883 czasem wypasa owieczkę o 6.00 lecz jest to nic w porównaniu do hałasu co poniektórych o ?wicie...

A poza tym maj? piękne skutery, Mi i Worlanowi przypadł jeden z T-maxów <_< .

Krzytro jak bierzesz Córkę to zabierz następnym razem porz?dny namiot i pozostały ekwipunek, inaczej będzie woda w papierosach. :)

Podzikowania dla wszystkich uczestników zlotu wyjazd z Wami to czysta przyjemo?ć.

Fotki z komórki:

http://picasaweb.google.pl/szuwarek13/Marl...CNOxxKPUgLSVRw#

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Moje wrażenia:

Podróż skuterem do Marl była dla mnie mega wyzwaniem. Mało brakowało do rezygnacji z wyjazdu, ze względu na pogodę i zapowiadane opady. Dzięki Waszym namowom - pojechałem. I jak się okazało pogoda była super, a deszcz tylko nas straszył. Nie powiem, że dystans Warszawa – Słubice – Marl – Słubice – Warszawa, to dla mnie piku?. Nie było łatwo, ale dałem radę. Wrażenia bezcenne. Od hotelu w Słubicach pocz?wszy (Paweł883 opowie?ciami wyciskał z nas łzy od ?miechu), przez sam zlot, gdzie nie da rady tego opisać. Go?cinno?ć gospodarzy, duże zainteresowanie nasz? grup? i u?miechnięte twarze wszystkich zlotowiczów patrz?cych na nas (trochę jak nie z tej planety). Wspólne biesiadowanie, fotografowanie, wymiana koszulek, czapek itp. Zakwaterowanie pod namiotami było jak najbardziej ok.!. No i te skutery, ogromna ilo?ć różnych sprzętów upiększonych, przerobionych, z wózkami, z przyczepkami, o?wietlonymi w sposób nie do opisania. A T-max o którym pisał Szuwarek wzbudzał zazdro?ć nie jednego. Powrót przez Niemcy bocznymi drogami zajefajna, chociaż był moment, że przysypiali?my. Ponieważ prowadziłem, zostałem nagrodzony kilkoma fotkami. Mam nadzieję, że tylko z przodu. Dziękuję wszystkim za wspólne ?miganie i rewelacyjn? atmosferę na samym zlocie. Tak się bawi, tak się bawi BURGMANIA !!!!

A tu mała statystyka:

Licznik pokazał 2320 km, tankowałem 13 razy, z tego 7 razy w PL (55 l) i 6 razy w D (55l). T-max spalił ?rednio 4,74 l/ 100 km.

ZDJĘCIA

Odnośnik do komentarza

:) Ale sie fajnie czyta wszystkie posty !

Zrobilam pranie !!!! I iokazało się, że mam koszulke zlotow? !!! Dzieki Abach !!!! Jak przy tym pieknym burzowym słońcu wyschnie to dzisiaj mam w czym spać ;) !OK

Tak sie z Mackiem zapalili?my na kolejny wyjazd pod namiot, że zaczniemy sie rozgl?dać za jak?? dwójk?. Może uda sie zrobić kilka wypadów weekendowych i nabić trochę km <_<)))

Jeszcze raz wielkie dzięki za wyjazd !OK))))

Ysabel

Odnośnik do komentarza

Tylko pozazdroscic Wam tego wypadu do Marll.Zaluje ze nie moglem byc z Wami.Ten rok tak mi sie dziwnie ulozyl w grafiku ze nie dalo sie tego odkrecic.Ciesze sie ze wszyscy zescie wrocili szczesliwie do domow.Ogladalem fotki wszystkie sa the best.Mysle o zmianie mojej 200 setki i jak pozwolicie to ruszam na podboj z Burgmania.Do zobaczenia w najblizszym czasie. !holiday !OK !ying

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No jak Gosia obiecala zdjecia z ssania, spuszczania i pchania, oczywiscie reszta zdjec z Marl w postaci linku

ssanie

P6291157.JPG

spuszczanie

P6291158.JPG

pchanie

P6291171.JPG

a na takiej ilosci paliwa Silver pokonuje 500 metrow normalnie i okolo 500 metrow skaczac zabka na oparach paliwa

P6291163.JPG

Orzech tankstelle, ale szyby nie umyl i oleju nie sprawdzil, grunt ze zatankowal

P6291164.JPG

LINK do wszystkich zdjęć zlotowych nie wiem tylko dlaczego mi sie troche przemieszaly

Odnośnik do komentarza

Artix. Czyli tradycji staje się zado?ć.

Wyjazd bez pchania, wyjazd stracony. !ying

Oj Artur, Artur. Kiedy Ty się w końcu nauczysz że Silver to pijak?!?!?!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wyliczenia byly dobre tylko stacja paliw byla o 2 km za daleko, ostatnio w Toruniu wyliczylem ze silnik zaczal przerywac na stacji !ying W tym przypadku 260 km na baku okazalo sie nie wystarczajace !holiday Silver nie Silver pchanie rozwija miesnie a potem sie ludziska dziwia ze mam silne rece jak odkad pamietam nie bylo u mnie motocykla w ktorym by nie zabraklo paliwa !OK Grunt zeby miec Orzecha pod reka i zapasowa rurke do stalaza do namiotu :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Wyliczenia byly dobre tylko stacja paliw byla o 2 km za daleko.......

Tak, tak. Operacja się udała, tyle że pacjent nie przeżył. Znam to !ying

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem cał? Wasz? relację, obejrzałem wszystkie zdjęcia i jestem w szoku, że nie mogłem do Was doł?czyć........ Super Ekipa, następnego razu nie mogę zaprzepa?cić... no comments...

Trzymajcie się i do następnego razu!!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
a na takiej ilosci paliwa Silver pokonuje 500 metrow normalnie i okolo 500 metrow skaczac zabka na oparach paliwa

Art... szkoda, że nie zostawiłem Ci naszej rurki od namiotu. Jest dłuższa i ma ?rednicę ~ 15 mm. Jakby? w to zassał to cał? kulczykówkę by? przejechał! :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nasi niemieccy przyjaciele czytaj? nasze forum !happybth , chwal? Plebana i Abacha za zdjecia !happybth :lol:

Link do ich forum

Odnośnik do komentarza

Ja Kicia i Osioł wróciłem ze Zlotu w Marl dopiero wczoraj o 22:25 po przejechaniu 3183 km.(Podczas dojazdu na zlot mój licznik pokazał 60000 km zrobione przez 2 lata i 2 m-c). Zlot był super nie tylko ze wzgledu na miejsce ale i na osoby z którymi miałem okazję na niego jechać. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspaniał? atmosferę zarówno podczas podróży jak i na samym zlocie. Przykro było z wami rozstawać się z Marl ale mój powrót do domu został zaplanowany trochę w inny sposób.

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za wspaniał? zabawę a organizatorom w Marl za organizację (może kto? to dla nich przetłumaczy).

Tu pare fotek z naszego wyjazdu na zlot.

poprawiłem mały bł?d w linku do zdjęć bo się nie otwierały

Artix

Odnośnik do komentarza
te googlowe tłumaczenia s? zajebiaszcze  :D

:(:) BURGMANIA = GRÓD MANIA ;);)

A więc do grodu mo?ci panowie, do grodu... :P:lol::lol:

Żeby nie było, że OT to ?pieszę poinformować:

Ekipa w składzie: Pleban, Abach i DeeJey (I auto-skutermen pomorza) zostali powitani i pożegnani w ostatnim powiecie zachodniopomorskiego (Sławno) przez Jednoosobow? Grupę Oddziału |rodkowopomorskiego Burgmanii w postaci mojej skromnej osoby, jak przystało - bułk? i sol?. W ceremonii uczestniczyły osoby postronne: Kasik i Dzieci.

Po powitaniu i niezatankowaniu (zmiana zmiany w stacji paliw) ruszyli dalej na wschód.

Trochę im zazdro?ciłem tego Marl, ale już powoli dochodzę do siebie.

Raz jeszcze gratulacje dla ekipy Burgmanii rozsławiaj?cej jej imię poza granicami.

Odnośnik do komentarza

No dobra, temat "Wyjazd do Marl/D na megazlot 2009, "jedziemy po ziolo" i pod namioty".

To ja się teraz zapytowuję co z tym ziolo :D

Oczekuję odpowiedzi w czwartek w R66.... :lol:

ps. no fotki normalnie !scooter :lol: !piwko !piwko !piwko !OKK !OKK !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

A ja jeszcze tylko dodam, ze nasz wyjazd byl przedmiotem zainteresowania niejakiego Thomasa z pisma Motorrad :lol: .

Burgmania rulezz !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A ja jeszcze tylko dodam, ze nasz wyjazd byl przedmiotem zainteresowania niejakiego Thomasa z pisma Motorrad !piwko .

Burgmania rulezz :lol:

Znaczy będziemy slawni? !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Znaczy będziemy slawni? !scooter

My to może nie ale... Twoje sandal papucie napewno !piwko

Obiecane foto specjalnie dla Ciebie :lol:

img0857b.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mariusz, super fota !scooter

Proponuję zmianę nicka z Krzytra na ''sandałek'' :lol: !piwko Co Ty na to Krzysiek ???

A zioło wyjarane ....

ziolo.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...